- x
İphone 4 "Tüm İçerikleri ve Ayarları Sil" Acil yardım..
8 Cevap1053 Görüntüleme
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Sistem Belirtin Yazdır
Sayfa: [1]
Giriş

120 Mesaj
27 Temmuz 2011; 22:45:49 

arkadaşlar, iphone4 te " Tüm İçerikleri ve Ayarları Sil" İphone'u sil.. dedim ama 5 saattir fln sürüyor bitmedi bi türlü bilgisi olan var mı bu kadar uzun mu sürüyor acaba???

982 Mesaj
27 Temmuz 2011; 22:48:55 

restore yapman lazım dostum cihazı pc' ye bağlayıp

120 Mesaj
27 Temmuz 2011; 22:50:17 

cok teşekkür ederim cevp için.. ama devamlı ekranda işaret dönüp duruyor! ne yapmam gerek?

1702 Mesaj
27 Temmuz 2011; 23:23:15 

Telefonu dfu moduna alın . Daha sonra dfu modundan çıkartın bakın bakalım açılıyormu telefonunuz eğer açılmıyorsa restore yapmanız gerekecektir.

iPhone 5 16GB SİYAH iOS 7 | GameCenter Kenj1Ev0

359 Mesaj
22 Ağustos 2012; 17:39:41 

quote:

Orijinalden alıntı: f.e.a.r

Telefonu dfu moduna alın . Daha sonra dfu modundan çıkartın bakın bakalım açılıyormu telefonunuz eğer açılmıyorsa restore yapmanız gerekecektir.

Merhaba arkadaşlar,
Aynı sorun bende de oldu, telefon yaklaşık 5 saattir ekranda dönen birşeyle bekliyor.
Telefonu bugün 2. el olarak aldık. İlk kez ipone aldım, dfu moduna nasıl alabilirim.

Teşekkürler...

Vatanımızın topraklarının bilinçsizce yabancılara satılmasını şiddetle protesto ediyorum. Ülkemiz Filistin olmasın

2551 Mesaj
22 Ağustos 2012; 17:40:59 

quote:

Orijinalden alıntı: trlizard

Merhaba arkadaşlar,
Aynı sorun bende de oldu, telefon yaklaşık 5 saattir ekranda dönen birşeyle bekliyor.
Telefonu bugün 2. el olarak aldık. İlk kez ipone aldım, dfu moduna nasıl alabilirim.

Teşekkürler...

İnternette cikmiyor mu dfu moda almak diye yazinca

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

359 Mesaj
22 Ağustos 2012; 17:42:58 

quote:

Orijinalden alıntı: sdu_mmf

cok teşekkür ederim cevp için.. ama devamlı ekranda işaret dönüp duruyor! ne yapmam gerek?

Aynı durum benim başımada geldi,
Telefonu bu durumdan nasıl kurtardınız.

Vatanımızın topraklarının bilinçsizce yabancılara satılmasını şiddetle protesto ediyorum. Ülkemiz Filistin olmasın

835 Mesaj
22 Ağustos 2012; 19:47:25 

Jbli iphonu sil dersen açılmaz öyle dönen simgede kalır dostum restore yapman gerek.

2083 Mesaj
22 Ağustos 2012; 19:52:35 

Arkadaşlar buraya konu açana kadar googlea yazsanız; dfu ya almak gerektiğini de, nasıl alınacağını da çoktan öğrenmiştiniz. Bin(rakamla 1000) tane yerde yazan dfu yu biz niye burda bir daha yazalım?

Cerrahpaşa Tıp Fakültesi İngilizce Programı..
Sayfa:   [1]
Tüm forumlar » [Mobil Cihazlar] » Apple - iPhone - iPad » Firmware, Unlock, Jailbreak, vb. » İphone 4 "Tüm İçerikleri ve Ayarları Sil" Acil yardım..
Sayfa: [1]
Foruma Git
Bölümde Ara
Başa Dön

Reklamlar

DH VİDEO

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

0.211