Şimdi Ara

TAYLOR SWIFT FAN CLUB #13YearsOfTaylor (64. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.827
Cevap
29
Favori
121.145
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6263646566
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Hocam albümün D&R'daki fiyatı ne olur biliyor musunuz acil lazım bu bilgi??
  • .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tiziano Ferro -- 1 Eylül 2015; 17:48:44 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Swiftie Guy

@@Bilal0 Maalesef onu bilmiyorum işte. Ama güncel çıkmış diğer albümlerin fiyatını öğrenebilirseniz oradan bi tahmin yürütebilirsiniz.

Pekala çok teşekkürler.
  • Şu ana kadar sürekli Youtube`den dinlerdim şarkıları.Dün flac olarak indirdim Blank Space`yi.Kalite farkı varmış gercekten.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ve Taylor bu sene de Victoria's Secret meleklerine katılıyor.
    2 aralıkda Londra'da çekimleri gerçekleşecek ve 9 aralıkda yayınlanacak olan şovun diğer konuk sanatçıları ise Ed Sheeran, Ariana Grande ve Hozier olacak.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi marty77 -- 18 Kasım 2014; 9:04:52 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: marty77

Ve Taylor bu sene de Victoria's Secret meleklerine katılıyor.
    2 aralıkda Londra'da çekimleri gerçekleşecek ve 9 aralıkda yayınlanacak olan şovun diğer konuk sanatçıları ise Ed Sheeran, Ariana Grande ve Hozier olacak.

Iyiymiş

• "Blank Space" şarkısı listelerde fırtına estiriyor. Bu hafta şarkı Billboard Hot 100 listesinde yine Taylor'ın şarkısı olan "Shake It Off"u yerinden ederek 1 numaraya yükseldi. Böylece Taylor 56 yıllık Hot 100 liste tarihinde 1. olan şarkısını yine kendi yeni şarkısıyla değiştiren ilk ve tek kadın sanatçı olarak tarihe geçti. Billboard Hot 100 listesinde daha önce bunu başarabilenler ise; the Beatles (1964), Boys II Men (1994), Puff Daddy (1997), Ja Rule (2002), Nelly (2002), OutKast (2004), Usher (2004), T.I. (2008) ve the Black Eyed Peas (2009) şeklinde.

Taylor'ın yılbaşına kadarki programı ise oldukça yoğun. Pazar günü Amerikan Müzik Ödüllerinde "Blank Space" şarkısını seslendirecek olan Taylor'ı şu etkinliklerde izleyeceğiz:

23 Kasım - Amerikan Müzik Ödülleri (ABD-ABC)
    25 Kasım - The Voice (ABD-NBC)
    27 Kasım - The Thanksgiving Day Parade (ABD-CBS)
    27 Kasım - Thank You, America! (ABD-ABC)
    5 Aralık - Jingle Ball (Los Angeles)
    7 Aralık - Jingle Ball (Londra)
    9 Aralık - Victoria's Secret Fashion Show (ABD-CBS)
    12 Aralık - Jingle Ball (New York)
    12 Aralık - Billboard Women In Music Awards
    14 Aralık - Barbara Walters Presents - The 10 Most Fascinating People of 2014 (ABD-ABC)
    31 Aralık - Dick Clark's New Years Rockin' Eve (ABD-ABC)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi marty77 -- 21 Kasım 2014; 15:10:17 >

• Arkadaşlar D&R'ın internet sitesinde "1989"u göremiyorum. Tam tarihi bilen var mı, ne zaman gelecek D&R'a?
  • Bugün D&R'ın Eskişehir Espark'taki şubesine gittim, albüm gelmemiş, çalışanlardan birine sordum ne zaman gelir diye, sisteme baktı sistemde göremedi, albüm sisteme eklenecek sonrada bu şubeye gelecekte daha çok zaman var gibi. Umarım çok beklemeyiz.
  • Ekle kardeş güzel şarkıları var
  • Albüm D&R'a gelmiş bulunmakta!!!!!!!!!
    http://www.dr.com.tr/Muzik/1989-[Licensee]/Taylor-Swift/Yabanci-Albumler/Pop-Music/Country/urunno=0000000624008
    28 Kasım'dan itibaren kargolara başlanacakmış. Birkaç haftaya tüm şubelere gelir diye düşünüyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bilal0

Albüm D&R'a gelmiş bulunmakta!!!!!!!!!
    http://www.dr.com.tr/Muzik/1989-[Licensee]/Taylor-Swift/Yabanci-Albumler/Pop-Music/Country/urunno=0000000624008
    28 Kasım'dan itibaren kargolara başlanacakmış. Birkaç haftaya tüm şubelere gelir diye düşünüyorum.

License version ne oluyor? Red'de de aynı olay vardı. License version olmayanın fiyatı daha fazla oluyor. Farkı ne tam olarak?

• quote:

Orijinalden alıntı: ahmetcalisan

quote:

Orijinalden alıntı: Bilal0

Albüm D&R'a gelmiş bulunmakta!!!!!!!!!

License version ne oluyor? Red'de de aynı olay vardı. License version olmayanın fiyatı daha fazla oluyor. Farkı ne tam olarak?

Maalesef bilgim yok hocam. Alıntıladığım kişi biliyordur kuvvetle muhtemel.

• Kulübün reisi olarak yaz beni
  • ekle EKLE ekle EKLE EKLEEEEEEEEEEEE !!! Dünyada en değer verdiğim aşık olduğum insanlardan biri
  • .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tiziano Ferro -- 1 Eylül 2015; 17:48:50 >
  • Cok tatli bir hanim kiz Blank Space sarkisi da iyi olmus bence.

• .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tiziano Ferro -- 1 Eylül 2015; 17:48:54 >
  • Blank space harika ya

• Arkadaşlar albümü DOST Kitabevi'nden aldım. Büyük ihtimalle D&R'a da gelmiştir. Fiyatı 20 TL. Şarkıları dinledikçe yorumlarımı da yazarım.
  • 
Sayfa: önceki 6263646566
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.