Gürcistan'da kız arkadaş bulmak kolay mıdır?
17 Cevap26651 Görüntüleme
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Yazdır
Sayfa: [1]
Giriş

996 Mesaj
Eski Kullanıcı Adı:
turboscan
26 Temmuz 2011; 2:46:20 

Gürcistan'da kız arkadaş bulmak kolay mıdır?
Gürcistan'la ilgili sürekli başlıklar açıyorum da kusura bakmayın doğru bilgiyi ancak burdan alıyorum.Yakın bir yerde oturuyorum gürcistan'a.Gürcistan'da yaşayan kardeşlerimiz orada yaşayanları tanıyanlar kız arkadaş bulabiliyorlar mı?

Yaşayanlardan kimi hiç bulamazsın diyor kimi ise çok kolay bulursun diyen kişiler var.Hangisine inanayım?

Hayat kadını istemiyorum.Sevgili istiyorum

Dil sadece ingilizcem var.Gürcistan'a yakın bir yerde olduğum için de bir umut varsa sürekli gidip gelebilirim. 3 kez gidip geldim pek bir şey olmadı. Gittiklerimde pek ortama takılamadım.Son gittiğimde ortamlara gidebildim.Son gittiğimde sadece hayat kadınları çağırıp irtibat kurmak istediler.

Gidip bir kaç kıza hoşlandığımı vs söylemeyi düşünüyorum.Öldüğüm zaman en azından derim ki ben şansımı denedim olmadı sevgilim diyebileyim.
Rezil etme olasılığı var mıdır teklif ettiğim zaman?Bizim arkadaş gittiğimizde birçoğuna asıldı para vs teklif etti.rezil etmediler mesela.

Lütfen yardımcı olun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Otospot -- 26 Temmuz 2011; 2:47:07 >

2007 Renault Clio 1.4 Authentique Benzinli/Lpg'li

Uzaklaştırılmış
Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
26 Temmuz 2011; 2:47:48 

hatirladim,Gecende acmistin ayni konuyu

artvin yada ardihanda oturuyodun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kütüphane -- 26 Temmuz 2011; 2:50:34 >

2800 Mesaj
26 Temmuz 2011; 2:49:34 

kızları genelde yeşil gözlüdür ama leş gibi kokarlar onu da söylim

Gigabyte p55m-ud2 - i5 750 2.66 - Ocz 4 gb ddr3 1600 mhz cl7 - Wd 1 tb black - Powercolor hd 4770 - Corsair 350D - High Power 600w

2554 Mesaj
26 Temmuz 2011; 2:50:04 

quote:

Gidip bir kaç kıza hoşlandığımı vs söylemeyi düşünüyorum.Öldüğüm zaman en azından derim ki ben şansımı denedim olmadı sevgilim diyebileyim.

Üç yıl yatılı olarak okumuş olduğun lisenin kapısının önünde sigara içen yetişkin bir adam olarak kendilerini sokağa fırlatan öğrencilere hayretle bakıyorsun. Bunlar çocuk yahu, diye düşünüyorsun içinden. Oysa lise dediğinde, kendini hep sabah soğuk suyla tıraş olurken anımsıyorsun. Erkekliğe adım attığın yıllar olduğu için kendini hep büyük düşünmüşsün. Oysa düşlerinin dehlizlerinde umutsuzca çıkış aradığın o bina bile ne kadar küçükmüş.

996 Mesaj
Eski Kullanıcı Adı:
turboscan
26 Temmuz 2011; 2:51:38 

bu forumda hayat tecrübesi olan iyi arkadaşlarımız çok.Onun için onların tecrübelerine ihtiyacım var.Bilgi paylaşıldıkça güzeldir.Ayrıca gürcistan'da güvenlik sorunu yok.Gece sabahtan akşama kadar yollarda dağda taşta dolaştım hiçbir sorun yaşamadım.Parası olanı yabancıyı soymuyorlar.TEK SORUN TRAFİK.TRAFİKTE ÇOK TEHLİKELİ HIZLI ARABA KULLANIYORLAR.ÇOK AMA ÇOK DİKKATLİ OLUN.

312 Mesaj
26 Temmuz 2011; 2:53:04 

Evet öyle .

