Şimdi Ara

Firar | Star Tv

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
44
Cevap
0
Favori
3.381
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Star Tv'nin yeni dizisi 'Firar'ın yönetmenliğini Cemal Şan üstlenecek. Daha önce Cansu Dere'yle Mehmet Akif Alakurt'un başrollerini paylaştığı 'Sıla'ya ev sahipliği yapan Mardin'deki konağın çekim mekanları arasında olduğu dizi, Nadir (Caner Cindoruk) ve bir avuç marabanın onuruyla hayatta kalma mücadelesini ekrana taşıyacak.

Dizinin oyuncuların arasında Ece Çeşmioğlu, İsmail Hacıoğlu, Engin Şenkan, Lila Gürman, Beyza Şekerci, Didem Balçın, Şebnam Hassanisogni, Timur Ölkebaş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dodge -- 18 Ekim 2011; 20:12:30 >

• Hikaye

Mardin’in en güçlü ve zengin aşiretlerinden biri olan Bahtiyan’ların konağı...
    Aziz Bahtiyan’ın bazen ailesinden bile çok güvendiği en has adamı Nadir, Bahtiyan konağının müştemilatında karısı Gönül ve küçük oğlu Memed’le beraber yaşamaktadır. Nadir, Aziz Ağa’sına olan sadakati ve etkisi ile ‘karanlık’ iş çevresinde ve tüm Mardin’de sevilir, sayılır…

Kudret ve kız kardeşi Bahar’ın, Aziz’in tek oğlu Civan Bahtiyan aracılığıyla, büyük ve tehlikeli kumar oyunu için, İstanbul’dan Mardin’e gelişi işleri karıştırır. Nadir’in ve ona inanan bir avuç insanın FİRAR hikâyesi burada başlar...

Aklı firar, gönlü firar, hayattan firar!

dizinin konusu pek ilgimi çekmedi ama İsmail Hacıoğlu için şans vermek lazım. başrolde oynasaydı daha iyi olurdu tabi, yetenekli bir oyuncu.

bu arada ilk bölüm 16 Eylül Cuma 20:00'daymış.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi #NuhTufan# -- 8 Eylül 2011; 20:51:15 >

• müziği güzel...
  • kanald nin star dizisinin reklamını yapması kadar saçma bişey görmedim (bu dizinin reklamı yapılıyor)
  • Bakalım Sıla dizisi kadar başarılı olabilecekmi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ax

müziği güzel...

Kim söylüyor acaba çok ince sesi var adamın hakikaten güzel.
  • iki aile'deki ortanca kızıl kız vardı sevimli bir şeydi. büyüyünce de güzelleşmiş başrol oyuncusu olmuş artık.
  • quote:

Orijinalden alıntı: inexo

kanald nin star dizisinin reklamını yapması kadar saçma bişey görmedim (bu dizinin reklamı yapılıyor)
    İki kanal da Doğan grubunun olduğuna göre bu olay anormal değildir.
  • oyunculuklar-hikaye gayet iyiydi izlenebilir
  • o kadar reklama rağmen reytinglerde 7. olabilmiş
  • Güzel Dizi Ben Beğendim
  • Ertem Şener de sürekli reklamını yaptı bu dizinin. Çok çok çok mu güzel bari?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lord Kinross

Ertem Şener de sürekli reklamını yaptı bu dizinin. Çok çok çok mu güzel bari?

evet aynen yok firar şu saatte mactan sonra firar başlayacak bilmem ne bilmem ne
  • Vallahi maç izlerken firar da firar firar da firar bende bi izleyeyim dedim ve fena değilmiş
  • dizide caner cindoruğun sürdüğü beyaz arabanın marka ve modelini bilen varmı? bu aralar yeni bir araba almaya düşünüyorum ve bu araba çok hoşuma gitti
  • quote:

Orijinalden alıntı: omers

dizide caner cindoruğun sürdüğü beyaz arabanın marka ve modelini bilen varmı? bu aralar yeni bir araba almaya düşünüyorum ve bu araba çok hoşuma gitti

renault latitude
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cincinnati Kid

quote:

Orijinalden alıntı: omers

dizide caner cindoruğun sürdüğü beyaz arabanın marka ve modelini bilen varmı? bu aralar yeni bir araba almaya düşünüyorum ve bu araba çok hoşuma gitti

renault latitude

eyvallah dostum, güzel araba ama biraz tuzluymuş..
  • Takip ettiğim iki diziden biri.Caner Cindoruk dizide çok iyi durmuş.Bu arada senaryo iyi gidyor, bu sezon ayakta kalan dizlerden olur.Yanlız Ece Çeşmioğlu rolüne pek gitmemiş gibi.Takipteyim.
    5 günlük hort dicem ama olmucak.Pek izleyen yok, sanırım izleyici kitle internet erişimi olmayan anneler, annanneler, babanneler
  • 2 bölümdür seyretmekteyim hoşuma gitti dizi geçen sene aşk bir hayal vardı atv buna benzer Mardin de çekilmişti
  • 2.bölümde mükemmeldi,cuma günlerinin vazgeçilmez dizisi oldu benim için artık
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.