Ankarayı Bilenler Yol Yardımı
18 Cevap4164 Görüntüleme
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Yazdır
Sayfa: [1]
Giriş

16 Mesaj
31 Temmuz 2011; 15:22:39 

beyler güvenpark tan balgat a neyle gidilebilir, balgat ta gitmem gereken yer de mhp genel merkezine çok yakın, genel merkezin oraya gidebilsem yeter. Bir de dönüşü nası olur, aynı şekilde dönülebilir mi? Şunun için söylüyorum geçenlerde bi dolmuşla güç bela gittim, dönüşte dolmuşa bi bindim, adam kızılaya gitmez dedi :S bi garip anlamadım kızılay dan balgat a dolmuş var, balgat tan kızılaya yok falan.. en rahat hangi şekilde gidilir şimdi

1168 Mesaj
31 Temmuz 2011; 15:26:12 

Güvenparktan 191-192-194 ego mhp binasının önündeki yoldan geçiyor.

•Arrow•Spartacus•Breaking Bad•Game Of Thrones•Vikings•Blue Mountain State•How I Met Your Mother•The Walking Dead•Prison Break•Fringe•The Big Bang Theory•Rome•True Blood•Shameless•Suits•Sherlock•House M.D.•
Life is like a penis.Simple ,soft , straight , relaxed and hanging freely .Then women make it hard.
Every breath is a second chance...

16 Mesaj
31 Temmuz 2011; 15:31:47 

quote:

Orijinalden alıntı: FeuerBlume

anladım hocam peki bu metro için kullandığımız kartı otobüste de kullanabiliyo muyuz

116 Mesaj

[7 Mayıs 2014; tarihine dek bölüme mesaj atamaz]

31 Temmuz 2011; 15:38:49 

quote:

Orijinalden alıntı: kulaksiztavsan

quote:

Orijinalden alıntı: FeuerBlume

anladım hocam peki bu metro için kullandığımız kartı otobüste de kullanabiliyo muyuz

evet

511 Mesaj
31 Temmuz 2011; 15:40:02 

otobüste gider dolmuşta ikisiylede gidip dönebilirsin

I LOVE THIS GAME!

263 Mesaj
31 Temmuz 2011; 15:57:49 

güvenpark metro durakları varya hani hosta'nın ordaki. işte orda 143-153 otobüsleri var bir de 130 var ama o çetinemeç'den gider, ona binme. durağın üstünde de yazıyor zaten. onlar belediye otobüsüdür onlara binebilirsin. tam mhp nin önünde durağı var inersin ordan. dönüşte de indiğin yerin karşısından bineceksin, yolun karşısından. ama yok ben paralı otobüse binerim dersen o da güvenpark'ın diğer tarafındaki ana yola bakan durakların orda 263 no'lu balgat otobüsü var ona da binebilirsin ama binerken sor balgat mı diye bazıları sadece kızılay-etlik arası çalışıyor 263'lerin. ayrıca yine aynı duraktan 301 de var o da balgata gider ama o diğerlerine göre seyrek geçer

ASUS N53SN-SZ024V KULLANICISI
Intel Core i7-2630QM || 4 GB DDR3 1333 MHz RAM || nVidia GeForce GT 550M || 15.6" Full-HD ||
Bang & Olufsen ICEpower
|| 500 GB 5400RPM HDD || Super Multi DVD-RW || Windows 7 Home Premium x64

1205 Mesaj
31 Temmuz 2011; 16:01:34 

143-153 lede gidebilirsin yakınına kardeşim güvenparktan

MERCEDES-BENZ TRAVEGO 15 SHD 2007 & MERCEDES-BENZ TRAVEGO 15 SHD 2012 6 sıra silindir 422 Bg
ECZACI

16 Mesaj
31 Temmuz 2011; 16:02:21 

akin, bagavir, çok sağolun

770 Mesaj
31 Temmuz 2011; 16:09:27 

dolmuş daha rahat olur, güvenparkta balgat dolmuşları nerde diye sorsan gösterirler, dönüşte balgatta dolmuşun geçtiği yola çık, dolmuşun üstünde yazar zaten kızılay diye, durdurup sorarsın. O caddeden sürekli geçer dolmuşlar.

4178 Mesaj
31 Temmuz 2011; 16:16:27 

quote:

Orijinalden alıntı: guduk68

dolmuş daha rahat olur, güvenparkta balgat dolmuşları nerde diye sorsan gösterirler, dönüşte balgatta dolmuşun geçtiği yola çık, dolmuşun üstünde yazar zaten kızılay diye, durdurup sorarsın. O caddeden sürekli geçer dolmuşlar.

