Şimdi Ara

Avensis 2.0 lpg uyumu?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
12
Cevap
1
Favori
30.408
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Uzunca bir suredir araba ariyoruz 2 hafta once volvo s40 almistik fakat arkadan gelen sesler yuzunden tekrar verdik arabayi.Simdi 2005 toyota avensis 2.0 elegant executive e bakiyiyormus babam.yarin mersine gidince bende bakacam.fakat forumlarda okudugum kadariyla d4 direk enjeksiyonlu oldugu icin lpg takilmiyormus.ama ikinci el sitelerinde lpg li olanlarda var.hani lpg takimliyor ise bosyere servise filan gitmeyelim.servisi adana yolunda.bu konuda bilgisi olan arkadas varsa cok memnun olurum

• lpg takılmıyor kardeş takılıyor diyenler yalan söyler. avensis 1.6 lara lpg uyumlu sadece.
  • quote:

Orijinalden alıntı: dkerem2

lpg takılmıyor kardeş takılıyor diyenler yalan söyler. avensis 1.6 lara lpg uyumlu sadece.

takılıyor takılanı ben gördüm. ara geçişler için 5 dkk bekliyosunuz.:)))) motor fazla ısınıp titremeli çalışıyor. bağlı olduğum bölge servisi tavsiye etti ama kesinlikle takılmaz diyorum. taktırmam takmam. uyum sıfır. randuman sıfır. motor mefta :)))
  • Desenize tsi motora lpg takmak gibi bisey. 2lt 147 hp arabaya benzin yetistiremeyecegimize gore avensis hayalide suya dustu :) sagolun beyler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: gokhannnn_taz

Desenize tsi motora lpg takmak gibi bisey. 2lt 147 hp arabaya benzin yetistiremeyecegimize gore avensis hayalide suya dustu :) sagolun beyler

• konu kapanabilir focus ghia tdci alındı
  • valla herkes takılmıyor falan yazmısta ben soyle bırsey yazayım..dun bır alacak karsılıgında avensıs 2.0 elegant executıve otomatık almıs babam arac lpg lı ne marka ne model bılmıyorum ancak arac lpg lı kullanırkende herhangı bır sorun yok kmsıde 167000..
  • Toyota Avensis D4 lpg montajı için bakınız...
     Avensis 2.0 lpg uyumu?

http://www.propanturk.com/lpg-performans-mikseri/
  • 2004 avensis 2.0 executive elegant almayı düşünüyoruz ve araç lpg li. sizce bu aracta lpg uyumsuzluk sorunu var mıdır. Acil cevaplarsanız çok sevinirim. Kusura bakmayın cahilliğimden soruyorum bunlarda da D4 motor olup olmadıgını bilmiyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: erdsnl

2004 avensis 2.0 executive elegant almayı düşünüyoruz ve araç lpg li. sizce bu aracta lpg uyumsuzluk sorunu var mıdır. Acil cevaplarsanız çok sevinirim. Kusura bakmayın cahilliğimden soruyorum bunlarda da D4 motor olup olmadıgını bilmiyorum.

Biz araştırırken direkt enjeksiyonlu olduğu için takılmıyor demişlerdi ama aradan uzunca bir zaman geçti. Bence aracı alın ilinizde lpg dönüşümü yapan büyük bir yere götürün en doğru cevabı onlar verecektir
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gokhan G.

quote:

Orijinalden alıntı: erdsnl

2004 avensis 2.0 executive elegant almayı düşünüyoruz ve araç lpg li. sizce bu aracta lpg uyumsuzluk sorunu var mıdır. Acil cevaplarsanız çok sevinirim. Kusura bakmayın cahilliğimden soruyorum bunlarda da D4 motor olup olmadıgını bilmiyorum.

Biz araştırırken direkt enjeksiyonlu olduğu için takılmıyor demişlerdi ama aradan uzunca bir zaman geçti. Bence aracı alın ilinizde lpg dönüşümü yapan büyük bir yere götürün en doğru cevabı onlar verecektir

teşekkürler
  • Toyota avensis 2.0 d4 vvti lpg uyumlu kardeşim gözünü kapat al tüp taktırmasan bile şehir dışı 20 25 kuruş şehir içi 40 45 kuruş yakıyor adamlar 2006 2007 de yorum yapmış şu an 2016 dayız brc gibi işinin erbabı sorunsuz takıyor dahası atiker bile taktıranı duydum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.