Şimdi Ara

Kontorland Crazy Guitar PS3/PS2/PC/Wii 4in1

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
29
Cevap
0
Favori
2.038
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #Bursa
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Kuzenim ve ben zamanında gitarları hevesle almıştık.Hiç bir şekilde problemi yoktur.Satma sebebim eskisi kadar eğlenceli gelmiyor ve universite sınavlarımız flan var artık fazla zaman ayıramıyoruz
    Bu gitardan elimde 2 adet war

ADET: 2
    ADET FİYATI:75tl
    Özellikler

Alıcıların İstanbul Avrupa yakasında olması tercihimdir.
    Pazarlık Payı Vardır !

Kablosuz Gitar Set
    4 IN 1
    PLAYSTATION 3
    PLAYSTATION 2
    BİLGİSAYAR
    Wii
    KONTORLAND KALİTESİ İLE
    bu ürün, size gerçek performans hissini yaşatacak bilgisayar, Ps2, Ps3 konsolları için özel tasarlanmıştır.
    PS2 de Guitar hero I, II, III, IV, V ve Rock Band
    PS3 de Guitar Hero III ve Rock Band
    OYUNLARI İÇİN TASARLANMIŞDIR.
    Bu ürün 3 in 1 Olup Pc, Ps3 ve Ps2 de kullanılır.
    Gitar Kablosuz Olup 2,4G Protokolleri kullanan ve Dokunmatik Teknolojiye Sahiptir.
    Pc de XP ve Önceki Versiyonları için İçinden Çıkan Driver'ı Yüklemek Gerekmekde Olup, VİSTA ve Windows7 için Driver Yüklemeye Gerek Yoktur.
    Ürün İçeriği
    1Adet Gitar
    1 Adet Kablosuz Alıcı
    1 Adet Gitar Askısı
    Driver Cd
    ORJİNAL AMBALAJINDA

Herhangi bi sorunuz olursa burdan cevaplarım
    Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi j0ker_1903 -- 9 Ağustos 2011; 14:45:11 >

Bu kullanıcının dükkanına eklenen son 10 ürün

• ++++++

• kardeş şimdi sen o kalitesizadi marka gitar için çok para istiyorun hemde 2.el 1.eli 89 tl(istersenizbakınhttp://urun.gittigidiyor.com/PC-P2-PS3-WII-ICIN-CRAZY-GUITAR-HERO-GITARI_W0QQidZZ42423037)diyceksiniz bu linkteki satıcı gitarı övüyor tabi övecek satılsın diye yani orjinal guitar hero world tour gitarı 100 tl mediamart ta(pc için)arkadaş kontorland aynı gitarı aldı oğu oyunla uyma sorunu yaşıyor arkadaşda 1tn vardı kontorland dı ben aldım orjinali o aldı kopntorland çok dandik hiç güven vermiyo insana orjinal öyle deil.internetten yazın bakalım ne diyolar kontorland için senin için bir link vereyim(bu linkte bile 73 tlhttp://forum.donanimhaber.com/m_39287769/tm.htm )http://forum.dixplanet.com/index.php?showtopic=170689 linkinide verdim yorumları okuyun güzel diyen var çirkin diyen var şimdi bana 30 tl olursa alırmıym dşünecem pm atacaktım ama atamadım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mr.Carter -- 10 Ağustos 2011; 17:24:35 >