366 Mesaj
26 Temmuz 2011; 2:53:50 

quote:

Orijinalden alıntı: Otospot

bu forumda hayat tecrübesi olan iyi arkadaşlarımız çok.Onun için onların tecrübelerine ihtiyacım var.Bilgi paylaşıldıkça güzeldir.Ayrıca gürcistan'da güvenlik sorunu yok.Gece sabahtan akşama kadar yollarda dağda taşta dolaştım hiçbir sorun yaşamadım.Parası olanı yabancıyı soymuyorlar.TEK SORUN TRAFİK.TRAFİKTE ÇOK TEHLİKELİ HIZLI ARABA KULLANIYORLAR.ÇOK AMA ÇOK DİKKATLİ OLUN.

bizim apaçiler gürcistana göçmü ettiler acep

996 Mesaj
Eski Kullanıcı Adı:
turboscan
26 Temmuz 2011; 2:55:14 

quote:

Orijinalden alıntı: Turuncu Sakal

kızları genelde yeşil gözlüdür ama leş gibi kokarlar onu da söylim

Hayat kadınları olabilir mi leş kokanlar?Çirkin olanlardan da bahsetmiyorum.Çok güzel olanları kastediyorum.
Ayrıca gürcü de olmayabilir.Mesela o bölgede yaşayan ermenilerden de olabilir.Ermeni köyünden geçiyorum.O kadar fakirliğin yoksulluğun ve imkansızlığın için köyde olmalarına rağmen çok bakımlı ve sosyetikler.Köyde olmalarına rağmen istanbul güzellerinden daha bakımlılar.Çok ama çok da güzeller.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Otospot -- 26 Temmuz 2011; 2:59:34 >

996 Mesaj
Eski Kullanıcı Adı:
turboscan
26 Temmuz 2011; 2:57:41 

apaçi değilim.sadece umut var mıdır diye soruyorum.Çünkü türkiye'de namus kavramı vs mevcut.Bu yüzden özellikle elde etmek istediğim aşırı güzel bayanlar kendisine zarar vereceğimi düşünüyor.Dolayısıyla her erkeği kötü görüyor.

2800 Mesaj
26 Temmuz 2011; 3:01:34 

quote:

Orijinalden alıntı: Otospot

Hayat kadınları olabilir mi leş kokanlar?Çirkin olanlardan da bahsetmiyorum.Çok güzel olanları kastediyorum.
Ayrıca gürcü de olmayabilir.Mesela o bölgede yaşayan ermenilerden de olabilir.Ermeni köyünden geçiyorum.O kadar fakirliğin yoksulluğun ve imkansızlığın için köyde olmalarına rağmen çok bakımlı ve sosyetikler.Köyde olmalarına rağmen istanbul güzellerinden daha bakımlılar.

5 sene boyunca senede 4 kere onlarla aynı otobüste yolculuk yaptım.gencinden yaşlısına kadar hepsi aynıydı.belki domuz yedikleri içindir

Gigabyte p55m-ud2 - i5 750 2.66 - Ocz 4 gb ddr3 1600 mhz cl7 - Wd 1 tb black - Powercolor hd 4770 - Corsair 350D - High Power 600w

996 Mesaj
Eski Kullanıcı Adı:
turboscan
27 Temmuz 2011; 20:37:19 

up up up!!!
çok çaresizim!!!
türk kızlar bakmıyor.Onlar her erkeği kötü niyetli görüyorlar.Yakışıklığa çok önem veriyorlar.
Çaresiz kaldım.Bulamaz mıyım?ermenistan rusya tarafına da geçebilirim.
türk kızlarından umudu kestim.bundan da umudu kesersem yaşayamam.

Uzaklaştırılmış
4 gün cezanın,
2 gün 13 sa. 11 dk. kadarı kaldı.
27 Temmuz 2011; 20:39:16 

millet abazalıktan hepten kafayı yedi bu sıcaklarda

996 Mesaj
Eski Kullanıcı Adı:
turboscan
27 Temmuz 2011; 20:44:43 

bu abazalık değildir.bir erkeğin doğal hakkıdır bir kız arkadaşının olması.çok çaresiz kaldım.

277 Mesaj
27 Temmuz 2011; 20:53:15 

quote:

Orijinalden alıntı: Rajeesh

millet abazalıktan hepten kafayı yedi bu sıcaklarda

+1

568 Mesaj
27 Temmuz 2011; 20:53:42 

İbret aldım. Şükür ettim halime. Sağol kardeşim..

EU-Nordic/East : 3njoythesilence

3642 Mesaj

[26 Temmuz 2014; tarihine dek bölüme mesaj atamaz]

27 Temmuz 2011; 20:56:40 

gürcistanda kızlar teklif ediyormuş

EU-WEST Jungler Carry

979 Mesaj
27 Temmuz 2011; 20:57:50 

Tipine göre değişir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

996 Mesaj
Eski Kullanıcı Adı:
turboscan
27 Temmuz 2011; 20:59:21 

Her kızı beğenmiyorum.Güzel olması beğenmem çok önemli.Türkiye'de de bulabiliyorum fakat bana bakanlar güzel değil.

Sayfa:   [1]
Tüm forumlar » [Konu Dışı / Off Topic] » Konu Dışı » Gürcistan'da kız arkadaş bulmak kolay mıdır?
Sayfa: [1]
Foruma Git
Bölümde Ara
Başa Dön

Reklamlar

DH VİDEO

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

0.250