- x
Ağ bağlantısında "bağlantı sınırlı ve bağlantı yok" hatası(çözüldü)
60 Cevap138407 Görüntüleme2 Favori
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Sistem Belirtin Yazdır
Sayfa: [1]      >>
Arama Terimi: Yazarı:
Konu içi arama ayarları
Sadece Arananın bulduğu yerler
Arama terimleri En önemli Üst minimum sıralama: /1000

Arama tercihlerinizi belirlediyseniz yukarıdaki kutuya arama terimini yazıp "Konu içi ara" butonuna tıklayınız.
Giriş

712 Mesaj
23 Aralık 2005; 11:34:57 

iki bilgisayarı birbirine bağladım, ağ adresi alınıyor diyor ve sonra "Bağlantı sınırlı veya bağlantı yok" diyor. ben o bilgisayarı görüyorum içine girebiliyorum ve dosyaları alabiliyorum, o bilgisayar ise beni görüyor, tıkladığı zaman içine giremiyor. "..... erişilemez......." gibi bir hata veriyor...
ne yapabilirim acaba...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bilgi@sayar -- 2 Ocak 2006 9:57:32 >

Sorular-Cevaplar

252 Mesaj
23 Aralık 2005; 11:38:07 

ag kullanici ayarlarindan ag üstündeki bilgisaylar dosyalari görebilsin olarak yapman gerekiyor birde xp kullaniyorsan sistem özelliklerinden uzak bilgisayara erisimi acman gerekiyor..

--- Sahipsiz vatanın batması haktır,sen sahip çıkarsan bu vatan batmayacaktır..! ---

[img]http://img375.imageshack.us/img375/9056/ata3rs.jpg[/img]

6562 Mesaj
23 Aralık 2005; 11:43:21 

Bu dedikleri nerden açmalıyız?

Şampiyon olmak mümkün, Fenerbahçe olmak imkansız...

712 Mesaj
23 Aralık 2005; 11:45:16 

biraz daha ayrıntılı anlatabilir bilir misin kardeşim?

Sorular-Cevaplar

261 Mesaj
23 Aralık 2005; 11:52:11 

Aşağıdaki Çizelgeyi Takip Et.

0

AşK DeDiĞiN KoCa BiR YaLaN, RüyaNDa GöRSeN iNaNMa!!!

252 Mesaj
23 Aralık 2005; 11:55:37 

öncelikle bilgisayarim simgesini sag tiklayip özelliklerine girdiginizde orada uzak diye bir sekme var orada dier pcler bilgisayarimi görebilsin diye bir secenek cikar oranin isaretli olmasi gerekir..birde yerel alan agi guvenlik duvari oalrak calisiyosa buda engelleyebilir bunuda yerel alan agini sag tiklatip ozelliklerinden guvenlik duvari gelismis yerel alan agini kaldirip sorunu cözebilirsiniz...

--- Sahipsiz vatanın batması haktır,sen sahip çıkarsan bu vatan batmayacaktır..! ---

[img]http://img375.imageshack.us/img375/9056/ata3rs.jpg[/img]

6562 Mesaj
23 Aralık 2005; 12:04:28 

saol

280 Mesaj
23 Aralık 2005; 12:13:15 

Senin sorunun ağ problemi.2 bilgisayarada ip leri elle ver ama bilgisayarları ağda görme problemleri olur.tavsiyem:
1:ilk önce ipleri elle ver.olmazsa pc deki ethernet driverleri doğru şekilde yükle.
2:tekrar olmazsa işletim sistemini yenile.
3:hub üzerinde kabloyu başka girişlere tak.
4:en son çare switc(hub)'nıkontrol et büyük ihtimal 1. 2. ve 3.adımlar olmazsa hub ında chip arızası olabilir.bunun sebebi hub uzun süreli çalıştığı zaman chip ısınır ve rj45 çıkışlarında arızaya sebep olur.

712 Mesaj
26 Aralık 2005; 11:22:05 

quote:

Orjinalden alıntı: BuRaK80

Aşağıdaki Çizelgeyi Takip Et.

Çizelgedekileri denedim olmadı, sorun buradan kaynaklanmıyor.
Zaten dosya paylaşımı açık durumda...

