Şimdi Ara

+90850 telefon kodu nerenin yada hangi operatörün ? (çözüldü)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
5 Misafir (2 Mobil) - 3 Masaüstü2 Mobil
5 sn
8
Cevap
0
Favori
106.502
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • bi bilen varsa yardımcı olsun bi zahmet beni böyle bi koddan aramışlar ama google de bununla ilgili sonuç çıkmıyor geri dönüş yaptığımda türkçe olarak aradığınız numaraya ulaşılamıyor vs diyor

bulundu :http://forum.donanimhaber.com/m_43686406/tm.htm

mh numarasıymış

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hayati54 -- 23 Temmuz 2011; 21:06:05 >

• O kadar aradım niye açmadın kanka?
  • Geri arama,muhtemelen bir çete falandır.Genellikle Nijerya kaynaklı oluyor.Tanıdığın veya son zamanlarda herhangi bir alışveriş yapmadıysan arama.
  • Kuzey Kore
  • quote:

Orijinalden alıntı: Léo

Geri arama,muhtemelen bir çete falandır.Genellikle Nijerya kaynaklı oluyor.Tanıdığın veya son zamanlarda herhangi bir alışveriş yapmadıysan arama.

sesli mesaj bırakmaya çalışmış alo vs demiş sonra geri dönüş yaptım ama türkçe aradığınız kişiye ulaşılamıyor diyor ha bu arada arayan bayan
  • quote:

Orijinalden alıntı: hayati54

quote:

Orijinalden alıntı: Léo

Geri arama,muhtemelen bir çete falandır.Genellikle Nijerya kaynaklı oluyor.Tanıdığın veya son zamanlarda herhangi bir alışveriş yapmadıysan arama.

sesli mesaj bırakmaya çalışmış alo vs demiş sonra geri dönüş yaptım ama türkçe aradığınız kişiye ulaşılamıyor diyor ha bu arada arayan bayan

Bırak o seni arasın.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.