Şimdi Ara

Unreal Engine Mario

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
0
Favori
3.153
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  •      Oyun sektörünün en bilinen karakterlerinden biri olan Mario için yeni çalışmalar gelmeye devam ediyor. Oyun severler bu sefer kendi Mario oyunlarını kendileri tasarlamış, hem de Unreal Engine grafik motoru ile.

Motorun versiyonu her ne kadar açıklanmasa da Unreal Engine 3 olduğunu tahmin ediyorum. Bu tahminde Epic games'in motoru geçtiğimiz aylarda ücretsiz olarak sunmasının payı da tabi ki oldukça büyük. Videoya baktığımızda ise Mario'nun 1-1 bölümünün oluşturulduğunu görüyoruz. Çevre her ne kadar biraz boş kalsa da FPS açısı ile bu açıklık giderilmiş. Oyunun seslerinin ise Halo multiplayer modlarından alındığını anlıyoruz.

• Süper bir oyun olmuş hem klasik mario ya sadık kalınmış hemde hoş efektler ve yeni bir görüş açısı eklenmiş süper bence fps olarak mario :D
  • Videonun sonunda Motorun Unreal 3 diye yazmışlar zaten. Açıklanmadığını nerden çıkardın Ersin hocam.
  • Son kısma dikkat etmemişim, teşekkürler :)
  • Unreal Engine Değil Unreal Development Kit ile Yapılmış. Çıkış Tarihi Yıllar Önce.
  • quote:

Orijinalden alıntı: BSC Misafiri

Unreal Engine Değil Unreal Development Kit ile Yapılmış. Çıkış Tarihi Yıllar Önce.

Epic unreal engine 3 ü bedava yaptı bilip bilmeden sallamayın.
  • Oyunun seslerinin Halo ile yakında uzaktan alakası yok. O duyduğunuz abimizin sesi Unreal Tournament'e aittir. Diğer sesler ise orjinal Mario.
  • Dediğim Gibi Unreal Development Kit İle Yapılmıştır. Zaten Kullananlar Bilir UDK'nınyaında UT3 Demosu Veriliyor. Sylar Bilip Bilmeden Sallamakla Meşgul Unreal Engine 3'ün Bedava Versiyonu Unreal Development Kit'dir.
  • aynı sesler csde de var
  • adamın sesi cs 1.6 online daki adamın sesine cok benzio
  • Mario'nun FPS'si güzel olmazmış.
  • cs sesleri iyi olmuş.Megakil falan bence çok hoş keşke tamamiyle olsaymış da bizde tekrardan oynardık.
  • BSC Misafiri

01.08.2011 18:29:17

İkisi aynı şey neyin artistligindesin ?
  • Oyunun sesleri Unreal Torunament ten alınmış.Halo değil.
  • Cs sesleri ne ya? İyi güldüm ha. :D
  • Cs nin online ında ard arda adam oldurdukce multi kill mega kill bagırıyo ondan cs diyorlar
  • Bu "cs sesleri"ni seslendiren adamı dövesim var. Bu yüzden Counter-Strike oynamıyorum, sırf o sesleri duymamak için. Sanki marifetmiş gibi bu Unreal Tournament seslerini kullanıyor çoğu serverlar. Bu moda sonra Half Life 2 Deathmatch ve Team Fortress 2'ye de sıçradı, sinir oldum. Bir de bu sesleri Halo gibi güzel bir oyuna yakıştırdınız ya, çok kızdım. XBox'ta bütün Halo oyunlarını oynamama rağmen hiç rastlamadım bu kusar gibi konuşan adam seslerine. Halo 2, Halo 3 Beta, Halo 3, Halo Reach; bunların hiçbirinde yoktu.

Eksiye boğabilirsiniz. Nefesimi tuttum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi farul -- 3 Ağustos 2011; 23:37:03 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.