Sorular-Cevaplar

712 Mesaj
26 Aralık 2005; 11:24:15 

quote:

Orjinalden alıntı: dejavuu

öncelikle bilgisayarim simgesini sag tiklayip özelliklerine girdiginizde orada uzak diye bir sekme var orada dier pcler bilgisayarimi görebilsin diye bir secenek cikar oranin isaretli olmasi gerekir..birde yerel alan agi guvenlik duvari oalrak calisiyosa buda engelleyebilir bunuda yerel alan agini sag tiklatip ozelliklerinden guvenlik duvari gelismis yerel alan agini kaldirip sorunu cözebilirsiniz...

Arkadaşım bu söylediğin uzak masaüstü ile ilgili. yani ağdaki sorunla ilgili değil...
+ Güvenlik duvarı açık..

Sorular-Cevaplar

712 Mesaj
26 Aralık 2005; 11:27:21 

quote:

Orjinalden alıntı: Hannibal_King

Senin sorunun ağ problemi.2 bilgisayarada ip leri elle ver ama bilgisayarları ağda görme problemleri olur.tavsiyem:
1:ilk önce ipleri elle ver.olmazsa pc deki ethernet driverleri doğru şekilde yükle.
2:tekrar olmazsa işletim sistemini yenile.
3:hub üzerinde kabloyu başka girişlere tak.
4:en son çare switc(hub)'nıkontrol et büyük ihtimal 1. 2. ve 3.adımlar olmazsa hub ında chip arızası olabilir.bunun sebebi hub uzun süreli çalıştığı zaman chip ısınır ve rj45 çıkışlarında arızaya sebep olur.

ip versemde, tam bilgisayar adı versemde aynı sorun "ERİŞİLEMEZ"...

2- işletim sistemini yenilemeyle hal edilecek bir sorun da değil bu sanırım...

3- Hub kullanmıyorum, tek kablo ile bağlanıyorum, kablo kesinlikle sorunsuz...

4- kablo sağlam.

Sorular-Cevaplar

712 Mesaj
26 Aralık 2005; 12:24:43 

Arkadaşlar bu mesele ile ilgili daha detaylı bilgi vereyim:
A,b,c ve d adında 4 bilgisyar var benim yapacağım bunlardan ikisini bağlamak.

1- a ile b yi bağladığımda sorun yok, bilgisayarlar birbirini görüyor, paylaşımlı dosyalara ulaşabiliniyor.

2-c ile d yi bağladığımda iki bilbisayar da birbirini görüyor ama "........ erişilemez, bu kaynağa ulaşmaya hakkınız yok" diye bir mesaj geliyor(ya da buna benzer bir mesaj). Üstelik iki bilgisayarda da "Bağlantı sınırlı veya bağlantı yok" mesajı(sağ alttaki baloncuk ile) geliyor.

3-a ile c yi bağladığım zaman c, a daki dosyalara ulaşabiliyor ve "bağlantı sınırlı veya ......." veriyor. a ise c ye ulaşamıyor ve "Erişilemez........." diyor. a ise ağ hatası vermiyor.(b ile d yi bağladığımda da aynı).

Bir ayrıntı daha c ve d bilgisayarları aynı marka ethernet kartına sahip.(realtek).

Sorular-Cevaplar

48 Mesaj
26 Aralık 2005; 12:41:35 

tam paylaşım vermeyi denedin mi ?

BİLİYORSAN KONUŞ ÂLİM DESİNLER. BİLMİYORSAN SUS ADAM DESİNLER...

7/24 MSN Destek : khales@superposta.com

712 Mesaj
26 Aralık 2005; 12:45:29 

quote:

Orjinalden alıntı: AdanaTeknik

tam paylaşım vermeyi denedin mi ?

Tam paylaşım derkenn... Anlamadım.

