Şimdi Ara

1 GHz işlemcili ve Android 2.3 işletim sistemli Huawei Vision gün ışığına çıktı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
106
Cevap
0
Favori
16.140
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 1 GHz işlemcili ve Android 2.3 işletim sistemli Huawei Vision gün ışığına çıktı

Global pazarın önde gelen akıllı telefon üreticilerinden Huawei, Vision olarak isimlendirdiği Android 2.3 ''Gingerbread'' işletim sistemli modelini resmi olarak duyurdu.

Alüminyum alaşımlı gövdeye, kıvrımlı çizgilere ve üç farklı renk seçeneğine sahip Huawei Vision, 1 GHz saat hızında çalışan Qualcomm MSM8255-1 Snapdragon işlemci, 512 MB RAM ve 2 GB ROM ile geliyor. 9.9 mm kalınlığında ve 121 gram ağırlığında dizayn edilen Vision'ın işletim sistemine üç boyutlu kullanıcı arayüzü eşlik ediyor.

3.7-inç boyutunda dokunmatik kapasitif ekrana ve ışık / mesafe sensörlerine yer verilen Vision, Wi-Fi 802.11 b/g/n, GPS / aGPS ve Bluetooth 2.1 üçlüsüne ev sahipliği yapıyor; akıllı telefonun depolama kapasitesi microSD kartlar aracılığıyla 32 GB'a kadar yükseltilebiliyor. Vision'ın arka yüzünde ise 5 megapiksel çözünürlüğünde otomatik odaklama özellikli ve led flaşlı dijital kamera konumlandırıldığını görüyoruz. Kamera aynı zamanda 720p video kaydı yapabiliyor.

Son olarak 1400 mAh'lik bataryayı bünyesinde barındıran Vision'ın eylül ayından itibaren Angry Birds, Asphalt 6: Adrenaline, Order & Chaos Online ve Guerrilla Bob HD gibi oyunlar önceden yüklenmiş şekilde satışa sunulması bekleniyor. Fiyatla ilgili bilgi ise verilmemiş.

1 GHz işlemcili ve Android 2.3 işletim sistemli Huawei Vision gün ışığına çıktı

• HTC İLE PARALEL BİR DİZAYNA SAHİP
  • Böyle giderse Nokia'yıda geçicek Huawei
  • Fiyat 700-750Tl arası olursa çok iyi olur. Telefonun arka tasarımı HTC benzerliğiyle göz dolduruyor :).
  • Güzel bir telefona benziyor, tasarımı biraz HTC'den özenmişler sanki :)
  • X6, glory bekliyoruz. pil 1600 veya üstü olsa daha iyi olurdu
  • Ne zaman gelir bu ? Tam da x5 almayı düşünürken
  • batarya biraz daha iyi olsaymış daha iyi olurmuş,bakalım kamera nasıl olacak ideos x5 gibi ise kötü olur.
  • Biraz geç olsa da Huawei pazarda kendini göstermeye başladı.
  • X5'deki ufak tefek sorunların giderilmiş hali gibi olacaktır, sanırım X5'e göre en büyük ve aslında küçük bir fark cpu gibi gözüküyor.
  • Şimdi Xperia Neoyla aynı iç bileşenlere sahip, Ben Neo alsam 999 Liraya, bu gelse 700 liraya küfür ederim. Ama bu da gelmez şimdi Türkiye'ye boşuna beklemiş olurum o zaman da yine küfür ederim. Ne yapsam ki
  • Tasarım olarak Huawei'den beklediğimden daha iyi.
  • sbp shell 3d nin arayüzünün aynısı
  • quote:

Orijinalden alıntı: hzmt

sbp shell 3d nin arayüzünün aynısı

sbp shell 3d nin arayüzünün kendisi zaten ama 512 mb ram o arayüze yetermiii ondan şüpheliyim!!
  • 1400 mAh'lik batarya olmamış.uygun fiyatla satılırsa tutar
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bl00dyHell

Güzel bir telefona benziyor, tasarımı biraz HTCden özenmişler sanki :)

evet çok belli ...
    Yeni bir patent davası daha başlamasın şimdi tasarım konusunda...
  • quote:

Orijinalden alıntı: hzmt

sbp shell 3d nin arayüzünün aynısı

Spb shell yüklü zaten
  • bu ne lan benim desire s i taklit etmiş resmen :D
  • sanırım herkesle aynı fikirdeyim. tasarımı htc'ye fazlasıyla benzemiş. özellik oalrak kağıt üzerinde çok iyi smartphone'lar üretiyor huawei bir arkadaşın dediği gibi böyle giderse nokia'yı geçerler. fakar daha çok yeniler bu alanda biraz daha zaman geçirip kaliteyi kanıtlamaları lazım. bakalım gerçekten kalite ve ucuz fiyatı mı bir arada sunuyporlar yoksa ucuz fiyat ve hayal kırıklığı mı?
  • yav ü güzelde Türkiye'deki pazarlamaları 0 adamların.x6 falan bir sürü telefon çıkarıyorlar Türkiye'ye gelmiyor aylardır.X5'te çıktınktan aylar sonra gelmişti...
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.