Şimdi Ara

Drive (2011) | Ryan Gosling

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
119
Cevap
1
Favori
4.791
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Tür:Aksiyon, Dram, Gerilim, Macera
    Yönetmen:Nicolas Winding Refn
    Oyuncular:Ryan Gosling, Ron Perlman, Carey Mulligan, Christina Hendricks, Bryan Cranston, Oscar Isaac, Albert Brooks, Tiara Parker, Cesar Garcia, Chris Muto, Christian Cage, James Biberi, Jeff Wolfe, Steve Knoll, Tina Huang
    Senaryo:Nicolas Winding Refn, Hossein Amini
    Senaryo (Kitap):James Sallis
    Yapımcı:Michel Litvak, John Palermo, Gigi Pritzker, Adam Siegel, Marc Platt, Gary Michael Walters
    Görüntü Yönetmeni:Newton Thomas Sigel
    Gösterim Tarihi:16 Eylül 2011 (ABD)

'Drive'; Hollywood'da dublörlük yapan ve geceleri de soygunlara katılan bir sürücünün (Gosling) merkezinde geçiyor. Sürücünün hayatı, arabası bozulan Irene'le (Mulligan ) tanışmasıyla bambaşka bir şekle bürünecektir... Fakat Irene'in kocası iyi halden hapishaneden çıkmıştır ve de oldukça kıskançtır...

< Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >

• Ryan Gosling, Carey Mulligan merakla bekliyorum.
  • Christina Hendricks
  • Kadro güzel gibi.Fragmanda iyi duruyor,izlenesi bir film.
  • Filmin IMDB notu şuan 8.8 MetaCritic 80
    Beğeniliyor bakalım ülkemizde vizyona girecek mi.
  • 2.300 oydan 8.8 puan çıkmış.. Düşse nereye kadar düşer acaba?
    Imdb'de Türkiye vizyonu görünmüyor.. Almanya'da bile 2012 - Ocak'ta geliyorsa, bizde de o civar gelebilir..
  • ben de çok merak ettim bu filmi. umarım biran önce izlemek nasip olur.
  • Metacritic'de puanını görüp baya şaşırmıştım zaten bu aralar baya kaliteli yapımlar çıkmaya başladı baya bir bolluk var
    Moneyball-Warrior-Crazy, Stupid, Love.-Fright Night-Rise of the Planet of the Apes-Real Steel.
  • Ryan Gosling için izlenilir
  • Walter White varmış
  • ne filmmis ya, gelsede izlesek artik. imdb puani ve aldigi bir suru guzel yorumlar filan insani merak icinde birakiyor.
  • Şuan 11,500 oy ile 8.7 puanı var.dahada düşmez sanırsam.Beklenecek bir film daha
  • SCR çıkmış
  • HD bekliyorum o zaman izleyecegim, aslinda sinemada izlemeyi dusunuyordum da bekleyemem sanirim
  • çok merak ediyorum bu filmi. Ryan Gosling'in kötü olduğu bir film yok zaten.
  • Kadroya bakarmısın?Ryan Gosling,Ron Pearlman,Bryan Cranston.
  • Top 250: #98

8,6 puan

izleme listeme hemen aldım...
  • Güzel gibi
  • Carey Mulligan varsa izlerim
  • şimdi izledim. öncelikle o puan iner kesinlikle. kaliteli film lakin o puan yeri değil. filmin ise yegane yıldızı Ryan Gosling.. tek başına harika performans sergiliyor. ayrıca belirtmeden geçemeyeceğim filmin imdb deki posterine ilk defa bakınca başrolde Daniel Craig oynuyor zannetmiştim.

sizce de benzemiyor mu?

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.