Sorular-Cevaplar

712 Mesaj
26 Aralık 2005; 13:34:18 

hatalar burada.

local://upfiles/124853/A327B3DFEB2147DDB4FB0B8D61BA07EA.jpg

Ekteki dosya (1)

Sorular-Cevaplar

2931 Mesaj
26 Aralık 2005; 14:00:11 

elle ip ver
biri 10.0.0.5 diğeri 10.0.0.6 yap
alt ağ 255.0.0.0
geçit ve dns boş

helpdesk
www.supportcenter.web.tr
MCTS
MCP

712 Mesaj
26 Aralık 2005; 15:14:54 

quote:

Orjinalden alıntı: cellmaster

elle ip ver
biri 10.0.0.5 diğeri 10.0.0.6 yap
alt ağ 255.0.0.0
geçit ve dns boş

Bunu deneyeceğim inş. olur.

Umarım bu değerlerin nerede olduğunu bulurum.

Sorular-Cevaplar

2931 Mesaj
26 Aralık 2005; 15:23:59 

quote:

Orjinalden alıntı: bilgi@sayar

hatalar burada.

local://upfiles/124853/A327B3DFEB2147DDB4FB0B8D61BA07EA.jpg

burdan özelliklerden genel kısmından tcpip özellikleri

helpdesk
www.supportcenter.web.tr
MCTS
MCP

712 Mesaj
27 Aralık 2005; 16:27:53 

Maaalesef bu da sorunu çözmedi. Çıldıracağım yaaaaaaaaaa.
Sorun Service Pack 2 den kaynaklanıyor olabilir mi acaba, ya da NTFS dosya sisteminden???

Son çare basacağım formatı.

Sorular-Cevaplar

Uzaklaştırılmış
Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
27 Aralık 2005; 21:24:04 

arkadışm bence senin sorunun ağ kablosun ucundaki kondektörden kaynaklanıyor ip den değil niye dersen ip dine olsa sana uyarı verir
bilgisayarın adından olsa ağda yenilenen bir ad var diye bir uyarı
verir
ya ethernet kartından yada büyük ihtimal kondektörlerdendir
sen bi kondektörüü değiştir benim başıma çok geldi
istersen sıralanışınıda vereyim
(turuncu beyaz turuncu yeşilbeyazmavi mavibeyazyeşil kahverengibeyazkahverengi

712 Mesaj
28 Aralık 2005; 10:36:48 

quote:

Orjinalden alıntı: mahir2121

arkadışm bence senin sorunun ağ kablosun ucundaki kondektörden kaynaklanıyor ip den değil niye dersen ip dine olsa sana uyarı verir
verir

Arkadaşım yukarıda bilgisayarları bağlayış şekillerimi ve aldığım sonuçları yazdım. Okuduysan kabloda bir sorun olmadığını anlarsın.

Sorular-Cevaplar

241 Mesaj
28 Aralık 2005; 11:35:50 

düşük bir ihtimal ama firewall programı kullanıyor musun? Mcafee tarzında... Eğer kullanıyorsan oradan Dosya paşlaşımını açmak gerekebilir yada 139 nolu port kapalı olabilir.

Birde bunlara bak istersen...

712 Mesaj
28 Aralık 2005; 15:26:46 

quote:

Orjinalden alıntı: Hell_Star

düşük bir ihtimal ama firewall programı kullanıyor musun? Mcafee tarzında... Eğer kullanıyorsan oradan Dosya paşlaşımını açmak gerekebilir yada 139 nolu port kapalı olabilir.

Birde bunlara bak istersen...

Firewall programını kaldırdım daha önce vardı, sorun buradan da kaynaklanmıyor.

Service Pack 2 yi XP'ye yama yapmıştım, şimdi onu kaldırdım. Bilgisayar bi acayip oldu.
Bağlantı sınırlı hatasını vermiyor ama erişim yine yok...
Aynı sorun devam ediyor. Şu anda başka iki bilgisayara Service Pack 1 li XP kuruyorum. İnşaallah işe yarar.

Sorular-Cevaplar

712 Mesaj
2 Ocak 2006; 9:59:56 

Müjdeeeee, sp2 yi kaldırmak sorunu çözdü.

Sorular-Cevaplar

185 Mesaj
6 Ocak 2006; 16:19:34 

İyi de ben anlamadım, olayın SP2 ile ne alakası var?
Bilgisayarında SP2 yüklü olup da sorunsuz şekilde ağlara bağlanan bi sürü kişi var.
Nasıl oluyor da oluyor???

