Şimdi Ara

Deus Ex: Human Revolution Bomba Gibi Geliyor!

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
1.978
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  •  
        PC Gamer, dünyanın ilk Deus Ex: Human Revolution incelemesini yaptı ve Eidos Montreal yapımı bilim kurgu oyununa müthiş bir puan verdi. 

PC Gamer, oyuna % 94 oranın skor vererek yapımı 'mükemmel' kategorisine soktu. Oyun hakkında övgü dolu sözcükler kullanan dergi, Human Revolution'a "karanlık, havalı ve müthiş bir oyunun tekrar dirilişi" yorumunu yapmış.

26 Ağustos'ta raflardaki yerini PS3, Xbox 360 ve Playstation 3 için alacak olan Deus Ex: Human Revolution, bir aksilik olmazsa bomba gibi geliyor. PC Gamer'dan sonraki inceleme skorlarının da %94'e paralel olacağını tahmin ediyoruz.

• PS3, Xbox 360 ve Playstation 3
  • Bomba gibi gelse iyi olur oynayacak oyun yok.
  • Müthiş bir oyun. Çıktıktan sonra biraz fiyatı düşsün hemen alacağım.
  • Cinematicleri mükemmel bir oyun eminim kendiside öyledir.
  • Öyleyse ben direk alırım. Sonun bir oyunun devam yapımı düzgün bir skor almış.
  • Vaay be ben hiç beklemiyordum benim açımdan büyük sürpriz oldu ben videolarında grafikleri hiç beğenmemişdim. Sevindim açıkçası
  • O BOMBA PATLAMADAN OYUN GELİRDE OYNARIZ İNŞ.
  • video inceleme çıkmadan yumulursanız o bomba elinizde patlar :D oynanış videoları beni tatmin etmedi.. video inceleme çıkmasını beklıyıcem
  • videolardan çok sarmadı ama haksız çıkmayı büyük bir hevesle istiyorum çünkü gerçekten oynanacak oyun yok.
  • Saphire Tech 'den mail gelmiş.Bedava vericekmiş oyunu kapmak lazım bir tane :D
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.