Şimdi Ara

HTC'nin Facebook odaklı telefonu Salsa, Çin pazarına sosyal ağ Weibo ile giriyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
2.620
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

•  

Akıllı telefon üreticisi HTC, 700 milyondan fazla üyesi ile dünyanın en büyük sosyal ağı olan Facebook için hazırladığı telefonlardan Salsa'yı Çin pazarına uyarladı. Facebook yerine Çin'in yerel sosyal servisi Weibo için optimize edilen Weike isimli telefon, özel Facebook butonu yerine Weibo butonuna sahip. Aynı Salsa'da olduğu gibi bu buton ile kullanıcılar Weibo'nun servislerine hızlı erişim sağlayabiliyorlar.

Tasarımı gibi teknik özellikleri de Salsa ile aynı olan Weike, 3.4-inç büyüklüğünde ve 320 x 480 piksel çözünürlüğünde kapasitif çoklu dokunmatik ekran, 800MHz hızında işlemci, 5 Megapiksel çözünürlüğünde oto-fokus özellikli kamera ve Android 2.3 işletim sistemiyle geliyor. Sense arabirimi ile desteklenen telefonda ayrıca Çin pazarı için 19 adet yerel Sina uygulaması da bulunuyor.

HTC Salsa'nin Weibo özelleştirmeli versiyonu olan Weike, Çin pazarında 525$ civarında bir fiyatlandırma ile satışa sunulacak. 

• Çakmadir o çakma :D
  • Şu telefonu nokia çıkarsa demediğimizi bırakmazdık
  • çinli psikolojisi:çakma değilse alma

HTC işi biliyo abi :D
  • Çinde Weibo daha yaygın olduğu için mantıklı bir hamle olmuş. Hatta Çinde bir ara Facebook yasaktı diye hatırlıyorum, şuanki durumu bilmiyorum tabi.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.