Şimdi Ara

Oğlumuz Yiğit'in 3. Kalp Ameliyatı Hakkında...

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.166
Cevap
19
Favori
65.121
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi oardicli -- 30 Aralık 2014; 15:46:17 >

• Değerli kardeşlerim;

Uzun zaman sonra sizinle paylaşım yapmak istedim. Oğlumuz Hızır Yiğit Allah Hamd olsun
    12 yaşına geldi, şuan 6. sınıfa gidiyor genel sağlık durumu iyi.

2011 yılında TAM DÜZELTME ameliyatı ile kalbine sığır damarı takılmıştı.

Sizlere kucak dolusu sevgiler Dualar gönderiyoruz efendim...

Ömer
  • sevgili Ömer abicim, maddi olarak bir katkı sağlayamayacağım ama, dualarım sizinle. hayırlısıyla buda geçer inşallah.
    Allah acil şifalar versin.
  • Çok geçmiş olsun,Allah acil şifalar versin.

• Hocam öncelikle geçmiş olsun. Maddi olarak yardım edemem. Ama fikir verebilirim. Mesajın
    butonuna tıklayarak konunun (daha çok kişiye ulaşması için) Konu Dışı'na taşınmasını ve üst konu yapılmasını isteyeceğim. Eğer sizin için de uygunsa?

• Allah (c.c.) yar ve yardımcınız olsun inşaallah. Amin.
  • Geçmiş olsun hocam, Allah acil şifasını versin.
  • Hocam konu dışında sonuç alamazsın forumun 2. el bölümüne konu aç daha önce açan bir arkadaşın annesinin ameliyatı içindi sanırım güzel bir miktar para toplanmıştı.
  • Geçmiş olsun hocam. Ayın 1ine kadar rezerve
  • Geçmiş olsun allah acil şifalar versin çok zor.
  • Off off Allah acil şifalar versin
  • Ömer Bey ;

Kendimde bir kalp hastası olarak sizi gayet iyi anlıyorum allah yardımcınız olsun. Yanlız yanlış anlamazsanız buraya hastane raporlarını koymanızı isteyeceğim , fotoğraf koyduk daha ne diyeceksiniz ama işte malum ülkemizde okadar çok dolandırıcılık oluyor ki vatandaşın insana olan güveni iyice azaldı.Belgeleri koyarsanız yardım edecek kişiler güvenerek maddi yardımda bulunurlar. Umarım siz ve diğer arkadaşlar beni yanlış anlamaz ve tekrar acil şifalar diliyorum.
  • üzüldümya ramazan ayının hurmetını inşallah oğlunuz sağlığına kavuşur iyileşir

geçrekten maddi destek vermek isterdim ama malesef o destek yoktur
  • inci sözlük de size yardımda bulunabilir bu tür işler için iyi miktarlar toplandığını biliyorum inşallah oğlunuz sağlığına kavuşur
  • Allah yar ve yardımcınız olsun. Acil şifalar.
  • Allah yardımcınız olsun. Kardeşimize de şifalar versin.

Hocam bence siz bankaya bir hesap açın. Öğrenci kardeşlerimiz çoğunlukta olduğu için bu forumda, ben şu kadar, o bu kadar derken, birşeyler birike birike işinizi görecek bir meblağa ulaşır. Hazır Ramazan ayına girmek üzereyiz. Bizim milletimiz Ramazan ayında yardımını esirgemez.

Siz benim dediğimi mutlaka bi gözden geçirin. Eğer hesabınız varsa burada paylaşın, elbet gerekeni yaparız biz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KDV Beyannamesi -- 25 Temmuz 2011; 20:50:36 >
  • Allah yardımcınız olsun abicim pm attım
  • İşte sırf bu olaylar için sınırsız param olmasını çok isterdim, umarım sağlığına kavuşur ve gerekli parayı bulursunuz hocam :(
  • valla çocuğu namaz kılarken gördum orda bittim şuan cebimde Bin tl olsa 700 ü nü size verirdim ama bu arada çok harcadık para kalmadı ama dualarım kardeşimizle her iftarımızı açtığımızda bir dua etsek çok iyi olur
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.