Şimdi Ara

Let's Create Pottery

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
10
Cevap
0
Favori
4.005
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

bu benim ilk oyun paylaşımım burada umarım daha önce verilmemiştir. bende 2 gün önce oynamaya başladım bu oyunu.
    oyunun amacı vazolar yapmak bunları satıp kendimizi geliştirmek ve para kazanmak.

oyunu yükledikten sonra açtığınızda karşınıza gelen ekran aşağıdaki gibi.

Let's Create Pottery

bunları irdeleyecek olursak,
    Create - vazo yapmaya başlamamızı sağlayan bölüm
    shop - vazolarımızı güzelleştirmek için malzeme satın alabileceğimiz market diyebiliriz
    inbox - size gelen siparişleri ve yaptığınız siparişlerden sonra bu siparişi veren kişiden alacak olduğunuz ücretin yazıldığı mail bölümü diyebiliriz.

create diyerek vazo yapma işlemine başlıyoruz.

Let's Create Pottery

eğer sol tarafta bulunan beyaz çıkıntıya tıklarsanız size gelen siparişin şeklini görebiliyorsunuz. bu kısımda bulunan yıldızlar ise sizin istenilen şekle ne kadar ulaştığınızı bildiriyor. üst taraftaki yıldızlar şekil benzedikçe, alttaki yıldızlar ise desenler benzedikçe yükselmekte.
    vazomuzu oluşturduktan sonra firing diyerek desen oluşturma işine giriyoruz.

Let's Create Pottery

brushes- fırcalar
    colours-renkler
    ornaments-eklentiler (vazo kulpu vs.)

Let's Create Pottery

firing bölümünden sonra gelen ekrana ready dediğimizde vazomuz bitmiş satışa veya siparişe hazır hale gelmiş oluyor..yeni gelen ekranda sell diyerek vazoyu satabilir veya send order diyerek siparişi müşteriye gönderebiliriz.. ben satış yapacağım gördüğünüz üzere çok alakasız bişey oldu

Let's Create Pottery

Let's Create Pottery

74 e sattık gitti ( bu arada rekorum 163 )

evet arkadaşlar eğer oyunu beğendiyseniz sizde bu başlıkta yaptığınız vazoları paylaşırsanız keyifli bir başlık olabilir sanırım..

iyi eğlenceler

• deneyeceğim teşekkürler
  • Deneyemeye değer. Tanıtım için teşekkürler.
  • rica ederim arkadaşlar beğenirseniz ne âla
  • rekorum 333
  • 376 rekorum
  • güzele benziyo denicem
  • email17/17 nasıl gecebilirim ne yaptıysam olmadı yardım edebilirmi biri bana arkadaşlar ???
  • E mail 5/5 te talıldım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.