Şimdi Ara

Türkiyedeki ILLUMİNATI İzleri.. (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
223
Cevap
8
Favori
138.672
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • her tek göz kullanılan şeyin illuminati ile ilgili olduğunu zannetmiyorum. Acun, bkm mutfak falan bunlar'ı zaten kimse bünyesine almaz

ancak Sertap Erener'in bunlarla ilişkisi olduğu ihtimaline hak veriyorum.
  • mesajım bulunsun bakalım!!
  • quote:

Orijinalden alıntı: kerimcem

quote:

Orijinalden alıntı: Black Label Society

istanbuldaki bir ortodoks kilisesinin kürsüsünün en tepesinde var kuzenimin düğününde farkettim ve inanılmaz rahatsızlık verdi yarın resmini eklerim

bi ekleme yapmak istiyorum yukarıda süper sivri bi arkadaş illuminatinin eski mısırdaki bilim adamları tarafından kurulduğunu iddia etmiş bilmeden bilmek bu olsa gerek..

illuminati almanyadaki bilim adamlarının çalışmalarını engelleyen ve bu uğurda bilim adamlarını idam eden kilise yönetimine karşı kurulmuş bir topluluktur esası bilime dayanır..kuruluş amacı kiliseye karşı duruş sağlayıp bilimsel çalışmaları devam ettirmektir ancak günümüzdeki amacı yolundan saptırılmıştır

benim yazımda bilim adamının b si yok !(firevun bilim adamımı puhahaha) nerenden okudun acaba çok merakediyorum dikkatli oku illuminatini denilen şeyin türkçesi= yeni dünya düzenidir adı her çağda her toplumda farklıdır ad bile bulmamış olabilir! adı sadece araçtır!....5000+ sene dedim hem bildiğimiz tarihi sadece mısır ondan onceside olabilir....

illimunati nin gerçek anlamı halkı sömüren zayıfı ezen kanını emen kendini tanrılaştıran zengin elit kesimdir(firevun gibi) türkiyedeki versiyonu israil - yahudi düşmanlığından budaklanmıştır dejeneredir! yani illimunati nin dini ırkı yoktur islamın göbeğinden doğmuş biride rahatlıkla bu maddeleri gerçekleştirirse onlardan olur!!! allah doğaraken ana rahmine düşerken kimseye yahudimi kürtmü türkmü kürtmü olucan diye sormaz onemli olan allaha inanan iyi bi insan olmaktır bizimkiler yahudileri öcü göstermek için neyapçaklarını şaşırdılar....

illimunatinin tarihi 5000+ seneliktir yahudilere yada masonlara ozel bi olay değildir yabancı im forumlarını dolaşırsanız illimunati düşmanı bir sürü yahudi yada israilli görürsünüz bizdeki verisyonu biraz inglizceden türkçe çeviri üstüne tassavufla miili görüş tozunun dejenerisidir sizlere amaç yahudi-israil düşmanlığının korkusunun alt piskolojinize oturtulması bazı kişilerin odar gözü dönüyoki ergenlere yahudi bebekleri öldürüp kanını akıtıcağımız günler gelicek diye vaaz veriliyo bazıları tarfından! aman beyninizi yıkattırmayın şehrin ortasında kendini patlatıp 100 lerce insanı öldüren cennet umman! cahillere dönmeyin allahın merhametinden şaşmayın.!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kerimcem -- 31 Temmuz 2011; 0:35:16 >

yani nekadar komedi olduğunu sen karar ver.!!

kerimcem senmiydin ya bende ciddi ciddi mesaj yazdım sana ..

hala 5000 diyor hocam bilmiyosan aç bari biraz kitap oku bilmemek hep bundan kaynaklanıyor referansınız internet olmuş

• Rihanna - S&M klibindeki princess of illuminati yazısı

Türkiyedeki ILLUMİNATI İzleri..
  • elinize sağlık arkadaşlar. İyi yakalamışsınız.
  • Hiç güleceğim yoktu. Birileri hala dünyayı ele geçirmeye çalışanları ifşa etmeye çalışıyor! Acun mu girecek o elitler arasına? Güldürmeyin adamı!
    Dünyayı parası olan yönetir, NOKTA!
    Para kimlerde var? Elit kesimde. Elit kesim nerede? Her ülkede mevcut! Hükümetin politikalarına, vergi ve kanunlarına kadar herşeyine karışanlar bunlar.
    Sizin aradığınız gizli bir tarikat veya masonluk değil, üretim araç gereçlerini elinde bulunduran (Toprak, Sermaye, Ucuz işgücü) elit kesim. Bunun içinde uzaklara bakmanıza gerek yok!
  • quote:

Orijinalden alıntı: muratremix

Hiç güleceğim yoktu. Birileri hala dünyayı ele geçirmeye çalışanları ifşa etmeye çalışıyor! Acun mu girecek o elitler arasına? Güldürmeyin adamı!
    Para kimlerde var? Elit kesimde. Elit kesim nerede? Her ülkede mevcut! Hükümetin politikalarına, vergi ve kanunlarına kadar herşeyine karışanlar bunlar.
    Sizin aradığınız gizli bir tarikat veya masonluk değil, üretim araç gereçlerini elinde bulunduran (Toprak, Sermaye, Ucuz işgücü) elit kesim. Bunun içinde uzaklara bakmanıza gerek yok!

