Şimdi Ara

Gürcistan'da kız arkadaş bulmak kolay mıdır?

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
19
Cevap
0
Favori
26.711
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Gürcistan'da kız arkadaş bulmak kolay mıdır?
    Gürcistan'la ilgili sürekli başlıklar açıyorum da kusura bakmayın doğru bilgiyi ancak burdan alıyorum.Yakın bir yerde oturuyorum gürcistan'a.Gürcistan'da yaşayan kardeşlerimiz orada yaşayanları tanıyanlar kız arkadaş bulabiliyorlar mı?

Yaşayanlardan kimi hiç bulamazsın diyor kimi ise çok kolay bulursun diyen kişiler var.Hangisine inanayım?

Hayat kadını istemiyorum.Sevgili istiyorum

Dil sadece ingilizcem var.Gürcistan'a yakın bir yerde olduğum için de bir umut varsa sürekli gidip gelebilirim. 3 kez gidip geldim pek bir şey olmadı. Gittiklerimde pek ortama takılamadım.Son gittiğimde ortamlara gidebildim.Son gittiğimde sadece hayat kadınları çağırıp irtibat kurmak istediler.

Gidip bir kaç kıza hoşlandığımı vs söylemeyi düşünüyorum.Öldüğüm zaman en azından derim ki ben şansımı denedim olmadı sevgilim diyebileyim.
    Rezil etme olasılığı var mıdır teklif ettiğim zaman?Bizim arkadaş gittiğimizde birçoğuna asıldı para vs teklif etti.rezil etmediler mesela.

Lütfen yardımcı olun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi syrialin -- 26 Temmuz 2011; 2:47:07 >
  • hatirladim,Gecende acmistin ayni konuyu

artvin yada ardihanda oturuyodun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kütüphane -- 26 Temmuz 2011; 2:50:34 >
  • kızları genelde yeşil gözlüdür ama leş gibi kokarlar onu da söylim
  • quote:

Gidip bir kaç kıza hoşlandığımı vs söylemeyi düşünüyorum.Öldüğüm zaman en azından derim ki ben şansımı denedim olmadı sevgilim diyebileyim.

• bu forumda hayat tecrübesi olan iyi arkadaşlarımız çok.Onun için onların tecrübelerine ihtiyacım var.Bilgi paylaşıldıkça güzeldir.Ayrıca gürcistan'da güvenlik sorunu yok.Gece sabahtan akşama kadar yollarda dağda taşta dolaştım hiçbir sorun yaşamadım.Parası olanı yabancıyı soymuyorlar.TEK SORUN TRAFİK.TRAFİKTE ÇOK TEHLİKELİ HIZLI ARABA KULLANIYORLAR.ÇOK AMA ÇOK DİKKATLİ OLUN.
  • Evet öyle .
  • quote:

Orijinalden alıntı: Otospot

bu forumda hayat tecrübesi olan iyi arkadaşlarımız çok.Onun için onların tecrübelerine ihtiyacım var.Bilgi paylaşıldıkça güzeldir.Ayrıca gürcistan'da güvenlik sorunu yok.Gece sabahtan akşama kadar yollarda dağda taşta dolaştım hiçbir sorun yaşamadım.Parası olanı yabancıyı soymuyorlar.TEK SORUN TRAFİK.TRAFİKTE ÇOK TEHLİKELİ HIZLI ARABA KULLANIYORLAR.ÇOK AMA ÇOK DİKKATLİ OLUN.

bizim apaçiler gürcistana göçmü ettiler acep
  • quote:

Orijinalden alıntı: Turuncu Sakal

kızları genelde yeşil gözlüdür ama leş gibi kokarlar onu da söylim

Hayat kadınları olabilir mi leş kokanlar?Çirkin olanlardan da bahsetmiyorum.Çok güzel olanları kastediyorum.
    Ayrıca gürcü de olmayabilir.Mesela o bölgede yaşayan ermenilerden de olabilir.Ermeni köyünden geçiyorum.O kadar fakirliğin yoksulluğun ve imkansızlığın için köyde olmalarına rağmen çok bakımlı ve sosyetikler.Köyde olmalarına rağmen istanbul güzellerinden daha bakımlılar.Çok ama çok da güzeller.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi syrialin -- 26 Temmuz 2011; 2:59:34 >
  • apaçi değilim.sadece umut var mıdır diye soruyorum.Çünkü türkiye'de namus kavramı vs mevcut.Bu yüzden özellikle elde etmek istediğim aşırı güzel bayanlar kendisine zarar vereceğimi düşünüyor.Dolayısıyla her erkeği kötü görüyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Otospot

quote:

Orijinalden alıntı: Turuncu Sakal

kızları genelde yeşil gözlüdür ama leş gibi kokarlar onu da söylim

Hayat kadınları olabilir mi leş kokanlar?Çirkin olanlardan da bahsetmiyorum.Çok güzel olanları kastediyorum.
    Ayrıca gürcü de olmayabilir.Mesela o bölgede yaşayan ermenilerden de olabilir.Ermeni köyünden geçiyorum.O kadar fakirliğin yoksulluğun ve imkansızlığın için köyde olmalarına rağmen çok bakımlı ve sosyetikler.Köyde olmalarına rağmen istanbul güzellerinden daha bakımlılar.

5 sene boyunca senede 4 kere onlarla aynı otobüste yolculuk yaptım.gencinden yaşlısına kadar hepsi aynıydı.belki domuz yedikleri içindir
  • up up up!!!
    çok çaresizim!!!
    türk kızlar bakmıyor.Onlar her erkeği kötü niyetli görüyorlar.Yakışıklığa çok önem veriyorlar.
    Çaresiz kaldım.Bulamaz mıyım?ermenistan rusya tarafına da geçebilirim.
    türk kızlarından umudu kestim.bundan da umudu kesersem yaşayamam.
  • millet abazalıktan hepten kafayı yedi bu sıcaklarda
  • bu abazalık değildir.bir erkeğin doğal hakkıdır bir kız arkadaşının olması.çok çaresiz kaldım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Rajeesh

millet abazalıktan hepten kafayı yedi bu sıcaklarda

+1
  • İbret aldım. Şükür ettim halime. Sağol kardeşim..
  • gürcistanda kızlar teklif ediyormuş
  • Tipine göre değişir.
  • Her kızı beğenmiyorum.Güzel olması beğenmem çok önemli.Türkiye'de de bulabiliyorum fakat bana bakanlar güzel değil.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.