2399 Mesaj
7 Ocak 2006; 2:13:05 

http://forum.donanimhaber.com/m_5274851/tm.htm

Senin için SP2 yi kaldırmak bence dezavantaj.Güncelleme açısından. Bu topikte bir şeyler anlatmaya çalıştım . Umarım yardımı dokunur. Kolay gelsin!!!

34 Mesaj
18 Mart 2007; 14:58:50 

sp2 nasıl kaldırılıyor ya
ben de de benzer bir sorun var.
3 bilgisayar baglanıyor nete sorunsuz
alt katta 20 metrelik eternet kabloyla bagladıgınız 4. bilgisayar sınırlı baglantı hatası veriyor
madem öyle bende kaldırayım onda sp2 yi

1035 Mesaj
5 Temmuz 2007; 7:59:45 

Çalıştır > cmd > netsh winsock reset

264 Mesaj
7 Kasım 2007; 19:05:06 

En güzel çözüm bu Tebrikler MeTeCiK

537 Mesaj
9 Kasım 2007; 16:31:05 

hay allah razı olsun metecik bende aşağıdaki sorun vardı sayende çözüldü....

http://forum.donanimhaber.com/m_18948210/tm.htm

SAMSUNG GALAXY S III
4.8" Super AMOLED 720p HD Gorilla Glass 2 Ekran | Exynos 4412 Quad Chipset | Quad-core 1.4 GHz Cortex-A9 İşlemci | Mali-400MP GPU | 16/32/64 GB Depolama | 64 GB kadar MicroSD ile Arttırılabilir Hafıza | 1 GB RAM | Bluetooth v4.0 A2DP, EDR | 8 MP 3264x2448 pixels, Autofocus, LED Flash Kamera | 1080p HD Video Kayıt | TV - Out MHL | Android OS, v4.0.4 (Ice Cream Sandwich) İşletim Sistemi

6562 Mesaj
9 Kasım 2007; 16:52:42 

2.5 sene önce attığım mesajlarımı gördüm.

Daha dosya paylaşımı nasıl yapılır bilmiyor muşum o zamanlar. şimdi ise çok komik geliyor bunlar

Ne yalan söylleyeyim bu forum bana çok şey öğretti

843 Mesaj
14 Ocak 2008; 15:33:18 

Arkadaşlar kablosuz bağlantıda bende bazen aynı problemi yaşıyorum.Etrafa baktığımda bir çok kişi wireles ile bağlanıp nete girerken bende BAĞLANTI YOK VEYA SINIRLI BAĞLANTI yazıyor.Ama bu arada ben modeme bağlanmış sinyal şiddetini ve bağlantı hızını görebiliyorum.Bilgisi olna varmı acaba...

Söz konusu vatansa, gerisi teferruattır.
K.ATATÜRK

23 Mesaj
4 Mayıs 2008; 21:05:04 

wirelless de aynı problemi yaşıyorum
herzaman gittigim bi cafede sorunsuz kendisi bağlanıyor ancak ewimin altındaki ögretmen ewinden girdiğimde bağlantı sınırlı diyor bunu nsaıl engelleyebilirmiyim bir bilen varsa lütfen

12 Mesaj
22 Ağustos 2008; 0:08:22 

arkadaşlar bende aynı hata uyarısını alıyorum
''sınırlı bağlantı veya bağlantı yok''
Ben son olarak arkadaşların tavsiyesi service pack 2 yi kaldırdım fakat
sorun hala devam ediyor aynı şekilde.
Lütfen yardım

