Şimdi Ara

Beyaz renk seçeneğine sahip Samsung i9100 Galaxy S II görselleri ortaya çıktı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
79
Cevap
0
Favori
8.958
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

•  

Samsung'un, dünya çapında 55 günde 3 milyon, 85 günde ise 5 milyon satış yaptığı; yıl sonuna kadar 10 milyon satış barajını aşacağını öngördüğü amiral gemisi Galaxy S II'ye beyaz renk seçeneğini eklediğini dün sizlerle paylaşmıştık. Bu sürpriz bilgi, İngiltere'nin en büyük online satış mağazalarından Clove'dan gelmişti. 15 Ağustos tarihinden itibaren beyaz renkli Galaxy S II'nin İngiltere'de stoklara giriş yapacağını tahminleyen Clove, vergiler dahil 492 Pound yani yaklaşık 803$ fiyat belirlemiş; ancak sitede akıllı telefonla ilgili herhangi bir görsele yer vermemişti.

Bugün, beyaz renk sevenlerin hedef alındığı Galaxy S II'ye ait olduğu belirtilen biri Almanya, diğeri İngiltere merkezli olmak üzere iki farklı kaynaktan fotoğraflar yayınlandı. Fakat üstteki fotoğrafta parlak çerçeve dikkat çekerken, alttaki fotoğrafta parlak çerçeve, Samsung logosu, görüntülü konuşma için kamera ve sensörler görünmüyor. Almanya merkezli fotoğrafta akıllı telefonun hem ön yüzünün hem de arka yüzünün tamamen beyazlara büründüğünü görüyoruz. Beyaz rengin telefona farklı bir hava kattığını söylemek mümkün. Çok kısa bir süre içinde telefonda parlak çerçevenin olup olmadığı ortaya çıkacaktır.

Siyah renkli versiyonla tamamen aynı teknik özellikleri paylaşan telefonun ağustos ayında boy göstermesi bekleniyor. Bakalım, yeni renk seçeneği satışları ne ölçüde etkileyecek?

Başlıca teknik özellikler;

• 1.2 GHz saat hızında çalışan çift çekirdekli işlemci
    • 1 GB RAM
    • Android Gingerbread işletim sistemi
    • TouchWiz 4.0 arayüzü
    • Dört band GSM ile HSPA (HSDPA: 21 Mbps, HSUPA: 5.76 Mbps) desteği
    • 4.27-inç, 480 x 800 piksel, Super AMOLED Plus dokunmatik ekran
    • 16 GB / 32 GB dahili flash bellek + microSD kart desteği
    • 8 MP kamera, otomatik odaklama, led flaş
    • Görüntülü konuşma için 2 MP kamera
    • Full HD video kaydı
    • Wi-Fi 802.11n, Bluetooth 3.0, GPS
    • NFC
    • RDS'li FM radyo
    • 1650 mAh batarya
    Kaynak 1
    Kaynak 2

• ekranı hoşuma gitti fakat, sanki biraz Apple ürünlerini andırıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: moondalina

ekranı hoşuma gitti fakat, sanki biraz Apple ürünlerini andırıyor.

Bencede Apple Cakmasi Gibi Bise Olmus :)
  • Çok daha şık ve elit olmuş beyaz renkli hali..
  • ışık kırılma noktasına bakın

bide iphone resmine

http://static.shiftdelete.net/img/article_new/apple-iphone4-white1288123770.jpg

Birebir strateji çalmak demek yeni bir dava gelebilir. :)))
  • yok artık iphone 4 apple da ürünlerini sadece bu 2 renkte sunmuyor muydu ya ? siyah ve beyaz.. ilginç.

bu arada sgs2de de güzel durmuş beyaz renk ama siyah daha kullanışlı gibi sanki.

edit: gece aklıma geldi girip yazamadım, bu siyah beyaz trendini ilk SE başlatmıştı sanırım bundan 6 sene önce.. o zamanlar iphone varsaydı bile duymamıştım ne yalan söyleyeyim w810i den bahsediyorum, daha eski modellerinde varmıydı emin değilim ancak w810i alırken çok kararsız kalmıştım 2 renk arasında.. sonra siyahı seçtim beyaz çabuk kirlenir diye iphone alırkende aynı şeyi yaptım niye böyle yapıyorum kardeşim ya sanki kumaştan telefon niye kirlensin öyle hemen dimi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TuffkiLLe -- 29 Temmuz 2011; 6:09:48 >

