Şimdi Ara

TAYLOR SWIFT FAN CLUB #13YearsOfTaylor (61. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.827
Cevap
29
Favori
121.145
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5960616263
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ve beklenen single "Shake It Off" teşrif etti. Ayrıca Taylor yeni albümünün ismini de "1989" olarak açıkladı ve kendisinin ilk pop albümü olacağını söyledi. Albümü hazırlarken özellikle 80lerin sonundaki pop müzikten esinlendiğini belirtti. Albüm 27 Ekim'de piyasaya çıkacak ve telefonuna kaydettiği memo kayıtlar ile 3 bonus şarkının bulunduğu deluxe versiyon da olacak.

TAYLOR SWIFT FAN CLUB #13YearsOfTaylor

"Shake It Off" şarkısının klibi vevo hesabına yüklendi ve kısa zamanda da dijital satışa çıkacak. Ayrıca radyolarda da çalınmaya başlayacak.

• .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tiziano Ferro -- 1 Eylül 2015; 17:41:17 >
  • Yeni şarkı çok güzel olmuş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Taylor albümün çıkacağı gün yani 27 Ekim'de Good Morning Amerika Programında performans sergileyecek.

Bugün Radyo'da verdiği röportajlara göre Ekim ayında X Factor programında performans sergileyecek.

Ve klip 2 günde 13milyon izlemeye ulaştı.
  • şarkı da çöp klip de çöp böggg ya sonuna kadar izleyemedim nerede o elinde gitarla country yapan kız popüler olana uymak için kendi tarzından 180° derece sapmış gerçekten hiç beğenmedim

• klip ve şarkıyı beğendim ben. evet country'den saptı ama hala beğeniyorum ben.
  • Yeni şarkıyla ilgili yorumları okumak için arama yaptım forumda ve bu konuyla karşılaştım.http://forum.donanimhaber.com/m_96095313/f_/key_taylor%252Bswift//tm.htm
    Sanırım iptal oldu o konu? Burdan devam ediyoruz?

Bu sene yeni albüm beklemiyordum ama iyi olur umarım. Single'ı fazla beğendiğim söylenemez. Basit bir pop şarkısı gibi geldi. Albüm de zaten tamamen pop şarkılardan oluşacakmış, bence yanlış bir adım ama kendisi bilir Geçen albümdeki ilk single'ı We Are Never Ever Getting Back Together mükemmeldi Shake it off'a kıyasla bence.

• Taylor henüz 24 yaşında ve buna rağmen (Avrupa'nın büyük kısmı ve ülkemizde pek sayılmasa da) dünyanın en büyük müzisyenlerinden biri. Bu başarını da her albümde kendini yenilemesine ve tek tarza takılıp kalmamasına borçlu. Madonna'nın uzun ve başarılı kariyeri buna örnek gösterilebilir. Taylor eğer ilk albümündeki gibi yalnız country pop şarkılara takılıp kalsaydı bu kadar büyük bir yıldız olamazdı. Onu farklı kılan söz yazarı ve şarkıcı kimliği ile kariyerinin başından beri hayranlarıyla kurduğu bağdır. İlk dönemde myspace üzerinden kurduğu birebir ilişki zamanla azalmış olsa da günümüzde instagram üzerinden hayranlarıyla birebir teması sürdürmektedir. Bu nedenle 1989 albümünün pop tarzında olması her ne kadar country bazlı hayranlarını üzse de albüm satışlarına çok fazla etkiyeceğini ummuyorum. Çünkü Speak Now albümüyle başlayan country'den uzaklaşma Red ile doruğa çıkmıştı ve Taylor'ın müzik tarzı artık country sayılmıyordu. Ayrıca 1989 albümüyle mevcut hayran kitlesinin çoğunluğunu koruyacağı gibi pop müzikten hoşlanan yeni bir kitleyi de kendine bağlayabilecek ve daha önce pek yer bulamadığı ülkelerde de artık yer alacaktır.

Shake It Off şarkısına gelince; geçenlerde Ed Sheeran'ın bir röportajını okudum. Buna göre Ed ilk single için "One" şarkısını düşünürken Elton John ve Taylor bu fire karşı çıkmış. Özellikle Taylor'ın şu sözleri ilginç: "Bu sadece insanları sıkmayacak ayrıca memnun edecek. Ama insanların konuşmasını istemelisin. Ve "Sing"i dinlediklerinde ya sevecek ya da nefret edecekler ama hakkında konuşacaklar." Taylor'ın bu sözleri Red'in ilk single'ı We Are Never Getting Back Together ve 1989'un ilk single'ı olan Shake It Off'un neden özellikle seçildiği konusunda fikir veriyor. Shake It Off şarkısı ve klibi hakkında yapılan iyi veya kötü her yorum aslında şarkının popüleritesini arttırıyor.

• Shake It Off'u canım sıkılınca dinliyorum.Çok sevdim
  • .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tiziano Ferro -- 1 Eylül 2015; 17:41:21 >
  • Şarkıyı bir tek ben beğenmedim sanırım

• .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tiziano Ferro -- 1 Eylül 2015; 17:41:26 >
  • Her ne kadar klibi beğenmesem de sözleri çok güzel. Çevirisine bir bakın derim. Uhuhuuu diye ses geliyor ya arada harika ya.
  • .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tiziano Ferro -- 1 Eylül 2015; 17:41:41 >
  • Taylor MTV Müzik Ödüllerinde "Shake It Off"u ilk kez canlı söyledi. Perşembe günü de Almanya'daki Radyo Ödüllerine konuk oldu.
    Aşağıda iki geceden fotoğraflarla performans videolarını bulabilirsiniz.

• ekle
  • Kardeşim farkettin mi acaba Shake It Off şarkısının 13. saniyesinden 14. saniyesine geçerken ses kısılıyor
  • Ekler misin

• .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tiziano Ferro -- 1 Eylül 2015; 17:41:50 >
  • Taylor cuma günü (19 Eylül) Las Vegas'da düzenlenen IHeart Radio festivalinde ilk sanatçı olarak sahne aldı ve mini konser performansı verdi. Ünlü sunucu Ryan Seacrest ile birlikte rol aldığı kısa bir açılış filmiyle başladığı performansında sırasıyla "We Are Never Ever Getting Back Together", "22", "I Knew You Were Trouble", "Love Story" ve "Shake It Off" şarkılarını seslendirdi. "Love Story" yeni aranjmanıyla gerçekten çok güzel olmuş, dinlemenizi tavsiye ederim. Taylor gerek sahneye hakimiyeti gerekse güçlenen sesiyle neden sektörün en büyük isimlerinden biri olduğunu adeta kanıtladı.

Aşağıda geceden fotolarla performans videosunu bulabilirsiniz.

• 
Sayfa: önceki 5960616263
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.