Aynen bunu diyecektim, dolmuş daha rahat. Balgat dolmuşları nereden kalkıyor gardaş de birine göstersinler

Thomas Aquinas

1205 Mesaj
31 Temmuz 2011; 18:29:53 

quote:

Orijinalden alıntı: kulaksiztavsan

akin, bagavir, çok sağolun

önemli değil kardeş.

MERCEDES-BENZ TRAVEGO 15 SHD 2007 & MERCEDES-BENZ TRAVEGO 15 SHD 2012 6 sıra silindir 422 Bg
ECZACI

813 Mesaj
31 Temmuz 2011; 18:33:30 

quote:

Orijinalden alıntı: 0RK

quote:

Aynen bunu diyecektim, dolmuş daha rahat. Balgat dolmuşları nereden kalkıyor gardaş de birine göstersinler

balgat dolmuşları güvenparktan kalkmaz, ulustan kalkar konyo yolu üzerinden balgata geçer, güvenparktan gitmek istiyorsan arkadaşın dediği otobüse yada ana yola çık, balgat otobüsleri var onlardan birine bineceksin birine sor gösterir yada iner yürürüm dersen 100.yıl dolmuşları kalkar güvenparktan, migrosa kadar gider ordan 5 dk yürürsün

4178 Mesaj
31 Temmuz 2011; 18:36:04 

quote:

Orijinalden alıntı: blacklotus

quote:

quote:

balgat dolmuşları güvenparktan kalkmaz, ulustan kalkar konyo yolu üzerinden balgata geçer, güvenparktan gitmek istiyorsan arkadaşın dediği otobüse yada ana yola çık, balgat otobüsleri var onlardan birine bineceksin birine sor gösterir yada iner yürürüm dersen 100.yıl dolmuşları kalkar güvenparktan, migrosa kadar gider ordan 5 dk yürürsün

Nasıl yok hocam, var gayet

Thomas Aquinas

813 Mesaj
31 Temmuz 2011; 18:37:33 

nerde gördün balgat balgatta oturuyorum

770 Mesaj
31 Temmuz 2011; 19:18:38 

quote:

odtü dolmuşlarının olduğu yerde var, balgat, çukurambar, odtü, 100.yıl falan

813 Mesaj
31 Temmuz 2011; 19:35:09 

quote:

quote:

odtü dolmuşlarının olduğu yerde var, balgat, çukurambar, odtü, 100.yıl falan

dostum esas balgat dolmuşu değil onlar balgatın içinden geçiyorlar sadece yukarı arkadaşında dediği yerede gitmiyorlar, esas balgat dolmuşu ulustan kalkar konya yolundan geçer arkadaşın sorduğu mhp binasının tam önünden geçer, senin dediğin benimde söylediğim gibi migrosun ordan dönerler, yalnış bilgi vermeyelim ankarayı bilmeyen adamı kayboldurcaksınız şimdi ...

16 Mesaj
31 Temmuz 2011; 19:44:24 

ben o zaman garanti olsun diye otobüsleri mi kullaniym, eminseniz cevap verin beyler böbreği bırakmayalım durup dururken oralarda

263 Mesaj
31 Temmuz 2011; 21:09:38 

otobüs kullan garanti gidersin ben her gün bahsettiğim otobüslerden birine biniyorum ve mhp'nin önünden geçiyorum tecrübeliyim benim dediklerimi yap sen

ASUS N53SN-SZ024V KULLANICISI
Intel Core i7-2630QM || 4 GB DDR3 1333 MHz RAM || nVidia GeForce GT 550M || 15.6" Full-HD ||
Bang & Olufsen ICEpower
|| 500 GB 5400RPM HDD || Super Multi DVD-RW || Windows 7 Home Premium x64

511 Mesaj
1 Ağustos 2011; 0:55:36 

quote:

quote:

quote:

kızılaydan nasıl kalkmaz hocam ya balgat dolmuşu en çok dolmuşa sahip ve en işlek hat balgat 100. yıl hattıdır balgatın içinden geçer ayrıca o dolmuşlar

I LOVE THIS GAME!
Sayfa:   [1]
Tüm forumlar » [Konu Dışı / Off Topic] » Konu Dışı » Ankarayı Bilenler Yol Yardımı
Sayfa: [1]
Foruma Git
Bölümde Ara
Başa Dön

Reklamlar

DH VİDEO

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

0.203