Şimdi Ara

en iyi wii oyunları

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
30
Cevap
0
Favori
12.101
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar size göre yeni çıkan 2010-2011 ya da eskileri fark etmez .. en iyi wii oyunları hangileri? ?*

• new super mario bros ve mario galaxy 2 favorilerim arasında.Daha oynama fırsatı bulamadım ancak cihazı yumuşattktan sonra ilk işim bunları temin etmek olacak :D
  • çok teşekkürler arkadaşlar :)
  • şimdi dışarı iyi Wii oyunları şunlardır:

The Legend of Zelda: gökyüzüne kılıç
    Zumba Fitness: partiye katılın
    sadece 2 dans
    metroid: diğer m
    Wii oyun hareket
    yıldız savaşları kuvvet II Unleashed
    DJ Hero 2
    caribbean lego korsanlar
    donkey kong ülkeye döner
    sadece 3 dans
    Mystery Case Files: malgrave olay
    wii fit
  • "golden eye 007"
    en iyi fps wii oyunu..
  • arkadaşlar peki ben hard disk aldım diyorum 500 gb lik.. bunu hem bilgisayarda hem de wii de kullanmak için ne yapmam gerek .. ? ben buna wii oyunundan 1 tane atınca bilgisayar da bu hard diskin içini açamıyorum yani biçimlendirmemi istiyo ne yapmalıyım ? teşekkürler saygılar ..
  • hard diski ikiye böl, örneğin h ve g olsun wbfs manager'de sadece g yi veya h yi formatla
  • O kadar uğraşmaya gerek yok. Harddiskin içine wbfs adında klasör açın oyunları oraya kopyalayın yada wii backup manager'de oyunları oraya kuruyor. Ben öyle yapıyorum. Bu şekilde pc'de harddiski görüyor, hdd bölmeye de gerek kalmıyor.
  • ancak bazı wbsf dosyaları hdd ile açılmıyor , yani görüyor iconuda çıkıyor ancak reset atıyor wii kendine ... Wii Sports And Resort oyunu bende bu şekilde oldu yardım olabilecek olan varsa pm atar mısınız bu oyunu oynamak istiyodum hep...
  • quote:

Orijinalden alıntı: murt_aza

O kadar uğraşmaya gerek yok. Harddiskin içine wbfs adında klasör açın oyunları oraya kopyalayın yada wii backup manager'de oyunları oraya kuruyor. Ben öyle yapıyorum. Bu şekilde pc'de harddiski görüyor, hdd bölmeye de gerek kalmıyor.

İyde WBFS formatı olmadan sadece klasörle olmuyor ki ?! , yada ne demek istediğini anlayamadım .
  • Ben Resident Evil Zero yu oynuyorum çok başarılı !!
    RE 3 Nemesis ten sonra favorim bu oyun.
    Mario Galaxy de harikadır :D
  • Resident Evil Zero hemen deniyorum teşekkürler

kaliteli güzel motion pluslı oyun isimlerini bekliyorum ...
  • quote:

Orijinalden alıntı: darnglove

ancak bazı wbsf dosyaları hdd ile açılmıyor , yani görüyor iconuda çıkıyor ancak reset atıyor wii kendine ... Wii Sports And Resort oyunu bende bu şekilde oldu yardım olabilecek olan varsa pm atar mısınız bu oyunu oynamak istiyodum hep...

Hocam bendede ayni sorun vardi asagidaki yontemi kullanarak halletmistim.

1. 1. Configurable Usb Loader (cfg) açılır.
    2. Oyunun üstüne gelinir
    3. 1 tuşuna basılıp, oyun ayarlarına girilir...
    4. Alt dol yazan kısımdan player.dol seçilir
    5. Oyun başlatılır
    6. Gelen Motion plus tanıtım videosu, bitene kadar seyredilir (ihtiyaç falan giderilir, uzun sürüyor meret ).. Bitince wii kapanıp açılır.
    7. Tekrar cfg açılır, 1 tuşuna basılıp oyun ayarlarından alt-dol kısmından seçilmiş alt-dol iptal edilir
    8. Bundan sonra herhangi bir ayar yapmadan Wii Sports Resort yahut Red Steel 2 gibi bu tanıtım videosu içeren oyunlar oynanabilir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Resident Evil Zero hemen deniyorum teşekkürler

kaliteli güzel motion pluslı oyun isimlerini bekliyorum ...

rica ederim :)
    Sen de beğenirsin umarım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: tuilde

quote:

ancak bazı wbsf dosyaları hdd ile açılmıyor , yani görüyor iconuda çıkıyor ancak reset atıyor wii kendine ... Wii Sports And Resort oyunu bende bu şekilde oldu yardım olabilecek olan varsa pm atar mısınız bu oyunu oynamak istiyodum hep...

Hocam bendede ayni sorun vardi asagidaki yontemi kullanarak halletmistim.

1. 1. Configurable Usb Loader (cfg) açılır.
    2. Oyunun üstüne gelinir
    3. 1 tuşuna basılıp, oyun ayarlarına girilir...
    4. Alt dol yazan kısımdan player.dol seçilir
    5. Oyun başlatılır
    6. Gelen Motion plus tanıtım videosu, bitene kadar seyredilir (ihtiyaç falan giderilir, uzun sürüyor meret ).. Bitince wii kapanıp açılır.
    7. Tekrar cfg açılır, 1 tuşuna basılıp oyun ayarlarından alt-dol kısmından seçilmiş alt-dol iptal edilir
    8. Bundan sonra herhangi bir ayar yapmadan Wii Sports Resort yahut Red Steel 2 gibi bu tanıtım videosu içeren oyunlar oynanabilir.

Cfg usb loader ile gamecube oyunlarida oluyor mu ? Örnek resident evil remake

• O konuda bilgim yok hocam

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: tuilde

O konuda bilgim yok hocam

Tesekkurler, dvd harciyacagiz anlasilan :)
  • super mario galaxy 1 ve 2 için Wii alınır.
  • bilgiler için çok teşekkürler hemen deniyorum
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.