Şimdi Ara

Samsung Galaxy S II, Güney Kore'de 73 günde 2 milyon satış barajını aştı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
21
Cevap
0
Favori
4.242
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

•  
    Gün geçmesin ki Güney Koreli cep telefonu üreticisi Samsung cephesinden yeni gelişmeler gündeme gelmesin. Kısa bir süre önce Samsung'un 1.2 GHz saat hızında çalışan çift çekirdekli işlemci, 1 GB RAM ve Mali-400MP grafik birimine ev sahipliği yapan amiral gemisi i9100 Galaxy S II'nin dünya çapında 3 aydan kısa sürede 5 milyon satış barajını aştığı açıklanmıştı.

Bugün ise Samsung, ana vatanı Güney Kore'deki satış başarısını kutluyor. Güney Kore'de  3 günde 120.000, 1 ayda 1 milyon satış seviyesine ulaşan Galaxy S II'nin, 73 günde 2 milyondan fazla satışının gerçekleştirildiği duyuruldu. Böylece Galaxy S II, Güney Kore'de en hızlı satan akıllı telefonlar listesine girmiş oldu. Hatırlatmak gerekirse Galaxy S'in 2 milyon seviyesine ulaşması 144 gün sürmüştü.

Samsung, Güney Kore'deki başarısını satışa sunduğu farklı desenlerdeki arka kapaklarla kutlamaya çalışıyor.

• gelsin tabi samsungun başı kelmi apple yapıyosa oda yapsın tabi :)
  • İlk resimdeki çinli yüzünden telefondan sogudum resmen
  • Anavatanı sonuçta iyi destekliyorlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Deagles48

İlk resimdeki çinli yüzünden telefondan sogudum resmen

Lise kaça gidiyosun , haberde koreden bahsediliyor.
  • Buna Google daha çok sevinmiştir eminim :D Adamların androidini uçurdular resmen bence bir kıyak yapmalı google samsunga ;)
  • quote:

Orijinalden alıntı: wozniak

quote:

Orijinalden alıntı: Deagles48

İlk resimdeki çinli yüzünden telefondan sogudum resmen

Lise kaça gidiyosun , haberde koreden bahsediliyor.

Lise 4'e gidiyorum gidicegim
    Kore'den bahsediyor diye illaki korelimi olmak zorundalar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Deagles48 -- 1 Ağustos 2011; 18:28:31 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Klasör.:X:.

Buna Google daha çok sevinmiştir eminim :D Adamların androidini uçurdular resmen bence bir kıyak yapmalı google samsunga ;)

Bence de :-) buraya da gelsin şu farklı desenler :-)
  • o ne abi tablet pc gibi :D
  • O abiye rağmen 2 milyon satması büyük başarı,
    bir steve jobs değil o kesin :))
  • Samsung'u seviyorum ya en azından paramız Amerika'ya gitmiyor!
  • quote:

Orijinalden alıntı: med_cezir197

o ne abi tablet pc gibi :D

Biraz büyük :D
  • esasında ücretsiz reklamların gösterildiği marketten indirilen bedava uygulamaları saymazsak paramız amerikaya gitmiyor diyebiliriz.
  • O Guney korenin iphone killeri 5800 i ..arkadas 2 milyon s2 diyor adamlar bi 3 milyonda s1 olsa oha lan sadce nufusun 9 da biri galaxy s ve galaxy s 2 kullaniyor 0_o ¡!¡
  • quote:

Orijinalden alıntı: Klasör.:X:.

Buna Google daha çok sevinmiştir eminim :D Adamların androidini uçurdular resmen bence bir kıyak yapmalı google samsunga ;)

android olmasa samsung apple a rakip olmayi anca ruyasinda gorurdu.al gulum ver gulum hesabi.iki tarafta kazandi.
  • Korelileri pek sevmedigimden android olarak htc derim :D

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • birazdaha ucuzlasında aluruk :D
  • 50 milyon nüfüslu bir ülkede bu sürede 2 milyon cihaz sattıkları için Samsung'u tebrik ediyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mebrar -- 2 Ağustos 2011; 16:05:13 >
  • koreliler iyidirler. birbirlerine sahip çıkarlar saygılı insanlardır. zaten ortaya çıkan ününlerden belli. çinin gölgesindeler ama avrupalılar. samsungu kutluyorum başarısından dolayı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi unflattering -- 3 Ağustos 2011; 4:24:48 >
  • o kadar satmışsın yolla iki kapak hediye bu da kapak olsun bize olmaz mı?
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.