122 Mesaj
23 Ocak 2009; 18:15:08 

arkadaşlar bu yöntemi denemeyen varsa mutlaka denesin saçmada
gelebilir ama deneyin benim başıma çok geldi bu sorun ve hepte düzeldi ama ağa önceden bağlandıysanız bu çözüm yolu ozmn işe yarıyor anlatıma geçiyorum öncelikle bu ağa önceden bağlandımış olmanız gerekiyor dediğim gibi ve buna bağlı olarrak xp için anlatıyorum ağ bağlantılarımdan kablosuz ağa sağ tıklayın özellikler ordan kablosuz ağlarım sekmesine geldin ve orada bağlanmak istediğin kablosuz cihazın ismin seç ve sil istersen hepsini sil sana kalmış ve daha sonra tamam a tıkla ve pc yi yeniden başlat o zmn düzelmiş olması gerekiyor. vista için anlatıyorum şimdi bu brs karışık vista bayağıdır kullanmadığım için buda xp gibi sadece ismleri farklı sol taraftaki sekmeleri deneyin oradan bulursunuz vista pek açıklayıcı olmadı ama xp ye kıyaslayarak kesin bulursun

BENİM SORUNUM
bu arada çözümünü bir türlü bulamadığım biraz daha değişik bir sorun var

benim masaüstü pc var ve usb linksys wireless kullanıyorum gayet güzel kullanıyordum 6 aydır tabi daha sonralarda başka başka bir sürü sorun çıkardı o sorunların hepsi hal oldu fakat yeni bir sorunum bu sorunu bir türlü çözemedim

sorunum bir cihaz seçip bağlanıyordum ve otomatik yazıyor ve bağlanmıyordu bu benim ilk sorunumdu ama bunu halletim çoğu kişini başlıca sorunu budur şimdi yeni bir sorunum var ilk sorunada bağlı olarak wireless cihaz bulmuyor yazılımı kaldırdım yükledim yüklerken %30 da fln buluyor bağlanıyorum otomatik sonra bidaha deniyorum bağlanmayı bağlanıyor en fazla 3 saniye falan girtiyor sonra birden gidiyor daha sora bidaha denedim ve %30 da pc nin fişini çektim ve net oldu 30 dk fln kullandım ama yine eskisi gibi oldu şimdi fişini çekiyorum fakat yine olmuyor pc zarar görücek die bidahada çekmiyorum progaramı 50 den fazla kaldırdım sildim ama malesef olmuyor format sakın demeyin 3-4 kez attım sorunum bu acil çözüm bulunursa sevinirim şimdiden herkese tşk. ederim

5 Mesaj
26 Temmuz 2009; 16:38:14 

Arkadaşlar ben komşunun birinin kablosuz agına bağlandım ama sınırlı bağlantı veya bağlantı yok diyor bunu nasıl çözebilirim yardım ederseniz sevinirim

sevmek suçmu...

1680 Mesaj
26 Temmuz 2009; 21:29:06 

quote:

Orijinalden alıntı: hsn25
Arkadaşlar ben komşunun birinin kablosuz agına bağlandım ama sınırlı bağlantı veya bağlantı yok diyor bunu nasıl çözebilirim yardım ederseniz sevinirim

Bağlanmak istediğiniz ağ "Sınırlı bağlantı veya bağlantı yok" mesajı veriyorsa modemde MAC filtreleme vardır veya modemde DHCP iptal edilmiş olabilir.

5 Mesaj
27 Temmuz 2009; 16:08:33 

teşekkürler peki ben şimdi bağlanamaz mıyım bunları ortadan kaldıran bişey var mı

sevmek suçmu...

1680 Mesaj
27 Temmuz 2009; 16:14:44 

quote:

Orijinalden alıntı: hsn25
teşekkürler peki ben şimdi bağlanamaz mıyım bunları ortadan kaldıran bişey var mı

Normal yöntemlerle bağlanma şansınız yok. Bu aşamadan sornası Hack yöntemlerle olur.

42 Mesaj
30 Ocak 2010; 0:29:11 

sen bu işi biliyon metecik çok işime yardı allah razı olsun

Soğuğun Çocuğuysak Soğuk Değiliz,
Bakışımız Duruşumuz Sertse Zalim Değiliz,
Severiz Seviliriz nankör değiliz.
DADAŞIZ DADAŞ BAŞKA BİRŞEY DEĞİLİZ

712 Mesaj
30 Ocak 2010; 1:46:03 

Aman Allahım! Neredeyse 5 yıl önce yazdığım bir başlık bu. O zamanlardaki araştırmacı ruhu özlüyorum... Ahh mesleğim bitiriyorsun beni...

