Ege Universitesi Ingilizce hazirlik
12 Cevap1712 Görüntüleme
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Yazdır
Sayfa: [1]
Giriş

23 Mesaj
26 Temmuz 2011; 22:28:59 

Ege universitesinde ingilizce hazırlığık seviyesi nedir?Zor mu kolay mi?Acaba okursam pisman olurmuyum.Yil kaybetme ihtimalim nedir?

Yardim ederseniz cok sevinirim. :D

legend

433 Mesaj
26 Temmuz 2011; 23:02:45 

Bazı bölümlerde kalkmış durumda hazırlık hangi bölümü istiyorsun ? İsteyenlere hala hazırlık okutuyolar orası ayrı.

Edit:Çoğu bölüm diye biliyordum.Değilmiş kusura bakmayın Tıp/Eczacılık/Beslenme ve Diyetetik için kalkmış zorunlu hazırlık.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi XSoldier000 -- 26 Temmuz 2011; 23:50:27 >

1406 Mesaj
26 Temmuz 2011; 23:42:39 

quote:

Orijinalden alıntı: XSoldier000

Çogu bölümde kalkmış durumda hazırlık hangi bölümü istiyorsun ? İsteyenlere hala hazırlık okutuyolar orası ayrı.

Psikoloji ve sosyolojide durum nedir hazırlık konusunda?Zorunlu mu?

Samsung 40C530/Psn: OguzGuner
FENERBAHÇE!
Erciyes Üni. Sosyoloji

www.ogzgunner.blogspot.com

433 Mesaj
26 Temmuz 2011; 23:47:53 

quote:

Orijinalden alıntı: ogzgunner23

quote:

Orijinalden alıntı: XSoldier000

Çogu bölümde kalkmış durumda hazırlık hangi bölümü istiyorsun ? İsteyenlere hala hazırlık okutuyolar orası ayrı.

Psikoloji ve sosyolojide durum nedir hazırlık konusunda?Zorunlu mu?

2sindede 1 yıl süreli zorunlu hazırlık varmış.

11 Mesaj
27 Temmuz 2011; 0:09:05 

bende ege psikoloji yi düşünüyorum ve konu açtım birçok sorum var ama onay bekliyor..

bi yılım kaybolucak diye düşünmüyorum ben. bi yıl kazanıcam, hazırlık okuyarak bence..

23 Mesaj
27 Temmuz 2011; 0:18:54 

Bolumum biyokimya...Ben zorunlu oldugunu biliyorum!zaten kendimi hazirlik okumaya hazirladim.

legend

2 Mesaj
25 Ağustos 2011; 1:42:40 

ben de aynı konuda kararsızım. egedeki çok basitse de hazırlık okumak istemem açıkçası.ama sanırsam egede hazırlık okuyan pek yok.benım tanıdıklarım sınavı geçmişler hemen.ben de sınava gırmeyım dedım.dırek hazırlığa baslayacagım

38 Mesaj
25 Ağustos 2011; 3:17:49 

Yabancı dil ağırlıklı liselerden mezun olanlar için sınav çok zor değilmiş de düz lise mezunları için zormuş.Ben de hazırlık okuyacağım.Ama sorum şu :

Okula başlamadan önce mi seviye tespit sınavı oluyor,okul başladıktan sonra mı ?.Yani ben 19 eylülde hangi dersliğe gideceğimi öğrenecek miyim ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi phantasy* -- 25 Ağustos 2011; 3:18:31 >

2 Mesaj
25 Ağustos 2011; 5:36:08 

quote:

Orijinalden alıntı: phantasy*

Yabancı dil ağırlıklı liselerden mezun olanlar için sınav çok zor değilmiş de düz lise mezunları için zormuş.Ben de hazırlık okuyacağım.Ama sorum şu :

Okula başlamadan önce mi seviye tespit sınavı oluyor,okul başladıktan sonra mı ?.Yani ben 19 eylülde hangi dersliğe gideceğimi öğrenecek miyim ?

ayın on üçünde olacakmış muafıyet sınavı.uc sevıye varmış sanırsam.ben ön kayıtta sınava gırmeyeceğim dıe işaretlediğim için son sevıyeden başlayacağım.bence sen sınava gır.ayın ondokuzunda da işte sabah grubu öğle grubu dıe bellı olacakmış.sevıyene göre.

38 Mesaj
25 Ağustos 2011; 10:48:36 

quote:

Orijinalden alıntı: bberikaa

quote:

ayın on üçünde olacakmış muafıyet sınavı.uc sevıye varmış sanırsam.ben ön kayıtta sınava gırmeyeceğim dıe işaretlediğim için son sevıyeden başlayacağım.bence sen sınava gır.ayın ondokuzunda da işte sabah grubu öğle grubu dıe bellı olacakmış.sevıyene göre.

Muafiyet sınavı ve seviye tespit sınavı farklı sınavlar dimi ??

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi phantasy* -- 25 Ağustos 2011; 10:49:55 >

2 Mesaj
25 Ağustos 2011; 11:43:41 

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: bberikaa

quote:

Muafiyet sınavı ve seviye tespit sınavı farklı sınavlar dimi ??

hayır ikisi de aynı.

462 Mesaj
25 Ağustos 2011; 14:50:28 

ege hazırlık okucak arkadaşlar elementray seviyesinde kitaplar mevcuttur
almak isteyen arkadaşlar pm atsın
16 kitaptan oluşmaktadır 1 sene boyunca ihtiyacınız olacak bütün kitaplar vardır

0 Mesaj
23 Eylül 2011; 22:45:09 

sende hangi kitaplar bulunuyor.bana sadece 6 kitap lazım.6 kitap verebilirmisin..
headway 4 kitap
reading keys 1-2.bana bunlar lazım.verirsen kaç verirsin..kitaplar renkli mi fotokopi mi?

Sayfa:   [1]
Sayfa: [1]
Foruma Git
Bölümde Ara
Başa Dön

Reklamlar

DH VİDEO

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

0.219