• bence beyazı daha güzel olmuş.
  • 5 MİLYON SATTI AMA HABERLERE GÖRE İADE ORANI %30 A YAKIN NE ANLADIM BEN BU İŞTEN ZATEN SAMSUNG KOPYACI BİR MARKA BU TELEFONUNDA İPHONE A BENZEMESİ ŞAŞIRTICI DEĞİL....
  • quote:

Orijinalden alıntı: sis xvier

5 MİLYON SATTI AMA HABERLERE GÖRE İADE ORANI %30 A YAKIN NE ANLADIM BEN BU İŞTEN ZATEN SAMSUNG KOPYACI BİR MARKA BU TELEFONUNDA İPHONE A BENZEMESİ ŞAŞIRTICI DEĞİL....

Samsung'a bir mail at; bundan sonra telefonlarınızı kare şeklinde üretin de. home tuşunu ön kameranın yanına, ses açma- kısma tuşlarını da home tuşunun olduğu yere yerleştirsinler. sen de mutlu ol tüm apple camiasıyla birlikte bütün iBoy'lar mutlu mesut yaşayın.
  • ANDROİD KAYNIYOR ORTALIK BİR BAKIN ŞU TELEFONA
    http://www.exportandgo.com/product_info.php?products_id=1808&gclid=CL2yuZ-BpaoCFc0e3wods1cfjw

HAYATTA ANDROİD KULLANMAM GARİ BİRAZ AYRICALIK OLMALI TELEFONDA BELEDİYENİN ÜCRETSİZ YÜZME HAVUZU GİBİ ........
  • siyahından daha güzel gözüküyor
  • Sihayı kadar beyazıda güzel.
  • Eskiden Iphone un sadece şeklini şemalini taklit ederdi..Şimdi pazarlama stratejisini de taklit ediyor..Büyüksün Apple ne diyim..
  • quote:

ANDROİD KAYNIYOR ORTALIK BİR BAKIN ŞU TELEFONA http://www.exportandgo.com/product_info.php?products_id=1808&gclid=CL2yuZ-BpaoCFc0e3wods1cfjw HAYATTA ANDROİD KULLANMAM GARİ BİRAZ AYRICALIK OLMALI TELEFONDA BELEDİYENİN ÜCRETSİZ YÜZME HAVUZU GİBİ ........

Kardes yapmayin boyle apple haberine androidciler damlar adnroid haberlerinede apple damliyor. Gorusunuzu apple haberlerinde yansitin lutfen Ayni sey androidciler icinde gecerli.Kirlilik resmen! .

• quote:

Orijinalden alıntı: GrBzGrMz

quote:

Orijinalden alıntı: sis xvier5 MİLYON SATTI AMA HABERLERE GÖRE İADE ORANI %30 A YAKIN NE ANLADIM BEN BU İŞTEN ZATEN SAMSUNG KOPYACI BİR MARKA BU TELEFONUNDA İPHONE A BENZEMESİ ŞAŞIRTICI DEĞİL....
    Samsunga bir mail at; bundan sonra telefonlarınızı kare şeklinde üretin de. home tuşunu ön kameranın yanına, ses açma- kısma tuşlarını da home tuşunun olduğu yere yerleştirsinler. sen de mutlu ol tüm apple camiasıyla birlikte bütün iBoylar mutlu mesut yaşayın.