• pm atamadım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mr.Carter -- 3 Ağustos 2011; 16:29:48 >
  • Pm atamaman önemli değil yorumun için teşekkür ederim ama...
    Verdiğin Linkteki ürün yaklasıl 1 yıllık adam konuyu güncel tutmamıs ve bu fiyat benim aklıma ilk gelen bedel yaklasık 90-100 tL arası bi rakama almıştım
    Sen dandik diyosun ama bırakta test edeneler bunu söylesin
    Ben test ettim bu ürünü bi öğrenci olarak hoşuma gitti tabiki orjinal ürünü daha güzel olarak ama bunun da pek farkı yok ben Media Markette orjinal drum ve orjinal gitarını test ettim ve bir farkını bulamadım.
    Benim istediğim fiyat bu ,ürün nerdeyse hic kullanılmadı dediğim gibi bi hevesle aldık çabuk sıkıldık(bu satmak için söylediğim hiç kullanmadık ayakları değil gerçekten toplasan 3-4 kere arkadaşlarla toplanıp kullandık).
    bir de şu açıdan bak, bir ürünün (ps3) anlaşmalı olduğu markayla (guitar hero ürünleri) yan ürün ve markaları kıyaslayamazsın.çükü ürün satışta başarılı bir portföy çizmek istiyorsa en kaliteli markayla anlaşmak zorundadır, bu herşey için gecerlidir.Kontorland vizyonu ise alıcıya uygun fiyat ve yüksek kaliteyle birşeyler sunmaktır. yani 100+ bir fiyat verip kazıklanmamak isteyen yada maddi durumu yeterli olmayan kişiler için çıkmış bir markadır, öyle düşünüyorum. ayrıca ben kontorland ın joystick ini de kullanıyorum bir sorun yok bence senin markaya karşı bir önyargın oluşmuş önce bunu kırmak gerek. ben para vererek gitar hero da oynamış birisiyim ve artık dikkat ederseniz gitar hero gitarı dışında kontorland gitarını da göreceksiniz. i phone la nokia yı belki kıyaslayamazsın , ama bu nokia nın kalitesizliğini göstermez. ekstra birşey sormak yada paylaşmak istersen cevap verebilirim ama emin ol , dalavere işi hayırlı olmaz burda dürüst bişeyler yapmak istiyorum.

• özür dilerimde daha dün mediamarkta gittim hatta adana optimuma 89 tl idi.ve çoğu arkadaşım kontorlandın gitarından dandik diyor hatta biri yanımda şuan.kontorland o ladar kalitesizki hemen bozuluyo.ama sen bilirsin hemen alınmaz o en azından bir enayi bulmak lazım
  • quote:

Orijinalden alıntı: DjSemiH1

özür dilerimde daha dün mediamarkta gittim hatta adana optimuma 89 tl idi.ve çoğu arkadaşım kontorlandın gitarından dandik diyor hatta biri yanımda şuan.kontorland o ladar kalitesizki hemen bozuluyo.ama sen bilirsin hemen alınmaz o en azından bir enayi bulmak lazım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mr.Carter -- 10 Ağustos 2011; 17:25:41 >
  • Fabrika Çıkışlarında problem olabilir ben ona bişey diyemem ama bu ürün 0 değil ben burada 2. el olarak satıyorum yani kullandığım bi alet bu. 2 adet dediğimin teki önceden sorunluydu dediğin gibi fabrika çıkısından kaynaklanan bi sorundu götürdük geri iade ettik ve yenisini verdiler.Yenisinde hicbir problem yok.
    Bende ilk almak istediğimde çok araştırma yaptım onda internette dolaştım herkez kullanacağı malın iyi olmasını sorun çıkarmamasını ister tabiki bende böyle istiyodum sonra cesaret edip aldım ve sansıma benimkinde problem yoktu ve güzel çalışıyodu.Kuzenime övdüm güzel dedim iyi dedim çünkü benimki çok iyidi sonra gittik onada aldık onunkinde problem çıktı.Ama sonra gittik değiştirdik ve bu seferkinde problem yoktu

Bana yukarda verdiğin link te adam tuşlara düzgün basmıyo demiş ilk denediğimde bende öyle sandım ama baktımki ayarları yanlışmış.En son resimde sol tarafta kücük ısıklar war resimde aleti çalıştırmadığım için gözükmüyoç Onda ben wii yi ayarlamışım oyuzden takılma oluyodu.Fark ettim düzelttim.

Karar vediğinde görüşelim.

• bence bu gitarı almayın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mr.Carter -- 10 Ağustos 2011; 17:26:54 >
  • Ben sana öyle satış politikaları yürütmicem seni kendime çok yakın hissettim ve kendime benzettim.Şüphelerin war anlıyorum.Bende senin gibiydim. Bir insan bu ürün için kötü der fabrikadan çıkısı problemli der bunu binlerce kişi okur.Kimse bu yazanın sadece kötülemek içinmi yoksa gerçekmi olduğunu bilmez.
    Ben sana fabrikadan getirmicem bu ürünü.
    Sana diyorumki ben kullandım.

