Şimdi Ara

Apple, iPad 2 için 'her zaman biz' konulu yeni reklamını yayınladı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
19
Cevap
0
Favori
3.520
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Apple, iPad 2 için 'her zaman biz' konulu yeni reklamını yayınladı

Son haftalar yeni iOS cihazlarının dedikodularına yoğunlaşmışken Apple popüler tableti iPad 2 için yeni reklamını yayınladı. 

Reklamın başlığı “Her Zaman Biz” ve iPad’i diğer tabletlerden ayıran mükemmel özelliklerini ön plana çıkarıyor.

Reklam Photos uygulaması ile fotoğraflarını inceleyen bir kullanıcı ile başlıyor. Daha sonra iBooks ile kitap okuyan bir kullanıcı, Photo Cookbook ile yemek pişiren bir kullanıcı, MLB uygulaması ile en sevdiği beyzbol maçını izleyen bir kullanıcı, Fuze HD ile çevrimiçi konferans kuran bir kullanıcı ve iMovie ile film düzenleyen bir kullanıcı sırasıyla ekrana geliyor.

En sonda ise Alphabet Fun ile Apple’ın indirme rekoru kıran yeni işletim sistemi OS X Lion için küçük bir gönderme yer alıyor. 

• Bu adamlar reklam yapmasını çok iyi biliyolar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: CaLLuM

Bu adamlar reklam yapmasını çok iyi biliyolar.

Onlar sadece cihazlarının kalitesini gösteriyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: FtnBttL

quote:

Orijinalden alıntı: CaLLuM

Bu adamlar reklam yapmasını çok iyi biliyolar.

Onlar sadece cihazlarının kalitesini gösteriyor

iOS iyi güzel stabil ama kısıtlaması çok fazla.
    Yinede secimim iOS.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Chidori

iOS iyi güzel stabil ama kısıtlaması çok fazla.
    Yinede secimim iOS.

iOS 5 ile bu sorunda ortadan kalkacak deniyor bakalım bakalım.
  • iOS 5 ile birlikte kısıtlamaların cogu gidiyor.. Bu tek kelime ile harikulade.. iPad 2 satın aldım ve 3. güne giriyorum.. Eskiden iOS un hiçbir esprisi yoktu bence.. Ama iOS 4 ile ciddi bir sekilde atağa kalktılar ve çoğu insanın isteklerini iOS 5 ile yerine getirdiler.. Biraz android'den kırpılmış olsa da olması gereken seyler buydu zaten.. Ve bu atakları ile Android'in en azından yükselişini yavaslatacaklar.. iPhone yeni kazandığı bu özellikleri ile kesinlikle kafama yatmış durumda.. Tek sorun küçük ekranı.. Eğer bir sonraki jenerasyon iPhone en az 4" ve üstü olursa almamam için hiçbir sebebim kalmaz.. Hattaarada sırada MAC'e de geçiş yapsam mı diye düşünmüyor değilim...

• Hocam ekran kucuk geliyorsa iPad alin.

• Kisa filmdeki reklamdan daha etkili olmus sizin reklaminiz
  • iPad 3 yakinda cikar o zaman. Stoklari bitirip yenisini cikaracaklar

• quote:

Orijinalden alıntı: Theogonia

iPad 3 yakinda cikar o zaman. Stoklari bitirip yenisini cikaracaklar

Seneye martta çıkar. Apple senede bir çıkarır, başka markalar gibi 3-4 ayda bir yeni model çıkartıp diğerini çöp yapmaz.
  • quote:

Stok bitirmek mi adam yetistiremiyor zaten :)

• reklam harika olmuş.

quote:

Seneye martta çıkar. Apple senede bir çıkarır, başka markalar gibi 3-4 ayda bir yeni model çıkartıp diğerini çöp yapmaz.

+1
  • quote:

Orijinalden alıntı: gduman

quote:

Stok bitirmek mi adam yetistiremiyor zaten :)

Media Mark'ta baya var. Ayrıca Amerika'da her yerde satılıyordur,baksana adamlar neredeyse bakkalda iPhone 4 satıyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: TechZone

iOS 5 ile birlikte kısıtlamaların cogu gidiyor.. Bu tek kelime ile harikulade.. iPad 2 satın aldım ve 3. güne giriyorum.. Eskiden iOS un hiçbir esprisi yoktu bence.. Ama iOS 4 ile ciddi bir sekilde atağa kalktılar ve çoğu insanın isteklerini iOS 5 ile yerine getirdiler.. Biraz android'den kırpılmış olsa da olması gereken seyler buydu zaten.. Ve bu atakları ile Android'in en azından yükselişini yavaslatacaklar.. iPhone yeni kazandığı bu özellikleri ile kesinlikle kafama yatmış durumda.. Tek sorun küçük ekranı.. Eğer bir sonraki jenerasyon iPhone en az 4" ve üstü olursa almamam için hiçbir sebebim kalmaz.. Hattaarada sırada MAC'e de geçiş yapsam mı diye düşünmüyor değilim...

Hehehe Techzone kardeş dediğim gibi şimdiden Apple fan lığına başlamışsın Birkaç gün sonra Hay ben bu Takozzz Cihazınnn diyerek Iphone a geçiş yapman yakındır ki daha retina ekran kullanmadın bile

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gbriel -- 26 Temmuz 2011; 15:01:17 >

• quote:

Orijinalden alıntı: f85tr

reklamda canalıcı bir taraf yok.. Apple asıl reklamını hayran kitlesiyle yapıyor zaten..

Aynen. Reklamın yaratıcı bir tarafı yok. Aslında Samsung'un SGS2 reklamı bunun yanında çok daha yaratıcı. Fakat reklamın yanında başka kriterlerde önemli. Bu da Samsung da yok.
    Aslında Apple reklamını müşteri memnuniyeti ile yapıyo desek daha doğru olur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: gbriel

Hehehe Techzone kardeş dediğim gibi şimdiden Apple fan lığına başlamışsın Birkaç gün sonra Hay ben bu Takozzz Cihazınnn diyerek Iphone a geçiş yapman yakındır ki daha retina ekran kullanmadın bile

aslında tam o şekilde değil onur abi.. çünkü iPhone 4 alacaktım Desire HD'den önce.. fakat;

- ses açma kapama tuşlarındaki yanlış üretim

- telefonun anten sorunları (el gelince 3G çekmeme hadisesi)

- ön - arka camının hassas olması

- ekranının büyümemiş olması

gibi sorunlarından dolayı almama kararı aldım diyebilirim.. ama tüm bunlara rağmende gayet uzun denilecek bir sürede bekledim.. Türkiye'ye 24 Eylül'de geldi.. benim Desire HD almam 16 Aralık.. yani aslına bakarsan neredeyse 3 ay araştırdım, sorunları düzeltildi mi diye baktım filan falan.. baktım olacak gibi değil, o dönemde de Desire HD çıktı ve biraz da Android araştırması yapıp ona geçtim.. Desire HD'den çok ama çok memnunum fakat dediğim gibi, iPhone'un ekranı büyümedikçe alacağımı sanmıyorum..

• Reklam şahane olmuş.
  • Mükemmel olmuş.Samsung otursun reklam konusunda da biraz Apple'dan ders alsın her konuda zaten bunu fazlasıyla yapıyor.
  • ipad para yetmezken ipad2 para yeter anlamıyorum doğrusu benimde bir ipad 2 olsum :D
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.