Şimdi Ara

Sony Ericsson'un LiveSound ve LiveDock aksesuarları için ön sipariş alınıyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
21
Cevap
0
Favori
5.984
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

•  
    Sony Ericsson'un Singapur'da yapılan CommunicAsia 2011 etkinliğinde sergilediği LiveSound ve LiveDock aksesuarları için İngiltere'de Play.com aracılığıyla ön sipariş alınmaya başlandı.

LiveSound 39,99 Pound (~60$), LiveDock ise 29,99 Pound (~49$) fiyat etiketine sahip ve ürünlerin stoklara giriş tarihi olarak 15 Ağustos işaret ediliyor.

Yaklaşık 80 x 76 x 41 mm boyutlarında ve 77 gram ağırlığında dizayn edilen LiveDock. Xperia ailesinden Ray, Active, Arc, Pro, Neo, Mini Pro ve Mini ile uyumlu çalışabiliyor. LiveDock ile telefonunuzun bataryasını şarj edebilmenizin yanısıra telefonunuz dünya saatlerini gösteren dijital saate ya da slayt gösterileri yapabilen bir dijital fotoğraf çerçevesine dönüşüyor. Bunların yanısıra şehrinizdeki hava sıcaklığını güncel olarak takip edebiliyorsunuz.

Sony Ericsson'un kulak içi kulaklığı LiveSound, düz tasarımlı kablolarıyla dikkat çekiyor. Kablolar düzleştirilerek kabloların birbirine dolanması önlenmeye çalışılmış. İki farklı renk seçeneğiyle gelen kulaklığın üzerindeki tuş yardımıyla da telefonunuzdaki uygulamalara giriş yapabildiğiniz belirtiliyor.

• Hepsini anladık ta o joystick simesi ne geziyor orada?
    Telefondak oyunları PS joy ile mi oynayacağız?
    Ya da telefonu joy olarak mı kullanacağız?
  • telefonu hem dock uzerine koyup hem de kablo baglayacaksak hic bir estetigi kalmiyor. Madem boyle bir sey planliyordunuz o zaman telefonun baglanti portunu yan tarafina yapacaktiniz.
  • Bence gayet estetik, hem uyumlulugu arttırıyor hem zerafeti ile komplike bir yapı gibi durup hoş bir yaklaşımı ortaya seriyor. Nese Türkiye'den alamayacakmışız o yüzden hadi sipariş verelim .p'd
  • quote:

Orijinalden alıntı: mk2kill

telefonu hem dock uzerine koyup hem de kablo baglayacaksak hic bir estetigi kalmiyor. Madem boyle bir sey planliyordunuz o zaman telefonun baglanti portunu yan tarafina yapacaktiniz.

xperia x 10 kullananlar ne yapacak telefonu tersmi cevirecek bence gayet mantikli ve guzel olmus
    o degilde simdi bunu adimmi telefona klavye baglayabiliyormuyum
  • LiveSound süper bir kulaklığa benziyor fakat pahalı demişler ya
  • fena değil
  • xperia mini proya uyumlumu, uyumlu ise bu ürünü nereden tedarik edeceğim
  • kulaklık biraz pahalı sanki ses kalitesini merak ettim ama
  • quote:

Orijinalden alıntı: DH Misafiri

xperia mini proya uyumlumu, uyumlu ise bu ürünü nereden tedarik edeceğim

Uyumlu olduğu yazıyor. Nerden temin edersiniz bilgim yok
  • burada stoklara girene ohhooo
  • eee geldimi türkiyeye bu live sound kulaklık ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: GOLDFALCON

burada stoklara girene ohhooo

Evet uyumlu bende okudum.Xperia mini pro kullanıcısıyım gecenlerde kutudan cıkan kulaklıgım bozuldu bende org.kulaklıga bakıyorum ama bu gıdısle bulamayacagım.
  • Aylardır Türkiye'ye girmesini bekliyorum.Daha ne zaman piyasaya düşecek ?

• arkadaşlar ben dün ankara optimumda türkcell den aldım kulaklığı sesi harika live key tuşu işlevsel istediğiniz uygulamayı atıyorsunuz o çalışıyor. ses kalitesi muhteşem tek sorun kabloda yassı bir kablo olması çok fazla şekle sokmuyor. aslında buda dolanmayı ve kırılmayı önlüyor. kablo sizi yönlendiriyor. ben alışana kadar kulaklık bir kaç kere kulağımdan düştü.

• quote:

Orijinalden alıntı: gt007

arkadaşlar ben dün ankara optimumda türkcell den aldım kulaklığı sesi harika live key tuşu işlevsel istediğiniz uygulamayı atıyorsunuz o çalışıyor. ses kalitesi muhteşem tek sorun kabloda yassı bir kablo olması çok fazla şekle sokmuyor. aslında buda dolanmayı ve kırılmayı önlüyor. kablo sizi yönlendiriyor. ben alışana kadar kulaklık bir kaç kere kulağımdan düştü.

Hayirli olsun. Ses yüksekliği nasil bide kaça aldınız

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bi 10 sene daha xperia kullanırım diye düşünüyorum. Bu cihazdan almak lazım..
  • 149 tl ye aldım. biraz pahalı geldi ama şu ana kadar 3 adet orjinal kulaklık değiştirdim. ses kalitesi baslar muhteşem ekolayzır yükleyin tavsiye ederim

• bu arada ekolayzır ile ses kalitesi değişiyor. şu anda pc de de kullanıyorum sesler güzel. hepsi burada da 120 tl sanırım kulaklık.
  • Arkadaşlar bnm Xperia Z var bu LiveSound kulaklık siparsi verdm sitede destekleyen cihazlarda bnmki yok ne yapmalıyım

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.