Oyunun orjinal ise kesinlikle bunu almalısın ben internetten indirmiştim pc de kötüydü ama yinede iyi çalışıyodu sonra kuzene götürdüm Taktı orjinali pc ye sonra aldı pc yi plazmaya bağladı işte keyif budur dedim :)
    Sen bilirsin kararsenin
    Başka bi sayfaya ilan konusu bana söylersin hangi siteye ben acarım çünkü ürünü satan benim. Seningibi ürün alımında çekingen olan ve birçok soru soran insan war bunların çoğunu yanıtlaya bileceğini düşünmüyorum ama sağol teklifin için.
    Karar senin iyi akşamlar.

• ----------

• sorry de alan olmaski sen boşuna bekliyorsun 1.eli 89 tl y ken hiç kimse 2.eline o kadar para vermez
  • Buyuzden Pazarlık Payı var yazıyo.

• ++

• alan olmazki en az 30 40 tl ye satman llazım hiç bir enayı almaz ki almak istiyorsanız lütfewn bu ürünü almayınız lütfen bilinçli bir kullanıcı olarak size söylüyorum hem dandik bir ürün hemde bu adam çok pahalıya satıyo(aslında bu gitarı 1 ay kadar kullandım 1. aydan sonra tuşlarda temessızlık oldu ve strum bozuldu bu adam allh bilir ne yaptı alete bide ben çok kullanmadım haftada 3 saat kar kullanmışımdır)(bide nerden biliyosunuz doğru sölediğini belkide bozuktur bu yorumum üzerine geri iade alırım yazacaktır acaba alacak mı sattıktan sonra adamı bidaha göremessin)(benden söylemesi bu ürünü almayın sıfırınıda almayın)
  • quote:

Orijinalden alıntı: j0ker_1903

++

satılmıycak boşuna bekliyorsun satıldı dersen bile de yalandır
  • Arkadaşım milletin kafasını neden karıştırıyosun yorumları okusunlar neyin ne olduğunu anlarlar yukarda 65 tl veriyodun bu gitara hani yeni alcaktın hani fabrika çıkısında problem olur flan filan diyodun noldu !!!!!

Madem almıcaksın biz kimseye bozuk mal kakalamaya calısmıyoruz.Almıcaksan kul hakkına girme.

• quote:

quote:

++

Sende bu ürünü yalan söyleyerek kötülüyosun ister satarım ister satmam bu fiyat benim biçtiğim bi fiyat senin bisey demenle değişmicek. ister 30 liraya satırm ister 100 liraya !!!!

• quote:

quote:

quote:

++

Sende bu ürünü yalan söyleyerek kötülüyosun ister satarım ister satmam bu fiyat benim biçtiğim bi fiyat senin bisey demenle değişmicek. ister 30 liraya satırm ister 100 liraya !!!!

ben milletin aklını boyamıyorum ve senle dalga geçiyordum sevgili müşteriler ben bu gitarı 1 ay kadar kullandım sonrada bozuldu 30 tl falen olsa alıcam ben bakınız orjinal gitar 99 tl oyunuyla yorumları isterseiz okuyun adamla dalga geçtiğim her yerden belli ve fabrika çıkışlarında sorun hep vardı kontorland çok dandik bir marka.adamın gerçek dediğini nerden biliyorsunuz belki bozuldu size kakalıycak siz en iyisi mediamart tan gidin 99 tl ye garantili stickerli oyunlu bir gitar alın benim şahsi görüşüm bu eğer derseniz kazıklanacam alın bu gitarı 3 gün sonra bozulsun adamda diyo 3 4 kez anca oynadım zaten 3 4 kez oynamayla bozulmaz 10 kez oynamayla bozuluyo bu gitar bence siz en iyi kontorland marka almayın gidin garantili filan alın 99 tl ye bence beni dinleyin para tuzağına düşmeyimn

• quote:

quote:

quote:

++

sana birşey diycem yorumlarda çok birşey yazmıyor yorumları sen değiştirdin şimd bende değiştiriyorum sevgili alıcılar bu adamdan brşey almayın kazıklıycak sizi aklı sırahem istediği fiyata satamazki 30 tl yapsa herkez ALIR 100 TL ALSA HİÇ KİMSE YANİ ADAMDAN BİR ÜÜRN ALMAYIN TABİ BU BENİM FİKRİM SİZ ENAYİİ İSENİZ ADAMDAN ÜRÜN ALABİLİRSİNİZ

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.