BEN İBOY DEĞİLİM APPLE INDA KISITLAMACI TAVRINI SEVMİYORUM AMA SAMSUNG SADECE APPLE DAN DEĞİL DİĞER FİRMALARDAN DA KOPYA ÇEKİYOR LG NİN KÜP ANİMASYONLU ARAYÜZÜ ÇIKTI HEMEN ARDINDAN SAMSUNG TA ÇIKARDI HATTA TELEFONUN ÜSTÜNE KÜP ŞEKLİNDE TUŞ KOYDU,ZAMANINDA AKILLI TELEFONLAR PATLAMAMIŞKEN MEGAPİXEL YARIŞI VARDI SONY ERİCSSON 8 MEGAPİKSELİNİ TANITIRDI HEMEN SAMSUNG TA ÜSTELİK SE DEN DHA ÖNCE PİYASAYA SÜRERDİ, AYRICA IZGARA ARAYÜZÜ YANA DOĞRU KAYAN MENÜ SİSTEMİNİ DE APPLE DAN SONRA İLK SAMSUNG KULLANDI VE BU ÖRNEKLERDEN DAHA ÇOK BULABİLİRSİN NOKIA NIN N SERİSİ MODAYKEN SAMSUNDA KAYAN KAPAKLI AMİRAL GEMİLERİ PİYASAYA SÜRDÜ SONRA İKİ TARAFA KAYAN KAPAĞI DA NOKIADAN BAŞKA Bİ TEK SAMSUNG KULLANDI .................KISACASI BİRŞEY YAZIYORSAM DENGELİ YAZARIM BİR FİRMAYI SAVUNDUĞUMDAN DEĞİL BENCE SENDE SAMSUNG FANATİKLİĞİNDEN VAZGEÇ EĞER ÖYLEYSEN HERKES OBJEKTİF OLMALI.....

• wowwwwwwwwwww sexy kardeş olmuş bu;)
  • quote:

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: sis xvier5 MİLYON SATTI AMA HABERLERE GÖRE İADE ORANI %30 A YAKIN NE ANLADIM BEN BU İŞTEN ZATEN SAMSUNG KOPYACI BİR MARKA BU TELEFONUNDA İPHONE A BENZEMESİ ŞAŞIRTICI DEĞİL....
    Samsunga bir mail at; bundan sonra telefonlarınızı kare şeklinde üretin de. home tuşunu ön kameranın yanına, ses açma- kısma tuşlarını da home tuşunun olduğu yere yerleştirsinler. sen de mutlu ol tüm apple camiasıyla birlikte bütün iBoylar mutlu mesut yaşayın.

BEN İBOY DEĞİLİM APPLE INDA KISITLAMACI TAVRINI SEVMİYORUM AMA SAMSUNG SADECE APPLE DAN DEĞİL DİĞER FİRMALARDAN DA KOPYA ÇEKİYOR LG NİN KÜP ANİMASYONLU ARAYÜZÜ ÇIKTI HEMEN ARDINDAN SAMSUNG TA ÇIKARDI HATTA TELEFONUN ÜSTÜNE KÜP ŞEKLİNDE TUŞ KOYDU,ZAMANINDA AKILLI TELEFONLAR PATLAMAMIŞKEN MEGAPİXEL YARIŞI VARDI SONY ERİCSSON 8 MEGAPİKSELİNİ TANITIRDI HEMEN SAMSUNG TA ÜSTELİK SE DEN DHA ÖNCE PİYASAYA SÜRERDİ, AYRICA IZGARA ARAYÜZÜ YANA DOĞRU KAYAN MENÜ SİSTEMİNİ DE APPLE DAN SONRA İLK SAMSUNG KULLANDI VE BU ÖRNEKLERDEN DAHA ÇOK BULABİLİRSİN NOKIA NIN N SERİSİ MODAYKEN SAMSUNDA KAYAN KAPAKLI AMİRAL GEMİLERİ PİYASAYA SÜRDÜ SONRA İKİ TARAFA KAYAN KAPAĞI DA NOKIADAN BAŞKA Bİ TEK SAMSUNG KULLANDI .................KISACASI BİRŞEY YAZIYORSAM DENGELİ YAZARIM BİR FİRMAYI SAVUNDUĞUMDAN DEĞİL BENCE SENDE SAMSUNG FANATİKLİĞİNDEN VAZGEÇ EĞER ÖYLEYSEN HERKES OBJEKTİF OLMALI.....

Kardes oncelikle azicik saygi istiyorum nede olsa 2mizde birbirimizi tanimiyoruz.
    Bir diger 2. si android cihazim yoktur (evet farkindayim samsung olayindan) sen bu yaziyi yazdiktan sonra androidcilerin fitilini atesliyorsun + ben yazimda samsungu savundugumu sanmiyorum.
    Not:Mutlu bir ios kullanicisi

• quote:

quote:

quote:

peki diğilimki böyle birşey var bu benim veya senin kullanımını etkiliyormu arkadaşım banene ister çalsın ister orjinal olsun sonuç olarak ben kullanıyorum ve mutluyum onlar uraşa dursunlar patentlerile

• @attakkann1

Sen pişir biz yiyelim ?
  • 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.