Şimdi Ara

LG'nin 2011'in ikinci yarısı için düşündüğü akıllı telefonlar internete sızdı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
3.498
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• LG'nin 2011'in ikinci yarısı için düşündüğü akıllı telefonlar internete sızdı

Dünyanın önde gelen telefon üreticilerinden LG'nin 2011 yılının geri kalan döneminde izleyeceği yol haritası internete sızdı.

PocketNow sitesinin yayınladığı yol haritasına göre Koreli elektronik devi, önümüzdeki dönemde hem Android ve Windows Phone platformunu kullanan akıllı telefon çözümlerini kullanıcılara sunacak. LG'nin yol haritasındaki Android'li cihazlar şunlar;

• LG Prada K2

• Android 2.3 Gingerbread işletim sistemi

• 4.3 inç boyutlarında Nova ekran

• 16GB'lık depolama alanı

• 21Mbps+ veri transfer desteği

• 8.8 mm kalınlık

• 8 Megapiksellik arka kamera, 1.3 megapiksellik ikincil kamera

• Planlanan satışa sunulma tarihi; Aralık ayı

• LG Univa

• 800 MHz işlemci

• DLNA Desteği

• 3.5 inçlik HVGA ekran

• 11.9 mm kalınlık

• Planlanan satışa sunulma tarihi; 4.çeyrek

• LG Victor

• 3.8 inçlik OLED WVGA ekran

• 5 megapiksellik arka kamera, VGA çözünürlüğünde ikincil kamera

• 1GHz işlemci

• DLNA ve Wi-Fi Direct desteği

• Planlanan satışa sunulma tarihi; 3.çeyrek

• LG Gelato

• 3.2 inçlik HVGA ekran

• 3 megapiksellik kamera

• 800 MHz işlemci

• NFC desteği

Yukarıdaki Android'li modellere ek olarak 1GHz'den daha düşük işlemcisi ve muhtemelen 3 Megapiksellik kamerası dışında ayrıntılı teknik detayları şimdilik bilinmeyen LG E2 isimli giriş seviyesi Android'li telefonu 2011 yılının ilerleyen dönemlerinde satışa sunulacak Android'li cihazlar arasında yer alıyor. Bu modellerin yanı sıra 4.çeyrekte satışa sunulması planlanan "Fantasy" isimli akıllı telefonun Windows Phone 7 platformuna destek veriyor olmasından ötürü minimum donanım gereksinimleri bilinirken; E2 gibi ayrıntılı teknik özellikleri şimdilik belirsizliğini koruyor. Firmanın yol haritasında yer alan diğer bir telefon LG K ise 4.5 inçlik ekranında 720p çözünürlüğünde görüntü sağlayarak tıpkı iPhone 4 gibi yaklaşık inç başına 326 piksele sahip olacak.

LG Victor

LG Univa

LG Prada K2

LG Gelato

LG Fantasy

LG E2

• İdare eder gibi
  • Prada guzelmis digerleri birbirine benziyor
  • Sacma bir dusunce miladi coktan dolmus parcalar kisaca cop

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu sızdırıcı kişilerdende kurtuluş yok be kardeşim sürekli bişeyler sızdırıyorlar.
  • Nasıl bir sızdırma bu yav resmen bütün yılın planlarını ortaya koymuşlar. :D
  • Adamlar sizdirmamis, bildigin cesmeyi acmislar. :)
  • nasıl sızdırıyorlar ben onu anlayamadım
  • quote:

Orijinalden alıntı: mobile prof.

Sacma bir dusunce miladi coktan dolmus parcalar kisaca cop

hıhı çöp evet, hatta o yüzden hala Galaxy Gio, SE X8 gibi cihazlar satıyor. Herkes Galaxy S2 alacak değil...

Fantay'nin tasarımını beğendim. Prada ismini gördüğümde çok güzel tasarımlar hayal etmiştim ama hiç beklediğim gibi gelmedi, beğenmedim Prada'nın tasarımını. Ayrıca 4.3 inch ekran deniyor ve ekranın özellikle alt ve üst kısmında kasa için çok yer ayrılmış, cihaz çok büyük olacaktır. En çok merak ettiğim ise LG K denilen 4.5 inch ekranda 720p görüntü sunabilen telefon, yakın zamanda açıklansa da gözümüz teknoloji görse :) Büyük ihtimalle bu modellerin de sadece birkaçı gelir ülkemize. LG bu modelleri yakın tarihlerde bir an önce piyasaya sürse ve rakiplerine kıyasla biraz daha uygun fiyatlarla çoğu pazara sokabilse, satışları çok artar gibime geliyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lepanto -- 23 Temmuz 2011; 15:49:00 >

• Gercekten hep aynı dizayn eskiden değişik dizaynlar çıkıyordu dokunmadık bu geleneği bozdu
  • pek bir esprileri yok,standart cihazlar
  • tasarımlarını hiç beğenmedim
  • Lepanto arkadasim bu konuda uzman herhalde dogru diyorsun

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • LG Fantasy çok şık duruyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: mobile prof.

Lepanto arkadasim bu konuda uzman herhalde dogru diyorsun

Cevap veremeyenlerin şu çaresizlik içindeki çırpınışlarından doğan saçmalamalarına bayılıyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lepanto -- 23 Temmuz 2011; 18:15:51 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.