Şimdi Ara

Monopoly Oynamak isteyenler eklesin sürekli aktif group298253@groupsim.com

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
375
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aRnOaLd -- 2 Ocak 2021; 2:52:9 >

• edit

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aRnOaLd -- 2 Ocak 2021; 2:52:15 >
  • geldim kardeşim gruba gircem şimdi
  • Monopoly oynayacak var mı? konusuna yazın orada oynuyoruz genelde.
  • edit

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aRnOaLd -- 2 Ocak 2021; 2:51:53 >
  • Ben dediysem imkansızdır bla bla bla

Görgüsüz, çokbilmiş . . . Bu arkadaştan uzak durun bence.
  • Ben kimsenin guruba girmemesini tavsiye ediyorum. Arkadaş konuştu konuştu başkası için. Senin 1. olman imkansızdı zaten, ben diyorsam kesin öyledir tarzından birşeyler saçmaladı. Sonra diğer arkadaş 1. oldu kaçıp gitti arkadaş.
  • edit

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aRnOaLd -- 2 Ocak 2021; 2:51:47 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: aRnOaLd

Siz yanlış anladınız beni..
    NoName ben orada reasonable nickli oyuncu için dedim ki zaten kendisi bankrupt oldu. Ve pentacle arkadaşımızın acemiliği yüzünden oyunu diğer arkadaş kazandı.
    Dediğim gibi oyunu çözmüş arkadaşlar benim guruba girmesini istediklerim. Cidden saçma tradelerle oyunu mahvedecek insanları zaten istemiyorum.
    Girmeyebilirsiniz kendi tercihiniz.

Altı üstü oyun bu. Gerçek paralar dönmüyor. Orada zaman geçirmek için oynuyoruz. Chat e yazıyorsun ekleyin diye sonra ekliyorlar. Senin nickin ne diyorsun adama söylüyor sen sonra ekle biraz daha öğrenince diyorsun bu nasıl iş ? O zaman hiç söyleme biz o kadar kötüysek oynama bizle. Orada altı üstü zaman geçircez yaptıklarına bak.

reasonabledh bankrupt olmadı ayrıca o birinci oldu.

• Reasonable 1.oldu, ben ikinci, sen üçüncü, NoName bankrupt. Daha sıralamayı bilmiyorsun, ne dediğinden haberin yok.

Yazmadan önce söyleseydin eklemezdim. Çok meraklıydım ya senin "profesyonel" grubuna !

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sirkadyen -- 3 Ağustos 2011; 2:04:46 >
  • edit

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aRnOaLd -- 2 Ocak 2021; 2:51:33 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: aRnOaLd

Benim karşımda oturan adamın nicki reasonable değilmiydi? Değilse ben yanlış hatırlıyorumdur kusura bakmayın.

Hayır NoName o.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.