Şimdi Ara

Motorola ATRIX 4G için Android 2.3 güncellemesi yayınlandı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
6.260
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

•  

Motorola, 1 GHz saat hızında çalışan çift çekirdekli Nvidia Tegra 2 platformuna, 1 GB RAM'e ve 4.0-inç boyutunda 540 x 960 piksel (qHD) dokunmatik ekrana ev sahipliği yapan ATRIX 4G için söz verdiği Android 2.3 ''Gingerbread'' güncellemesi yayınlandı. Firmanın resmi internet sitesi üzerinden indirilebilen güncellemenin getirdiği yeniliklerden bazıları şunlar;

• Galeri uygulaması geliştirilmiş. Sosyal ağlarda bulunan fotoğraflarınızı tek bir noktada toplamanıza imkan tanınıyor.

• Müzik oynatıcı uygulaması güncellenmiş.

• Kullanıcı arayüzü geliştirilmiş.

• Full HD video oynatma desteği gelmiş.

• Görev yöneticisi araçları geliştirilmiş.

• Tek dokunmayla görüntülü konuşmaya erişim sağlanmış.

• Favori uygulamalarınızı ekranın alt kısmında toplayarak uygulamalara hızlı şekilde erişebiliyorsunuz.

• E-mail listenizdeki kişilerden gruplar oluşturabiliyorsunuz.

Yayınlanan güncellemenin 161 MB boyutunda olduğu belirtiliyor.

• TR de satılıyormu bu alet..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • sırf bu güncelleme gecikmelerinden dolayı bir sonraki telefonum nexsus prime olacak
  • http://www.facebook.com/photo.php?pid=7413135&id=759154058

http://a7.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/223022_10150265666429059_759154058_7412987_2072252_n.jpg
  • quote:

Orijinalden alıntı: Haddat

TR de satılıyormu bu alet..

ne yazıkkı şuan için hayır.Eylülde satılacak diyorlar :)
  • arkadaşlar 2.3.4 orjinal roma hiç bir şekilde baska rom atamazmıyız
  • çok güzel oldu update yaptım daha güzel bir arayüze kavuştu ve birkaç yenilikle beraber ilerdede tam stabil özel room lar çıkarsa onlarıda yüklerim harika olur .
  • pil ömrünün artacağı ve kameranın iyileştireleceği söyleniyordu ama bu update de sanırım bu geliştirmeler yer almıyor. o kadar bekledikten sonra daha özellikli bir update bekliyordum açıkçası.
  • quote:

Orijinalden alıntı: oguzmete

arkadaşlar 2.3.4 orjinal roma hiç bir şekilde baska rom atamazmıyız

Sakın eski rom a falan dönmeye çalışmayın update ten sonra. Nurtopu gibi brick li bir cihazınız olur. Tecrübe konuşuyor :)
  • ya arkadaşlar ben otada görüyorum indiriyorum ama kurarken hata veriyo şimdi pc den yapmaya çalışacam ama önerisi olan varmı
  • quote:

Orijinalden alıntı: lord_nemesis

ya arkadaşlar ben otada görüyorum indiriyorum ama kurarken hata veriyo şimdi pc den yapmaya çalışacam ama önerisi olan varmı

aynen, bende de hata veriyor güncellerken

ben custom rom kurmuştum ondan güncellemiyor diye düşünüyorum, sizde de custom rom mu kurulu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: DH Misafiri

sırf bu güncelleme gecikmelerinden dolayı bir sonraki telefonum nexsus prime olacak

Eğer Türkiye de satılacağını bilsem ben de alırdım ama yok işte.Nexus lar bu güncellemeleri ilk çıktığında alıyorlar.Ama diğer firmalar geç veriyor güncellemeleri.
  • quote:

Orijinalden alıntı: asafated

quote:

Orijinalden alıntı: lord_nemesis

ya arkadaşlar ben otada görüyorum indiriyorum ama kurarken hata veriyo şimdi pc den yapmaya çalışacam ama önerisi olan varmı

aynen, bende de hata veriyor güncellerken

ben custom rom kurmuştum ondan güncellemiyor diye düşünüyorum, sizde de custom rom mu kurulu?

custom rom yoktu ama rds vardı rsd miydi o ya :D neyse ondan vardı pc üzerinden yaptım arkadaşım moto software update ile yaptım üzün sürdü ama temiz oldu :D
  • takip
  • bu güncellemeyle telefon 5 parmağa kadar algılayabiliyor mu?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.