Sorular-Cevaplar

1997 Mesaj
6 Mart 2010; 17:28:37 

Topic eski ama sorun hep aynı. bir arkadaşla ortak kullanıyoruz. bağlandıktan kısa bir süre sonra (1 veya 2 saat) sınırlı bağlantı uyarısı çıkıyor. Modem resetlenince düzeliyor. Ama ikide bir arkadaşı arayıp modemi resetler misin demekten gına geldi. Modem ayarlarından yapabileceğimiz bir şey var mı?. Teşekkürler.

Müslümanlar bir vücudun azaları gibidir. Biri bir rahatsızlık çekse diğerleri de o acıyı hisseder. Hz. Peygamber (SAV)

11 Mesaj
18 Mart 2010; 18:01:12 

arkadaşlar benimde bir sorunum var..kablosuz modemden hem masaüstüne kablolu hemde kablosuz olarak laptopla bağlanıyorum daha doğrusu bağlanmaya çalışıyorum ancak bazen laptop'ta sınırlı bağlantı diyor internete giremiyorum bazende masaüstü internete girmiyor.anladığım kadarıyla problem aynı anda girerken oluyor.2 pc'nin aynı anda problemsiz internete girmesi için ne yapmak gereklidir acaba..

9 Mesaj
30 Mart 2010; 22:19:55 

quote:

Orijinalden alıntı: MeTeCiK

hocam işe yaradı ,sen bu işi biliyorsun...

358 Mesaj
14 Nisan 2010; 17:46:40 

Kesinlikle harikasın metecik. Yıllar sonra o kadar işime yaradı ki. Sağol arkadaş.

349 Mesaj
14 Nisan 2010; 19:22:52 

aynı sorunu bende yaşıyorum ama çözümü kolaymış :d

1 Mesaj
11 Haziran 2010; 19:09:53 

arkadaşlar 3 ihtimal vardır;

1--- kablo
2--- jaklar
3--- switch kullanıyorsanız switch ile modem arasındaki kablo

by warrior

3373 Mesaj
11 Haziran 2010; 19:19:30 

quote:

Orijinalden alıntı: by.warrior

arkadaşlar 3 ihtimal vardır;

1--- kablo
2--- jaklar
3--- switch kullanıyorsanız switch ile modem arasındaki kablo

by warrior

4--- kullanıcı, yani donanım sahibini ilk sıraya koymak lazım.

Dünya sevgisi bütün hataların başıdır.
İşler yolunda gittiği zaman mutlaka bir terslik vardır.
Arkadaş uğruna ölmek kolaydır, ama uğruna ölünecek arkadaş bulmak çok zordur.
Yakınınızda herkesin çok sevdiği bir kişi var ise dikkat edin, belki de en tehlikeli kişi yakınınızda olabilir..(Kelebek gibi uçar arı gibi sokar.)
Canınız mı sıkıldı? | | Foruma tekrar giriş yapmak için tıklayınız..

1311 Mesaj
11 Temmuz 2010; 13:29:33 

@metecik

Google da ararken buldum halloldu sağolasın.

i7 3770K - Asrock Z77 Exterme 6 - 2 gb Gigabyte gtx670 - 2*8 16 GB Ram - Ocz 256 gb SSD 3TB Seagate Hdd 2 TB Segate Hdd - 650 Watt High Power Absolute 80 - Logitech X-540 -Samsung P2250 - Thermaltake Exterme 120 Cpu Cooler-Thermaltake icage with 12cm fan feyt180 Sorunlu alışveriş bozuk anakart sattı! 120 TL havaya uçtu. Sattığı ürünün arkasında durmaz ve itinayla ailenize küfür eder !

1060 Mesaj
6 Ağustos 2010; 9:54:45 

saol ama işe yaramadı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HorasanlıMurat23 -- 6 Ağustos 2010; 9:55:16 >

SONY XPERİA SP KULLANICILAR KULÜBÜ

1035 Mesaj
6 Ağustos 2010; 14:28:38 

Bir ara Kullagım Cınladıydı Bu topic Olması gerek ^^^konu bu ara diriLmiş..

