Şimdi Ara

Black Ops - Annihilation PC ve PS3'te + İnceleme

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
1.565
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  •  
        Call of Duty: Black Ops'un 3. harita paketi Annihilation Xbox Live'e çıkışından 1 ay sonra bugün PC ve PS3 için yayınlandı.

İçinde dördü multiplayer modları biri zombi modu olmak üzere 5 yeni harita bulunan Annihilation şu anda PSN'de ve Steam'de satışa çıkmış durumda. Steam'den satın almak isteyenler buraya tıklayarak ilgili sayfaya çabucak ulaşabilirler.

Bu arada Annihilation harita paketini mercek altına aldık ve sizler için inceledik. Harita paketini satın alıp almama konusundaki kararsızlığınızı bu inceleme netleştirebilir belki. Buraya tıklayarak Annihilation harita paketi incelemesine göz atabilirsiniz.

• black ops un dlc sine 1 kuruş vermem artk call of dead i aldm almaz olaydim oyundan bir gıdım zevk almıon treyarch in oyunlarina 1 kuruş bile vermem artık cod u batırdı şerefsizler
  • bende 120 tl verip d n r den black ops aldım ama bu dlc lerin hiçbirine para vermedim kazık valla
  • Sanırım haritaların poligon değerleri hakkında yorum yaptınız. Altı üstü harita paketi kardeşim, DLC bile denemez.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.