Şimdi Ara

Far Cry 3, Lost'tan Esinleniyor

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
2.369
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  •  
        Lost'u unutan var mı? Geçtiğimiz birkaç seneye damgasını vuran bu başarılı Amerikan dizisinin Far Cry 3'e ilham olduğunu biliyor muydunuz? Evet, meğerse öyleymiş. Oyunun baş tasarımcısı Jamie Keen, şu açıklamaları yaparak Lost ve Far Cry 3 arasındaki benzerliklere değindi:

"Bu adaya ulaştığınızda bir çok insanın bu adada kendi gündemine sahip olduğunu göreceksiniz. Hepsinin yapmaya çalıştığı kendi amaçları var. Çok fazla detaya da inmek istemiyorum. Aynı hedefi kovalayan birkaç insan ile karşılaşabilirsiniz."

Keen, karakterimizin, diğer karakterler ile ister istemez etkileşime geçeceği ve onların planlarına kendimizi ortak ettiğimizi göreceğimizi söylemiş.

Bunun Lost'a olan benzerliği Keen'e sorulduğunda gelen cevap ise: "Bazı şeylerden önemli ipuçları aldık, tabii ki." oldu.

Lost'a benzer bir senaryoya sahip Far Cry 3'e kimse 'Hayır' demez herhalde. Far Cry 3'ün PC de dahil olmak üzere Xbox 360 ve Playstation 3 için geliştirildiğini hatırlatalım.

• Anlaşılan bu Ubisoft hep lost izliyoACR de losta benzemicek diyolar bunda lostan esinendik diyolar adamlar tam bir lost fanatiği
  • Far Cry çok bozdu.
  • İşte şimdi bu oyun hakkında heyecanlanmaya başladım.
  • beyler far cry ın cevat yerli ile alakası varmıydı :D
  • Far Cry 3'ün PC de dahil olmak üzere Xbox 360 ve Playstation 3 için geliştirildiğini hatırlatalım.

''PC de dahil olmak üzere'' yazdığı cümleye bak ya zaten bu oyunun ana platformu pc yapımcısı bile söyledi bu oyunu pc de oynayanlar daha iyi haz alarak oynayacaklar biraz yazarken de dikkatli yazın lütfen...
  • Sonu benzemesin de
  • Sonu benzemesinde :)
  • crytek den yardım isteyin yoksa bu oyun çıkmadan batacak :D
  • Bir adet ÇİLLİ koysalar iyi olur :)
  • far cry 3 çok bozdu, bayagı bozdu yani öyle böyle değil. inanılmaz bozdu. cok fazla bozdu yani. öyle bozdu o kadar bozdu, önünü alamadık öyle kötü bozdu yani. bozdu, bozdu, bozdu, bir yerden sonra bozmaz diye bekledik, daha da bozdu. artık bozmasın dedik, iyice bozdu. artık inanamadık, bozdu, bozdu gitti yani. far cry 3'ü bıraktım ben de bu far cry 3'ü. "daha nasıl bozulur ya?" dedim, bu kadar daha fazla bozulmaz herhalde dedim ben. ben bi yerde duracak bunun bozulması diye bekledim ama gene bozdu.
  • anladık "bozdu"
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.