İphone 4 Kilitlendi Kaldı ACELE yardım!!
14 Cevap9517 Görüntüleme2 Favori
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Sistem Belirtin Yazdır
Sayfa: [1]
Giriş

96 Mesaj
24 Temmuz 2011; 10:22:56 

s.a
Arkadaşlar bir sorunum var acil yardıma ihtiyacım var
Teelefonum iphone4 sim kilitsiz yutdışı jailbreakli format atyım dedim ayarlardan ayarları sil gibibir düğmeye bastım tel açılmıyor elma logosu kaldı öle? bişey dönüp duruyor 15 dkdır öle düzelmiyorda ne yapmalıyım?
bir bilginiz varmı

359 Mesaj
24 Temmuz 2011; 10:28:03 

Jailbreakli iphone ayarları sıfırlarsanız kilitlenir. iTunes'a bağlayıp restore etmeniz lazım. SHSH kaydınız varsa kaydı olan versiyona, kaydı yoksa son versiyonu yükleceksiniz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

96 Mesaj
24 Temmuz 2011; 10:30:35 

SHSH kaydı ne demek hocam? öyle bir şey olduğunu zannetmiyorum?
Tel 25 dakkadır öle dönüp duruyor kapanır açılmaz diye korktuğum için şarja taktım öle korkarak bekliyorum? neyapmam lazım?
Son versiyonu nasıl nerde yüklerim?

96 Mesaj
24 Temmuz 2011; 10:34:14 

Haydaa İtunes telide görmüyor telefon elimde patlıcakmı şimdi? yarım saat oldu düzelme yok hay elime tüküreyim basmaz olaydım o düğmeye

359 Mesaj
24 Temmuz 2011; 10:38:39 

DFU moduna alınca görür

http://www.mmcn.org/iph...-moda-nasil-alinir.html

Sonra restoreye basarsan son versiyonu yükler ama son versiyonda jb tethered (Telefon kapanırsa bilgisayara bağlamadan açamazsın)

96 Mesaj
24 Temmuz 2011; 11:18:17 

Hay Allah razıolsun senden alperkbb telefonum bozuldu diye çok korktum ama senin seyende düzeldi
Yalnız şunu anlamadım son versiyonu yükledim diye neden telefonu açıp kapatamıycam bilgisayar olmadan?
Birde ben tekrar jailbreak falan olayına giricem tekrar bir sorun çıkartırmı? jailbreakli telefona nasıl format atmam gerekir aynı sıkıntıları tekrar yaşamayayım?

1924 Mesaj
24 Temmuz 2011; 12:17:26 

JBli iPhone lara asla ayarlardan sıfırlama yapılmaz.telefonu kilitlersiniz.jbli iPhone u sıfırlamak için iTunes a bağlayıp restore etmeniz gerekmektedir.
Ve restore ettiginiz için sürümünüz 4.3.4 oldu,bu sürümde henüz jb yok.

96 Mesaj
24 Temmuz 2011; 14:17:56 

SAğol hocam kötü oldu bee.
peki alt sürümlere nasıl geçerim iPhone3,1_4.3.3_8J2_Restore adında bir dosya buldum bunu itunesde shifte basarak browse restor etmeye çalıştım ama bir hata kodu geliyor devam etmiyor
yeni jailbreak beklemekten başka şansım yokmu?

Uzaklaştırılmış
Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
27 Temmuz 2011; 11:08:09 

SHSH kaydını bilmediğinize göre, kaydınız yok demektir. Bu durumda versiyon düşüremezsiniz. Untethered JB çıkmasını beklemekten başka çareniz yok malesef.

96 Mesaj
28 Temmuz 2011; 16:20:56 

forumlarda bu son versiyon olan 4.3.3 ü jailbreak yapılmasın diye açıkları kapatmak için çıkarıldığını yazmışlar ozaman bu versiyona hiçbir zaman jailbreak yapılamama htimali varmı? hacker amcalar buna bir çözüm bulur dimi? yoksa apple storedaki programlarla yetinerek bu iphone çekilmez doğrusu :(

1245 Mesaj
28 Temmuz 2011; 16:56:31 

Jb varmış onceden shsh kaydı almıştır cydia

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kain061 -- 28 Temmuz 2011; 16:57:21 >

96 Mesaj
29 Temmuz 2011; 2:46:15 

Galiba almış bugün yapmaya çalıştım bişeyler yazıyodu galiba var?
tinyumbrellayı açtım log kısmında dönmek istediğim 4.3.3 yeşil aktiti listedede adı 4.3.4le beraber görünüyor galiba cydia kendisi otomatik almış
4.3.3 e dönmeye çalıştım fakat
"the iphone coluld not be restored an ucnown error occurrept (20) yazıyor gerisini yapamıyorum sorun ne ? anlamıyorum

1 Mesaj
4 Kasım 2012; 0:00:54 

YAhu kardeşim benim telefon kitlendi '' İPHONE KAPALI iTunes'e bağlan diyo telefonu usb ile bağlıyorum şimdide '' İPHONE PAROLA İLE KİLİTLENMİŞ OLDUĞUNDAN ONA BAĞLANAMADI iTunes ile kullanılabilmesi için İphone parolasını girmelisiniz diyo napıcam ben bi yardım et ALLAH Rızası İçin

166 Mesaj
4 Kasım 2012; 2:34:16 

ana ekran tuşuyla kilit tuşuna basılı tut kardes elma logosu gelene kadar

5 Mesaj
21 Nisan 2013; 0:45:14 

direkt resimli anlatımı için bakabilirsin http://www.teknodevri.c...pali-uyarisi-ve-cozumu/

Bu mesajda bahsedilenler: @alpforever

Sayfa:   [1]
Tüm forumlar » [Mobil Cihazlar] » Apple - iPhone - iPad » Firmware, Unlock, Jailbreak, vb. » İphone 4 Kilitlendi Kaldı ACELE yardım!!
Sayfa: [1]
Foruma Git
Bölümde Ara
Başa Dön

Reklamlar

DH VİDEO

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

0.305