Şimdi Ara

HTC'nin 10-inç dokunmatik ekranlı tableti Puccini'nin basın görselleri yayınlandı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
2.978
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

•  

Dünyanın en büyük akıllı telefon üreticilerinden HTC'nin 2011 yılının şubat ayında tanıttığı 7.0-inç dokunmatik ekranlı Flyer ile Android işletim sistemli tablet pazarına ''Merhaba'' demesinin ardından yeni bir tablet üzerinde çalıştığına dair söylenti ortaya çıkmıştı. Söylentilere göre HTC, daha büyük dokunmatik ekrana (10-inç) sahip Puccini kod adlı bir modelle karşımıza çıkmaya hazırlanıyordu.

BGR, HTC Puccini'ye ait olduğunu ileri sürdüğü basın görsellerini internette yayınladı. Daha önce gelen raporlara göre Puccini, 1.2 GHz veya 1.5 GHz saat hızında çalışan Qualcomm işlemciden güç alacak, Android 3.1 veya 3.2 işletim sistemiyle gelecek, HTC'nin Sense arayüzünü kullanacak, 8 megapiksel çözünürlüğünde fotoğraflar çekebilecek (loş mekanlarda çekim için çift led flaş da mevcut), 16 GB / 32 GB dahili flash bellek seçenekleri sunacak, 4G ''LTE'' ağını destekleyecek ve stereo hoparlörlere sahip olacak.

HTC Puccini'nin ne zaman resmiyet kazanacağının üzerindeki sis perdesi ise kaldırılmadı.

• Küçüğü gibi bununda kalemi var
  • quote:

Orijinalden alıntı: NDS

Küçüğü gibi bununda kalemi var

koymayanlar utansın :P
  • arka tasarımını çok güzel yapmışlar
  • tasarımı kadar yüksek fiyatıyla da şaşırtacak gibi
  • çift LED flaş denmiş ama resimde tek flaş yok mu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: x-rayted

çift LED flaş denmiş ama resimde tek flaş yok mu?

hyr,flash,secilemeyen iki beyaz led'ten ibaret!
  • hımmmmmm...yani çift LEDden oluşan tek bir flaş var.... iki ayrı LED flash yok..Doğru mudur ?

Mesela sensationda birbirinden ayrı ayrı duran iki adet flaş var .Ona da çift LED flaş diyorlar o açıdan soruyorum..
    HTC'nin 10-inç dokunmatik ekranlı tableti Puccini'nin basın görselleri yayınlandı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi x-rayted -- 28 Temmuz 2011; 11:28:32 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.