Google Chrome Facebook Sorunu
25 Cevap41815 Görüntüleme
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Yazdır
Sayfa: [1]
Giriş

175 Mesaj
24 Temmuz 2011; 4:11:32 

selam arkadaşlar...4-5 gündür chrome da facebook'la ilgili problem yaşıyorum.Facebook açıldığında üstteki "mesajlar,bildirimler,arkadaşlık istekleri" kutuları açık ve birbirine girmiş bi şekilde gözüküyor ve düzelmiyor.Artı olarak sohbet kısmı açılmıyor.İnternet explorer dan girdiğimde bir sıkıntı yok fakat chrome sapıttı.Silip yeniden yükledim değişen birşey olmadı.Varmıdır acaba çözümünü bilen bi arkadaşımız?

505 Mesaj
26 Temmuz 2011; 15:12:44 

işletim sistemi??
google chormenin sitesindenmi yükledin??

2 Mesaj
18 Şubat 2012; 23:54:45 

Çerezleri temizlersen sorunun çözülür hocam.

1887 Mesaj
19 Şubat 2012; 13:47:24 

Java sürümlerinin güncel olup olmadığına bakın

Tarayıcını iyi Seç..!!
Mac Os X'i Tanıyalım..

1525 Mesaj
20 Şubat 2012; 18:14:03 

quote:

Orijinalden alıntı: Algnor

selam arkadaşlar...4-5 gündür chrome da facebook'la ilgili problem yaşıyorum.Facebook açıldığında üstteki "mesajlar,bildirimler,arkadaşlık istekleri" kutuları açık ve birbirine girmiş bi şekilde gözüküyor ve düzelmiyor.Artı olarak sohbet kısmı açılmıyor.İnternet explorer dan girdiğimde bir sıkıntı yok fakat chrome sapıttı.Silip yeniden yükledim değişen birşey olmadı.Varmıdır acaba çözümünü bilen bi arkadaşımız?

Googlenin sitesindenmi yükledin?

Yüklemediysen Google nin sitesinden yükle

yüklediysen çerezleri sil

düzelmesse java nı güncelle

zaten güncel se veya düzelmesse flashplayer güncelle

olmassa silverlight da güncelle

yine olmssa combofix indir pc yi güvenli modda aç tarama yap virüs olabilir..

271 Mesaj
21 Şubat 2012; 15:33:41 

profiline gir hesap ayarları > güvenlik > güvenli gezinme kısmından güvenli gezinmeyi aç. ana sayfa sıkıntılı olsa da kullanıcı adı ve şifreni girince sorun düzelecektir. Ben sabahtır beri arıyorum, bi alay şey denedim, sonunda buradan olduğunu anladım. Kesinlikle dene.

Ana sayfada kullanıcı adı ve şifreyi girdiğin ekranın da düzgün görüntülenmesini istersen www.facebook.com/login.php olan adres satırını elle
https://www.facebook.com/login.php olarak düzelt ve enter de.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi barisist -- 21 Şubat 2012; 15:37:19 >

421 Mesaj
22 Şubat 2012; 19:58:21 

quote:

Orijinalden alıntı: HappyALieN

arkadaş haklı
ctrl+ shift + del yapıp çerezleri sil dostum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cenga26 -- 28 Şubat 2012; 19:17:36 >

375 Mesaj
22 Şubat 2012; 20:02:33 

quote:

Orijinalden alıntı: SiyahLimm

Java sürümlerinin güncel olup olmadığına bakın

+++++++++++katılıyorrum...

(((Asus S46C )))

(((Samsung Galaxy Note2 )))

138 Mesaj
5 Mart 2012; 20:32:24 

çerezleri silmek sorunu düzeltiyor arkadaşlar

226 Mesaj
19 Haziran 2012; 3:37:05 

quote:

Orijinalden alıntı: barisist

profiline gir hesap ayarları > güvenlik > güvenli gezinme kısmından güvenli gezinmeyi aç. ana sayfa sıkıntılı olsa da kullanıcı adı ve şifreni girince sorun düzelecektir. Ben sabahtır beri arıyorum, bi alay şey denedim, sonunda buradan olduğunu anladım. Kesinlikle dene.

Ana sayfada kullanıcı adı ve şifreyi girdiğin ekranın da düzgün görüntülenmesini istersen www.facebook.com/login.php olan adres satırını elle

sabah beri arıyorum kardeş çok sağol ya dediğini yaptım düzeldi istemeye istemeye firefoxa geçicektim

Qualcomm MSM8660 Dual-core 1.2 GHz Cpu - Adreno 220 Gpu - Android OS, v2.3 (Gingerbread) - 540 x 960 pixels, 4.3 inches (~256 ppi pixel density) - 1 GB storage, 1 GB RAM - Htc sense 3.0

1 Mesaj
4 Temmuz 2012; 11:16:36 

çerezleri silin arkadaşlar kesinlikle bu yeterli ve ardından tekrar başlatın facebook u.

1392 Mesaj
4 Temmuz 2012; 15:21:37 

Chrome da Facebook ta Anasayfam a girdiğimde facebook normal açılıyor
fakat herhangi bir arkadaşımın sayfasına ya da herhangi bir şirket ya da grup sayfasına girmek istediğimde hiç bir şey açılmıyor.hiç bir şey gözükmüyor
Sorun neden kaynaklanabilir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi telit35 -- 4 Temmuz 2012; 15:23:17 >

472 Mesaj
12 Temmuz 2012; 1:37:18 

quote:

Orijinalden alıntı: cenga26

quote:

arkadaş haklı

Aynı sorun bendede oldu ve bunu yaptım düzeldi teşekkür ederim.