Acunu veya diğer kişileri dünyayı ele geçirecek ekip diyen olmadıki zaten burada. Onlar Para ile reklam yaptırılan araçlar sadece.
  • Bulunsun
  •  Türkiyedeki ILLUMİNATI İzleri..

Gülçin ( 3 kızın ellerine dikkat )

Ve bunlar da daha ünlüleri

Beyonce Bacımız

Fergie Bacımız

Eminem ( Şu anda kurtarmaya çalışıyor kendisini )

Johny Deep ( Bu adamda çok gariplik var zaten kendi filmlerini izlemiyomuş )

Gaga - Beyonce Toplu Ayin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AlfredBorden -- 31 Temmuz 2011; 10:59:56 >

• quote:

Hiç güleceğim yoktu. Birileri hala dünyayı ele geçirmeye çalışanları ifşa etmeye çalışıyor! Acun mu girecek o elitler arasına? Güldürmeyin adamı!

Para denilince akla gelicek ilk şey Yahudi'dir.
  • o zaman tüm yoga yapanlar illuminati.
    her top işareti yapan illuminati.
    hadi kardeşim kaybolun michael sikko gibi sağlam kaynak getirin, inanalım !

quote:

bir aktör neden her filmin izlemez kardeşim biliyor musun ?

1- Yaptığı oyunculuk hatalarını görüp triplere girmemek için.
    2- Kendi performansını izlememek için.
    3- Dünyadaki bütün aktörler, aktrisler "ki her duyduğuna inanmasan öğrenirdin" kendi filmlerini izlemezler.

Yazık size.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Jokě -- 31 Temmuz 2011; 12:54:59 >
  • Siz boşuna ne göz falan arıyorsunuz. Meşhur Karaköy Ziraat Bankasının 2. katındaki balkonuna bir bakın bakalım. Direk "Hiram Usta" selamlıyor sizi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: actionboy35

o zaman tüm yoga yapanlar illuminati.
    her top işareti yapan illuminati.
    hadi kardeşim kaybolun michael sikko gibi sağlam kaynak getirin, inanalım !

quote:

bir aktör neden her filmin izlemez kardeşim biliyor musun ?

1- Yaptığı oyunculuk hatalarını görüp triplere girmemek için.
    2- Kendi performansını izlememek için.
    3- Dünyadaki bütün aktörler, aktrisler "ki her duyduğuna inanmasan öğrenirdin" kendi filmlerini izlemezler.

Yazık size.

bu bilgiler sikkofield'den alıntı zaten.

bence bu kadar şey tesadüf olamaz.

• Gelenler Serisini izlemenizi tavsiye ederim arkadaşlar Youtube'da bütün bölümlerini bulabilirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi chronicle -- 31 Temmuz 2011; 14:00:32 >
  • quote:

tamam da acunda da sölemesiş ayıp bok gibi para var zaten

• Arkadaşlar elinize sağlık gerçekten güzel bilgiler yakalamışsınız. Evet yukarıdakı Klıp görünümünde bir ayin. Dün gece Cnnturkde okan bayülgenin programındakıde bir ayindi. 3 4 arkadaşımızı birseylerin farkına vardırabıldıysem ne mutlu bana.

Okanın Dün geceki programından bir diyalog..

Okan : İçindeki şeytanlar ne alemde?

Mazhar: Zincire bağladım.

Bu bir diyalogdu. Bir yerlere verilmiş mesajdı. Ve konuşulan konuyla alakasız bir anda soruldu ve geçildi. Takibe devam arkadaşlar. Özellikle Tv Programlarındaki Damalı yüzey
    tek göz horus sembolü 666 işareti Üçgen içindeki göz ve güneş sembolüne dikkat. Takibe devam.
  • Bu kişilerin bedenlerine başkaları hükmediyor.

Size de bunun bir başka varyasyonunu uyguluyorlar. MTV ile istedikleri mesajları veriyorlar, hem size, hem de bilinçaltınıza.

Eminem'in önceleri Illuminati ile bağı olduğunu fakat sonra kendini kurtarmaya çalıştığını anlatmıştım bir yazıda. 2009 MTV ödül töreninde Lady Gaga'nın ödülünü Eminem verecekti. Şimdi Lady Gaga'nın kıyafetini gören Eminem'in mimiklerine iyice bir dikkat edin. Tehdit edilmiş olabilir mi? Canlı yayında? Kim bilir... Eminemin bakışlarına dikkat..

• @Gladiotürk
    Dünkü Okan Bayülgen konun kapatıldı SS koy demiştim şimdi koyabilir misin ?
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.