Şimdi Ara

(AYRILIK YAKLAŞIYOR) AİLEDEN AYRILMAK (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
377
Cevap
11
Favori
21.512
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Son 15-20 dk kadar gayet neşeliydim, yaklaşık 7-8 arkadaşım ile tanışmış, kaynaşmış ve neler yapabileceğimizi planlıyordum. Taa ki 1. ve 2. sayfadaki yorumları okuyuncaya kadar.

Gitmek, uzaklaşmak isteyenlerdenim diyebilirim ama buradaki yorumlardan sonra gitmeden "gitmesem mi??" gibi oldum. :)

Tek isteğim arkadaş ortamının iyi olması, bu olmazsa zindan olur bana 4 yıl. Hayırlısı olsun herkes için.

quote:

Orijinalden alıntı: Sadece Mühendis
    Kesinlikle kolay olmaz arkadaşlar hemen anlatayım ben olayı
    2009'da kazandık gittik Isparta'ya.O zamanlar işte diyorum kurtulayım ailemin yanından başka bi isteğim yok triplerinde falanım.Ama gidince inanın öyle olmuyor.18-19 yıl aynı evi paylaştığınız toplasanız 1-2 ay yalnız kaldığınız ailenizden ayrılınca insan da özlem duygusu oluyor.Sık sık çekip gitmek isteyeceksiniz memleketlerinize nere olursa olsun bu olay olur.Geceleri uykunuz kaçabilir,acaba bıraksam mı tekrar mı çalışsam ailemin yanına mı gitsem diyeAncak zamanla geçer bir ay olur,2 ay olur sonra gide gele,şehire ısınılmaya başlanıldığında,arkadaş çevresi koyulaştıkça alışır insan

Bu ve otobüse binerken ayrılık olayını anlatan arkadaşın yazısı iyiydi. Çok zorladınız beni. :)

• up
  • eşek kadar adamsınız.. ben 1 aydır ayrıldım onlardan kocaelindeyim.. bir sorun yok.. biraz özlüyorum o kadar.. geceleri rahat uyuyorum yani
  • istanbuldan izmire gidiyorum ben de... hayatım boyunca kendi odamın rahatında yaşamış adamım yurtta ufacık odada nasıl kalıcam o ilk günleri yol bilmeden iz bilmeden hiç arkadaşım olmadan nasıl geçiricem kara kara düşünüyorum. izmir çıksın diye dua ediyordum ama izmirden istanbula dönerken dedim ki keşke istanbulda kalsaydım..
    hayat bu bi yerden başlamak lazım
  • evet hayat bu ama o his falan
  • Evden kurtulmak için üni kazanmayı planlıyorum, Umarım benim için bu daha hayırlısı olur.
  • son günlerimiz artık ben nasıl sarılıp ayrılacağımı düşünüyorum ya. Sulu gözüm biraz aile konusunda
  • up
  • Şu an yurttayım, muafiyet sınavlarına gireceğim için 4 günlüğüne geldim. Benim için sıkıntı yok ta annem için üzüldüm gerçekten.
  • kardeş evet onlar mutlu olsa bende olacağım ama bi ağladıklarını görürsem bittii
  • quote:

Orijinalden alıntı: bobi2002

kardeş evet onlar mutlu olsa bende olacağım ama bi ağladıklarını görürsem bittii

Valla 4 günlük gittiğim için ağlayan olmadı ama bir dahaki sefer ağlarlar herhalde ve ben seneye İstanbul'a dönmenin planlarını yaparım.
  • Kayıt için yolcularken bile şaşırdılar, tuhaf oldular. Perşembe akşamı gidiyorum, üzerimdeki baskı gitgide büyüyor...

Çok zor.
  • aynen
  • Birkaç saat sonra çıkıyorum...
  • vardın mı kardeş
  • Pazar akşamı yurda dönüyorum. Yurttayken eve gitmeyi istemiyordum, evde 3 ay geçirdikten sonra da yurda gitmeyi istemiyorum.
  • Sanırım bırakıyorum okulu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: smd

Sanırım bırakıyorum okulu.

Galiba bende
  • quote:

Orijinalden alıntı: Andy Dufrense

quote:

Orijinalden alıntı: smd

Sanırım bırakıyorum okulu.

Galiba bende

Hayırdır hocam senin neden?

Ben şu özel yurdun senet işini ayarlayabilirsem kesin bırakacağım. Tanıdıkla kaydolmuştum, daha okullar da açılmadı zaten birşeyler yapabilirse çok iyi olur. Ama yarın ya da cumartesi bavulu tekrar toplayıp döneceğim İstanbul'a.

• neden bırakıyorsunuz ya noldu
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.