Şimdi Ara

RF ONLİNE TÜRKİYE :)))

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
38
Cevap
0
Favori
3.784
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Byler rf online türkiye mayngames tekrar çıkarıyor.sadece haber vereyim dedim detaylı bilgi için

http://forums.mayngames.com/forumdisplay.php?213-RF-Online-Türkiye

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi EdificeS -- 24 Temmuz 2011; 18:13:10 >

• evet kısa sürer umarım başlamasıda biraz oyunun tadını çıkarırız katılım olursa tabi
  • mayngames bence götürür bu işi D
  • kesinlikle götürürler :)
    Sabırsızlıkla bekliyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: Eskisehirli26

kesinlikle götürürler :)
    Sabırsızlıkla bekliyorum

+1
  • 2 sene oldu sanırım bırakalı.Tekrar başlarım açılırsa.Diğer oyunlara benzemesin fazla
  • Tekrar açılırsa bende başlayabilirim.Bakalım inş önceki Rf Tr vakasına dönmez .
  • quote:

Orijinalden alıntı: Yazuach

Tekrar açılırsa bende başlayabilirim.Bakalım inş önceki Rf Tr vakasına dönmez .

ne oldu ki hocam diğer Rf Tr ye?İçime kurt düşürdün ne zamandır oyun arıyordum ümitlenmiştim tam
  • Adam gibi reklam yapmadan açtılar serverı.Çok fazla oyuncu olmadı.Zamanla kalabalıklaşır dedik kasan kastı cash alan bir çok kişi oldu ve daha yeni açılmışken ccr serverı kapattı...

Ama bu sefer böyle olacağını zannetmiyorum.Çünkü serverı açacak yayıncı farklı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Nepheth -- 1 Ağustos 2011; 21:18:44 >
  • CeVVaL de bekliyo bu oyunu :D
  • Valla hiç yorum yapmayacaktım ama...Diğer iş gibi olacaksa hiç açılmasın bence.Hayırlısı...
  • MaynGames gerçekten başarılı bir şirket arkadaşlar. Oyun politikalarını sizlere savunacak değilim ( Karahan İtem Mall ) fakat şu da bir gerçek ki açtıkları oyuna sahip çıkıyorlar. Bu işin altından MaynGamesin kalkacağını düşünüyorum.
  • cevvalim benim gel sende
  • Sanırım Private olarak açılıyor ama emin değilim.
  • mayngames private hö
    Tamam öyle mükemmel bir şirket olmayabilir ama soonuçta bu bir oyun şirketi.Rf'ye yayıncı olucak.Private filanda değil.
  • Accretia olacak arkadaşlar bana PM atsın.
  • Eski Tr serverı gibi klasik 2.3.3 ve patch den yoksun bir server olmaz umarım. Yoksa o haliyle oyun da tonlarca bug ve açık var. Hile yönünden knight online dan bile beter. Zaten eski tr serverının bitiş sebeblerinden biride oydu gm lerin açıkları kapatabilecek gerekli bilgi ve tecrübesi yokdu malesef.

Yinede sabırsızlıkla bekliyorum...
  • Gmlerin bilgi ve tecrübesi hakkında ne biliyorsun bilmiyorum ama bunu koredeki developer ekibe soyledın varsayıyorum hocam :) Bizim veritabanına erişim iznimiz zaten yoktu. Biz Trethe açıkları söylerdik erişebilen tek kişi oydu oda developer takımına iletirdi :)

Ayrıca mayngames bu ısı bencede goturur gıbı gelıyor. Sırf kendı forumlarından bıle bayagı oyuncu gelecek gıbı sanırım hayırlısı olsun arkadaslar :)
  • Rf Tr den kastım ankarabase'in serverı idi 1 hafta bile zor açık kalan resmi serverdan bahsetmemiştim.
  • O kadar ödül dağıttığı halde CCR yeterince oyuncu toplayamadıysa MaynGames ne kadar oyuncu toplar bilemem. Ama Rising Force öyle çok oyuncu isteyen bir oyun da değil.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.