Şimdi Ara

Acer'ın Android 3.2'li 7-inç tableti Iconia Tab A100, Ağustos ayında çıkıyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
3.145
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

•  

Acer uzun süredir üzerinde çalıştığı 7-inç boyutundaki yeni tableti Iconia Tab A100'ü, Ağustos ayının başı ile birlikte Amerika'da satışa sunack. İlk planda Mayıs ayında lanse edilmesi hedeflenen tablet bilgisayar, Android 3.0 işletim sisteminin küçük ekran optimizasyonuna sahip olmaması nedeniyle ertelenmişti. Ancak Android  3.2 ile birlikte 7-inç desteğinin sunulmasına paralel olarak Iconia Tab A100'ün kullanıcılarla buluşması da gerçekleşecek.

Nvidia'nın Tegra 2 işlemcisinden güç alan yeni tablet, 8GB depolama kapasitesi ve 512 RAM ile gelecek. 450$ seviyesinden satılan 10-inç boyutundaki A500 modeline göre 300$ olması beklenen yurt dışı satış fiyatıyla 1/3 oranında daha ucuz olacağı ifade edilen tablet, aynı zamanda Android 3.2 işletim sistemiyle pazara girecek ilk modellerden de bir  olacak. Acer aynı tarihlerde ayrıca Windows 7 işletim sistemini kullanan düşük maliyetli iki de yeni dizüstü bilgisayarı (15.6-inç Aspire 5750Z  ve 17.3-inç 7739Z) de pazara sunacak. 

• fiyatı 600 olursa hemen alırım
  • yok arkadaş bence 7'' tablette gsm özelliği olması lazım neden yapmıyorlar anlamıyorum çokmu zor inanın honeycomb'lu ve telefon özellikli ve 7'' tablet satış rekorları kırar ...
  • 3g lisi 1050 tl olacak.yıl sonuna kadar gelir.galiba gps yok ama.abisi a500 de hepsi var ama çok ağır ve kaba.parasıda..
  • Su an en mantikli cihaz galaxy bana gore.bir tablete 1000 tl ustu para vermek su an icin gereksiz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: DH Misafiri

yok arkadaş bence 7 tablette gsm özelliği olması lazım neden yapmıyorlar anlamıyorum çokmu zor inanın honeycomblu ve telefon özellikli ve 7 tablet satış rekorları kırar ...

vardı ama kırmadı

Samsung Galaxy Tab P1000
  • Hani nerde ürün..?? 3. dünya ülkesi olmaya devam...mediapad daha önce gelirse ne gülerim he
  • quote:

Orijinalden alıntı: mozanlar

Hani nerde ürün..?? 3. dünya ülkesi olmaya devam...mediapad daha önce gelirse ne gülerim he

acer a100 satışta
    işte linki

http://www.vatanbilgisayar.com/Notebook-Netbook-Tablet/acer-a100-cr-a100-nvidia-tegra2-10ghz-1gb-ram-8gb-disk-7-cam-5mp-bt-android/productdetails.aspx?I_ID=58211

ben 3gli acer a101 i bekliyecegm sizce ne zmn glr

• sonunda dicem ama 3g siz bir tableti napım.android 3.2 var fakat webe 2g ile bağlanıcam:)))cihazda gps de yok.dahili simlisi tahminen 3 ay arayla geliyor bu tür cihazlarda.a101 in fiyatı önemli.rakipler çoğalıyor.ama malesef şu an 7'' lerde archos 80g9 un rakibi olamadı.7-8 inç de liderliği elinde.şu an merakla beklenen tablet galaxy tab 7 plus.onun rakamı piyasayı belirleyecektir.bu yüzden a101 daha önemli.bu cihaza bu para verilmez.
    sevgiler..
  • quote:

Orijinalden alıntı: mozanlar

sonunda dicem ama 3g siz bir tableti napım.android 3.2 var fakat webe 2g ile bağlanıcam:)))cihazda gps de yok.dahili simlisi tahminen 3 ay arayla geliyor bu tür cihazlarda.a101 in fiyatı önemli.rakipler çoğalıyor.ama malesef şu an 7'' lerde archos 80g9 un rakibi olamadı.7-8 inç de liderliği elinde.şu an merakla beklenen tablet galaxy tab 7 plus.onun rakamı piyasayı belirleyecektir.bu yüzden a101 daha önemli.bu cihaza bu para verilmez.
    sevgiler..

Sayın mozanlar,

Acer A100 de Gps olup olmadığına dair internette araştırdığımda net bir bilgi alamadım, GPS olmadığına emin misiniz?
    Saygılar...
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.