Şimdi Ara

Dell, 24-inç büyüklüğünde IPS panelli yeni monitörünü satışa sundu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
3.009
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

•  

Dünyanın en büyük bilgisayar üreticilerinden Dell, ülkemizde pek olmasa da başta Amerika olmak üzere bazı pazarlarda monitörleriyle de oldukça popüler. Firma geçtiğimiz günlerde yaptığı yeni bir açıklamayla ürün gamına 24-inç boyutunda yeni bir model daha ekledi. UltraSharp U2412M kod adını taşıyan yeni monitör IPS panel kullanıyor ve hem yatay hem de dikey de 178 derece görüş açısı sunuyor.

Ekran çözünürlüğü 1920 x 1080 piksel olan LED backlit tabanlı monitörün diğer özellikleri arasında 1000:1 konrast oranı, 8ms tepki süresi ve 300 cd/m2 gibi detaylara yer veriliyor. Görüntü aktarımı için D-Sub, DVI ve DisplayPort konnektörlerine sahip olan ayrıca üzerinde dört adet USB 2.0 portu da bulunan monitörün yüksekliği ayarlanabildiği gibi hem öne-arkaya ve hem de sağa-sola yatırılabiliyor.

Dell UltraSharp U2412M üç yıllık garanti (4-5 yıla uzatılabiliyor) ile 399 dolar seviyesinden satışa sunulmuş durumda. 

• IPS Panel olması ve Her yöne hareket edebilmesi birde DELL garantisi altında olmasıyla 400$ oldukça iyi fiyat
  • fiyatı da çok iyiymiş ama buraya gelmez bile..Artı LED backlit tabanlı bir monitöre göre biraz fazla kalın gibi..
  • All in One gibi olmus
  • Fiyat olarak çok iyi 27" lerede bekliyoruz led backlight.
  • 8ms tepki süresi eleştirilerini bekliyorum :)
  • dell monitorlerin türkiyede tanınmaması hakikaten üzücü. evime çalışma bilgisyaarı toplarken iki adet almak istemiştim atmadığım takla kalmamıştı. ama yorulduğuma da değdi tabi harika monitorler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Turkforce

8ms tepki süresi eleştirilerini bekliyorum :)

8ms çok en çok 2ms 120hz olmalı
  • gercekten arkadas yazdıkdan sonra fark ettım 8ms kötüdegilmi arkadaslar
  • normalda 1ms tepki süresi olan bir monitörün gerçektende 1ms tepki süresi olduğuna mı inanıyorsunuz ?

• Input Lag değerlerinede bir göz atın.

Dell, 24-inç büyüklüğünde IPS panelli yeni monitörünü satışa sundu
  • Amerika satış fiyatı 400$ ise Türkiye fiyatı Kdv dahil 650-700$ olur.
  • arkadaşlar IPS panelcihazlarda 8ms yüksek bir tepkime süresinormalde 12-16 mb arası sizin 2 ms gibi ifade ettiğiniz paneller şu an bilinen heryerde satılan TN panel lcd ler , IPS panelin tepkime süresi ile Tn Panelinki bir olmaz.
  • Dell U3011 aldım 2560x1600 cozunurluk, IPS Panellı FULL HD tek kelıme ıle muhtesem, sahıp olabılecegınız en ıyı oyun monıtoru,

http://www.sanalmarketim.com/urun/eb353f5741f24411b793af66de49912c/DELL-UltraSharp-U3011-30#34;-7ms-DVI-DP-HDMI-Usb-Full-HD-Genis-Siyah-Lcd-Monitor

U3011 ı alınca dıger monıtorumu satısa cıkardım ASUS MT276H 27" 69cm 1920x1080 FULL HD Sıyah, 2ms su an GG'de satısta buradan ulasabılırsınız

http://urun.gittigidiyor.com/ASUS-MT276H-27-quot-69cm-DEV-EKRAN-MONITOR_W0QQidZZ43578165

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.