Şimdi Ara

Microsoft ve Nokia telefon tanıtımlarını 17 Ağustos'ta gerçekleştirebilir

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
20
Cevap
0
Favori
2.770
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Microsoft ve Nokia telefon tanıtımlarını 17 Ağustos'ta gerçekleştirebilir

Microsoft'un uzun zamandır üzerinde çalıştığı, Windows Phone 7 işletim sistemine 500'den fazla yenilik getiren Mango güncellemesi ve bu güncellemeyi taşıyacak ilk modellerin Microsoft-Nokia ortaklığının sonucu olan Nokia telefonları, firmanın en büyük umudu haline geldi.

Teknoloji dünyasının da yakından takip ettiği bu süreç artık sona ermek üzere. 17 Ağustos'ta Almanya'nın Köln şehrinde düzenlenecek oyun endüstrisi fuarı GamesCon'da  Nokia ve Microsoft da ortak bir etkinlik düzenleyecek.

Etkinlik ile ilgili davetiyeler gönderilmeye başlandı. Davetiyede özellikle etkinlik ve sürprizlerin katılımcıları beklediği belirtiliyor. 

Windows Phone 7.5 yüklü Nokia modellerinin en erken Eylül ayında tanıtılması ve piyasaya sürülmesi bekleniyordu. Ancak görünen o ki her iki firmada durgunluğa giren satışlarına ivme kazandırmak için acele ediyor. 

Bu bakımdan etkinlikte yeni modellerin tanıtılmasına kesin gözüyle bakılıyor. Zira ilk Windows Phone 7.5 yüklü model olan Fujitsu IS12T geçtiğimiz hafta tanıtılmıştı. 

• Süpriz detected :d
  • İyi bir birleşme.. Bakalım neler olacak. Ya da şöyle mi demeliydim Apple'a yaklaşabilecekler mi?
  • Ah Nokia ah, kendi sonunu hazırladın haberin yok.
  • nokia meego ile gelişmeliydi windows la kendini bitirdi ve nokia apple ın şuan bile önünde gidiyor
  • İkisinin birleşiminden ne çıkıcak acaba.Microkia ? Bkz:İsimlendirmeler; Anna,Belle.
  • food & drinks for free yazıyorda sadece yerli içecekler mi beleş :D:D oruçlu olmasak giderdik yemeğe D:
  • bakalım ilk çocuklar nasıl olacak bu birleşmeden birde çocukların isimleri anna, john, anderson vs.
  • Bakalım nasıl olacak ...
  • Merakla bekliyorum; Nokia'nın diğer firmaların WP7'li modellerine göre nasıl bir fark yaratacağı benim için büyük merak konusu
  • Eğer ek hizmetler sunmuyorsa mesela Ovi Maps gibi falan, alınmaz. Ha fiyatı da önemli tabii ucuz olacağı söyleniyor. Bir de Nokia böyle ince telefonlar yapma artık ya, telefon dediğin ele gelir böyle 6600 gibi :D
  • Bu arada benim aklıma şöyle bir ihtimal geliyor: Nokia yine istediği satış rakamlarına ulaşamayacak, planlar yine değişecek ve MeeGo ile devam edecekler.
  • Microsoft ve Nokia telefon tanıtımlarını 17 Ağustos'ta gerçekleştirebilir

nokia windows işbirliği
  • iyi güzelde windows işletim sistemine sahip nokialar (hadi diğer her şeyi atladık) android market ya da apple store ile nasıl yarışacak onu merak ediyorum. microsoftun bunlar gibi yazılım mağazası var mı şu an( hiç duymadım böyle bir şey) ve varsa şu an toplam kaç bin uygulaması var ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: nights

iyi güzelde windows işletim sistemine sahip nokialar (hadi diğer her şeyi atladık) android market ya da apple store ile nasıl yarışacak onu merak ediyorum. microsoftun bunlar gibi yazılım mağazası var mı şu an( hiç duymadım böyle bir şey) ve varsa şu an toplam kaç bin uygulaması var ?

Win7 ninde marketplace diye AppStore var

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: anelka39

quote:

Orijinalden alıntı: nights

iyi güzelde windows işletim sistemine sahip nokialar (hadi diğer her şeyi atladık) android market ya da apple store ile nasıl yarışacak onu merak ediyorum. microsoftun bunlar gibi yazılım mağazası var mı şu an( hiç duymadım böyle bir şey) ve varsa şu an toplam kaç bin uygulaması var ?

Win7 ninde marketplace diye AppStore var

evet az önce okudum. windowsunda marketplace'i varmış ama uygulama sayısı bakımından çok geride kalmış

• Evet sayi olarak digerleriyle kiyaslaninca komik gorunuyor ama ise yarar uygulamalar var. AppStore'u bilmiyorum da Android Market'in buyuk kismi gereksiz bence.
  • Mango için 7.5 değil 7.1 olacak diyorlardı.
  • Gecenlerde Microsoft'tan ya da Nokia'dan birisi Twitter'a 7.5 diye yazdi, o gun bugundur boyle geciyor isim olarak.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.