A'yı hayatta başarı olarak tanımlayalım, o zaman A = X + Y + Z' dir; X çalışmaktır, Y oyundur Z ise çenesini tutmayı bilmektir. Albert Einstein

242 Mesaj
18 Ağustos 2012; 16:40:46 

Merhaba Arkadaşlar....

Bende facebook açılıyor ama nezaman mesajlarıma tıklasam bu ekran karşıma çıkıyor.

* çerezleri sildim crome dan...
* java yı güncelledim.
* flash güncellenmiyor.zaten güncel sanırım. böyle bir mesaj alıyorum.''Google Chrome tarayıcınızda Adobe® Flash® Player zaten yerleşik olarak bulunur. Google Chrome, yeni sürümleri kullanıma sunuldukça Flash Player'ı otomatik olarak günceller.''

ee başka ne kaldı yapacak

Ekteki dosya (1)

242 Mesaj
18 Ağustos 2012; 17:04:00 

şimdi dikkat ettim crome da hotmail de ki mesajlarımda açılmıyor... ne oluyor yaww bu croma..... iyice sapıttı....

Ufaltılmış ön izleme resmi

Ekteki dosya (1)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi odilya -- 18 Ağustos 2012; 17:06:51 >

841 Mesaj
18 Ağustos 2012; 19:07:44 

Bu sorunla ben de karşılaştım. Bende ilk açılışta normal bir şekilde açılıyordu. Fakat herhangi bir şeye tıkladığımda odilya'nın mesajındaki gibi görünüyordu. Eklentilerde sorun olabileceğini düşünüp tek tek tüm eklentileri devre dışı bırakıp denedim. Sorunu Better Pop Up Blocker'dan kaynaklandığını buldum. Bu eklentiyi daha yeni yüklemiştim. Facebook'a izin verince tüm sorunlar çözüldü.

242 Mesaj
18 Ağustos 2012; 21:20:40 

quote:

Orijinalden alıntı: erh_tun

Bu sorunla ben de karşılaştım. Bende ilk açılışta normal bir şekilde açılıyordu. Fakat herhangi bir şeye tıkladığımda odilya'nın mesajındaki gibi görünüyordu. Eklentilerde sorun olabileceğini düşünüp tek tek tüm eklentileri devre dışı bırakıp denedim. Sorunu Better Pop Up Blocker'dan kaynaklandığını buldum. Bu eklentiyi daha yeni yüklemiştim. Facebook'a izin verince tüm sorunlar çözüldü.

işte budur... ayakta alkışlıyorum....

Şimdi hotmaile de izin verince oda düzeldi....

Teşekkürler tekrar ''erh_tun'' ....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi odilya -- 18 Ağustos 2012; 21:25:23 >

841 Mesaj
18 Ağustos 2012; 22:29:31 

Önemli değil

6158 Mesaj
16 Eylül 2012; 16:09:10 

aynı sorunu ben de yaşadım ama benimki farklı bir nedendenmiş. buraya yazıyorum belki birilerine yarar.

a-d-b-l-o-c-k kullanıyorum chromeda. eklentiye girin ve whitelist kısmına www.facebook.com yazıp ekleyin. düzeliyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SudaEriyenAspirin -- 16 Eylül 2012; 16:16:49 >

yok size imza mimza, şımarıyorsunuz sonra...

4 Mesaj
2 Kasım 2012; 1:44:54 

Nereye yazacağımı bulamadım ama yardımcı olacagınz için şimdiden teşekkür ederim. sorunum şu;

arkadaslarım facbook adresinde sohbette sürekli acık oldugumu söylüyor bunun nedeni ne olabilir.?
telefondan cıkıs yapıyorum yine aynı sorun devam ediyor.

6 Mesaj
9 Aralık 2012; 1:58:10 

quote:

Orijinalden alıntı: odilya

quote:

Orijinalden alıntı: erh_tun

işte budur... ayakta alkışlıyorum....

Şimdi hotmaile de izin verince oda düzeldi....

Teşekkürler tekrar ''erh_tun'' ....

denedim oldu pop up blocker engelliyormuş

25 Mesaj
14 Şubat 2013; 16:18:24 

quote:

Orijinalden alıntı: cenga26

quote:

arkadaş haklı

sağol hocam en garantili yol oldu bu...sorun çözüldü.

120 Mesaj
14 Şubat 2013; 18:38:11 

CCleaner ile pc açınca temizle. Çerezlerden kaynaklanıyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

Yıldız Teknik Üniversitesi
Bilgisayar Mühendisliği
2013 Girişliler

4742 Mesaj
18 Şubat 2013; 12:54:10 

quote:

Helalsin ne hocam.

2013 VW CC & 2011 AUDI A3 Sportback & ASUS G75VX
ZOWIE EC 2 & SteelSeries QCK Heavy

*"Seizures are fun to watch , boring to diagnose"House M.D.
**Sammy FARHA & Tony G. the table dominators!!! "Do you feel my pawa?!"

16 Mesaj
20 Şubat 2013; 20:23:36 

arkadaşlar bende de son bir kaç gündür tuhaf bir sorun oluşmaya başladı.mesela chrome da sayfa yakınlaştırma oranım %125 fakat chrome dan facebook a giriş yaptığımda sayfa kendiliğinden %500 gibi yakınlaşıyo nedeni ne olabilir? demek istediğimi inş. anlatabilmişimdir

700 Mesaj
2 Haziran 2013; 10:09:39 

quote:

Eyvallah hocam sayende hallettim

Road to Ege Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği

Maklubenin gücü ile istediğiniz üniversiteye girebilirsiniz. Bol etli olması daha iyi olacaktır.
Sayfa:   [1]
Sayfa: [1]
Foruma Git
Bölümde Ara
Başa Dön

Reklamlar

DH VİDEO

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

0.203