Şimdi Ara

Cars 2 Video İnceleme

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
31
Cevap
0
Favori
18.972
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Türkçe konuşan arabalarla, son sürat yarışlara...

• Xbox sürümünde de türkçe dil var mı ?
  • tövbe bismillah daha filmi çıkmadı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Aras. -- 26 Temmuz 2011; 12:39:08 >
  • oyunu kardeşim için yüklemiştim. baya bi beğendi oyunu bütün gün bu oyunu oynuyor. arada ben de oynuyorum. güzel oyun.
    inceleme için teşekkürler
  • İnceleme için teşekkürler. Nihayet Türkçe seslendirmeleri oyunlarda görmek insanı mutlu ediyor.
  • İnceleme için teşekkür ederim. Güzel bir inceleme olmuş ancak değineceğim birkaç nokta var. Çevre detaylarına baktığımda asfaltta lastik izlerinin çok iyi şekilde kaldığını ve cam duvarların olmadığını, direklerin beton gibi olmadığını gördüm. Bu bir çok oyunun baltalayıcı özelliği olmasına rağmen onlardan çok daha iyi oyun ortaya koymuşlar değerlendirme biraz daha yüksek olabilirdi. (ses değerlendirmeside türkçe olduğu için biraz daha yüksek verin diye içimden geçirmedim değil :) ama doğru bir değerlendirme ) Emeğinize sağlık. Dediğim gibi inceleme güzel olmuş. İyi noktalara değinmişsiniz. Teşekkür Ederim

Yaşasın BS
  • quote:

Orijinalden alıntı: Copy Cat

Xbox sürümünde de türkçe dil var mı ?
    Benim bildiğim sadece PS3 ve Wii sürümleri Türkçe.
  • inceleme için teşekkürler
  • Güzel inceleme,teşekkürler bsc.
  • Sörvayvıl ? Nihat Doğanın Yan Etkileri....
  • Gerçekten güzel oyunmuş.Video gördüğüm kadarıyla oyun 7.5 puanı hakediyordu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: SilentLegend

Sörvayvıl ? Nihat Doğanın Yan Etkileri....

http://translate.google.com.tr/#en|tr|Survival

dinleyiniz.
  • Survival Mı Dedi Yoksa Survivor Mı Dedi Şimdi Kararsız Kaldım , Survivor İle Karıştırmış Olmalıyım..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SilentLegend -- 26 Temmuz 2011; 17:47:56 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: SilentLegend

Survival Mı Dedi Yoksa Survivor Mı Dedi Şimdi Kararsız Kaldım , Survivor İle Karıştırmış Olmalıyım..

Sen önce ne dediğini öğren sonra gel eleştirmeye çalış, zira bir haltı beceremeyip yüzüne gözüne bulaştırdın.
  • İnceleme güzel ancak oyun Türkçe iken niye incelemelerde İngilizce görüntüler gösteriliyor ?
  • survival dan bahsediyor.bazılarıda yarım yamalak ingilizcesiyle inceleyeni beğenmiyor.gülünçsünüz.oyuna gelirsek oyun küçük oyuncular için gayet hoş olabilir özellikle çocuğunun geow,cod oynamasını istemeyen anne-babalar için iyi bir oyun
  • quote:

Sen önce ne dediğini öğren sonra gel eleştirmeye çalış, zira bir haltı beceremeyip yüzüne gözüne bulaştırdın.

Yüzümü Gözüme Bulaştırdıgımı Düşünmüyorum her insan hata yapabilir Survival Ve Survivor Arasında 2-3 Harf Fark Hatasız Kul Olmaz Bu Kadar Sert Çıkışmaya Gerek Yoktu
  • Re volt eski ama daha güzel :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: prowent55

Re volt eski ama daha güzel :D

o oyunu geçenlerde yükledim
    baştaki loading ekranından ileri gitmiyordu
  • Her türlü oyunu oynadım da bir TÜRKÇE oyun oynamadım bir ona yanarım...
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.