8 Mesaj
31 Ağustos 2010; 13:02:49 

Merhaba, sanırım kimsede böyle bir sorun görmedim. Masaüstü bilgisayarımla ethernet bağlantısı ile internete giremiyorum. Modemin ethernet ışığı yanmıyor. Bu bir anda olan bir şey sabah çalışan internet akşam kesildi. sorun kabloda yada modemde olabilir diye düşündüm bunun üstüne kabloyu laptopımın ethernet girişine bağladım ve kablosuz olduğu gibi ethernet yolu ile de internete erişebildim, modemin ethernet lambası yandı. Fakat masaüstü pcmde neden böyle bir sorun var ethernet kartı bir anda bozulabilmiş olabilir mi ? Donanımları kontrol ediyorum kartın düzgün çalıştığını söylüyor. Yardımlar için teşekkürler.

858 Mesaj
3 Eylül 2010; 23:16:35 

quote:

Orijinalden alıntı: postbit_legacy

verir

Zaten bilgisayarları birebir bağlarsan "bağlantı sınırlı ve bağlantı yok" uyarısını alırsın. Kabloyla alakası yok.

CominGSoon

858 Mesaj
3 Eylül 2010; 23:20:15 

Ağ Bağlantılarım / "Ağ Görevleri" bölmesinden "Ev veya küçük işyeri ağı kur" takip ederek iki bilgisayarıda aynı çalışma grubuna ilave edin.(Bilgisayarlar ağa düzgün bir şekilde bağlı olduğunda her türlü alışverişi yapabilirsiniz. Servis paketini kaldırmanıza gerek yok )

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi xxantihackersxx -- 3 Eylül 2010; 23:22:15 >

CominGSoon

1 Mesaj
31 Aralık 2010; 13:30:10 

Ya benımde sınırlı baglantı veya internet yok hatası alıyorum.Gece nete gırerken bırden elektrkler kesıldı ve pcyı kapattım yattım uyudum.Sabah kalktıgımda pcm nete gırmıyordu ve ben modemımın ozellıklerıne gıremıyordum.Bunun nedenı nedır sımdıden yardımlarınız ıcın tesekkur ederım.Yardımcı oLursanız sevınırım...

16 Mesaj
4 Ocak 2011; 22:30:05 

Arkadaşlar Bende de aynı sorun oldu bende günlerdir uğraştım,ordan burdan bilgileri toplayıp siz değerli arkadaşlarıma yardım etmek için hepsini bir yerde toplayıp bloguma koydum
http://thomas-dreams.bl...anti-yok-hatasi/9411942
buradan girip yazımı okuyabilirsiniz.
Yardımcı olabildiysem ,bir teşekkürü çok görmeyiniz.
Özellikle en sonda verdiğim program kimsede yoktur.Hiç bir yerde bulamazsınız.
Teşekkürler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

18 Mesaj
7 Mart 2011; 22:24:23 

benimde bir sorunum war. dediklerinizi yaptım nets winsock reset te yaptım ama işe yaramadı sadece internet ışığı söndü sonra adama götürdüm 20 lira aldı 2 şey yazdı al giriyo dedi eve getirdim yine bağlantı sınırlı veya yok diyo evde bi laptop birde masaüstü pc war. etherneti laptopa baglıom internete girio masaüstüne bağlıyom bağlantı sınırlı-yok diyo masaüstü pc wndows xp service pack 3 acaba ethernet kartındamı sorun war ama pc nin içini açtım baktım sadece giriş yeri var yani anakarta bağlı bi jak :S ethernet kartı yeride yok yeni kasa kabloda kesin sorun yok laptop giriyo msaüstü grmio bu mesajı laptoptan yazıom driverler yüklü intel pro 100/1000 connections adapter driver kullanıom ya acil yardımmmm laptop marka compaq windows 7 intel i7 yardımm

İmzanız kural dışıdır! || Uymanız gereken imza kurallarını okumak için tıklayınız.

9 Mesaj
11 Haziran 2011; 15:25:56 

bunlsrın hepsini yaptım ama olmuyor derseniz lisansı dolmuş virüs programını pcden kaldırın sorun çözülecektir.win7 için.kolay gelsin.

1 Mesaj