Şimdi Ara

Motorola'dan farklı tasarıma sahip QWERTY klavyeli cep telefonu: Motokey XT

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
3.271
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

•  
    Motorola firması, üst segmentte yer alan Android işletim sistemli akıllı telefonlarını teknoloji meraklılarıyla buluşturmaya devam ederken, farklı tasarımlarıyla dikkat çeken java platformlu modeller geliştirmeyi de unutmuyor.

Brezilya pazarına 215$'dan (336 Real) merhaba diyen Motorola Motokey XT, 103 mm uzunluğunda, 60 mm genişliğinde, 9.9 mm kalınlığında tasarlanmış ve birden fazla GSM operatörü kullananlar için çift sim kart desteği sunuyor.

2.4-inç boyutunda ve 320 x 240 piksel çözünürlüğünde dokunmatik ekrana sahip Motokey XT'nin kapasitesi microSD kartlar aracılığıyla 32 GB'a kadar yükseltilebiliyor. Kamerasıyla 3 megapiksel çözünürlüğünde fotoğraflar çekebilen telefon, Wi-Fi ve Bluetooth gibi kablosuz bağlantı seçenekleriyle donatılmış. Bu bilgilere ek olarak 3.5 mm kulaklık girişi ile FM radyo özelliği unutulmayan Motorola Motokey XT'nin bataryası 250 dakikaya kadar konuşma, 200 saate kadar bekleme süresi sunuyor.

• keşke ekranını biraz daha büyük yapsalardı,en az 2.8 gibi.
  • Gereksiz bir telefon olmuş :D
  • Orta seviye için güzel bir telefon.şimdilerde x3-02 ,5800 vb fiyat seviyesindeki telefonları düşünenler onların yanına bunu bir alternatif olarak ekleyebilirler eğer aynı fiyat seviyesinden giriş yaparsa.Ancak ekran boyutu konusunda arkadaşa katılıyorum bir android için artık o çözünürlük ve boyut yetersiz kalıyor ama fiyatı ve androidi düşünenler bu konuyu gözardı edebilir
  • Haberde java platformlu bir telefon olduğu belirtiliyor. Android değil bu telefon.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Motorola'dan farklı tasarıma sahip QWERTY klavyeli cep telefonu: Motokey XT
    ne farkı var? :D:D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sergentooo -- 25 Temmuz 2011; 0:57:42 >
  • Çok çirkin bir telefon olmuş bence. İnsan tasarımı yaparken biraz daha özenir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sergentooo

Motorola'dan farklı tasarıma sahip QWERTY klavyeli cep telefonu: Motokey XT ne farkı var? :D:D

renkli ekranlısı :D :D
  • Dünyada hala 1100 gibi bir telefon satılabiliyorsa , bu telefon da gayet gerekli bir telefon ...
  • oldukça hoş ve orjinal bir tasarım görmeyeli epeyi bir zaman geçmiş doğrusu :)
  • Benim hoşuma gitti şahsen tasarımı.
  • tasarımda fark yaratmışlar. açıkçası beğendim.
  • farklı ama göz alışık olmayınca...
  • tasarımı ilginç ve güzel
  • 
Sayfa: 1

Benzer içerikler

- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.