Şimdi Ara

AMD'den Bulldozer FX işlemcileri için yeni video: 'Scorpius Operasyonu'

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
36
Cevap
0
Favori
6.853
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Fusion-A serisi işlemcilerini bir süre önce pazara sunan AMD, yüksek performans tutkunlarının merakla beklediği Bulldozer tabanlı yeni nesil FX işlemcileri içinse hazırlıklarına devam ediyor. AMD'nin en güncel yol haritasına göre, Ekim ayında lanse edilmesi beklenen Bulldozer FX işlemcileri için hazırlanan ikinci video da yayınlandı.

Daha önceki pek çok haberimizde belirttiğimiz üzere, Bulldozer FX işlemcileri Scorpius platformunun bir parçası olarak pazara sunulacaklar. Bu platformda ayrıca Radeon HD 6900 serisi ekran kartları ve 9 serisi anakartlar da olacak. Buradan hareketle yeni videosunda "Scorpius Operasyonu" üzerinde duran AMD, mavi renkli kıyafetleriyle Intel'i temsil eden derebeyini indirmek için FX takımı ve Ruby'i operasyona gönderiyor.

• güzelmiş
  • bu videodan iddialı olduğunumu cıkaralım
  • bence AMD performansıyla konuştursun fx işlemcilerini kimse böyle çizgi filmlere kanarak işlemci almaz.. intelin dört bellek kanallı lga2011 platformu geliyor bakalım AMD nasıl karşılık verecek.. öyle çizgi filmlerde adam benzetmeyle olmaz.. intel yabana atılacak bir firma değil..
  • klasik amd vidyosu işte. kuru gürültü. via bile bunlardan daha iyi işlemci yapar.
  • İşi fakir edebiyatına getircekler, fakir ama gururlu bir işlemci vardı.....
  • aslında farklı bir sunuş taktiği bence de güzel hazırlanmış.
  • Videonun demek istediği şu mu ?: "9 tane AMD işlemci bir tane Intel eder."
  • Çok ucuz bir çalışma olmuş, aynı senaryoyu bir de anime stüdyosuna sipariş verseler ortaya gerçekten adam gibi bir iş çıkabilirmiş belki. Ancak hala konsept olarak yeni nesil işlemcilerin bu tür süper kahramanlarla tanıtılmaya çalışılmasına bir anlam veremiyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: DH Misafiri

klasik amd vidyosu işte. kuru gürültü. via bile bunlardan daha iyi işlemci yapar.

Neredeyse 10 yıldır AMD işlemci kullanırım, bugüne dek her türlü performans beklentimi rahatlıkla karşıladı. Eğer evinizde genetik kod falan çözmüyorsanız veya saçma sapan benchmarkların skorlarını yarıştırmıyorsanız önemli olan en hızlısını değil, ihtiyacınız olan en hızlı işlemciyi en uygun fiyata almaktır. İster AMD alın ister Intel ama marka fanatikliği yaparak kendinizi enayi yerine koydurup kazıklattırmayın.

Çizgi filme gelirsek, saçma sapan birşey olmuş. İnsan sonuna kadar zor sabrediyor. Ancak bilinçi tüketiciler için bunun bir önemi yok tabi. Bir reklamdan ancak bizim gibi tüketim hastası toplumlar etkilenir.
  • @Seko92

Çok yanlış konuşmuşsun bu siteye üye olan insanların çoğu senin saçma dediğin benchmark olayını seven takip eden bütçesi kadarıyla bu iş uğraşan insanlar zaten.
  • amd ile ilgili olumsuz yorum görünce bazıları namus meselesi yapmış :DDD bazılarıda makinalı tüfek misali yağdırmış eksileri ..zuhahahaah kızmayın hemen kutsalınıza laf etmişim meğer farkemeden kusura bakmayın, bilmiyordum :)))
    bu arada amd işlemciler ısınıyor tavsiye etmem.
  • dalga geçiyo resmen sanki oyuncak satıyo rezalett yakışmamış yoksa çocuklar için işlemci reklamlarımı gelecek nesileri böylece amd fanatiği yapmayımı düşünüyolar nedir :)
  • Video da çalan müziğin adı ne ?
  • Hangi AMD işlemciler ısınıyor? Bu DH Misafiri rumuzlu kardeş. Sen gerçekten bilgisayar kullanıyor musun? Yoksa ortalığı kızıştırmak için mi yazıyorsun? Isınmayan işlemci var mı? İntel'in işlemcileri ısınmıyor mu? Isınmıyorsa niye fan takıyoruz üstüne. Belki belleğin 10 yıl gerisinden işliyor veya on yıl önceki bir yazıdan kopyala yapıştır yaptın kim bilir? Sen tavsiye etmediğin için biz de vaz geçtik zaten.. 3 Nesildir AMD işlemci kullanıyorum ve bundan sonra da toplarsam yine AMD işlemcili bir PC toplayacağım. Misafirsin diye daha fazla yazmıyorum. :)
  • Bazı intel işlemciler AMD den daha çok ısınıyor.Bende inteli önermiyorum ozaman :)
  • Muhtemelen güzel performans veren işlemciler sunacaklardır fiyat performans oranıylada kullanıcılarını tatmin edeceklerine inanıyorum,demiyorumki intel şöyle amd böyle yani 1000$ işlemciyi alıp onun hakkını verebiliyorsanız alın kullanın hayrını görün ben ev kullanıcısıyım bana fiyat performans gerek bana anakartı değiştirmeden işlemci değiştirme şansı gerek bana ekonomi ve performasn özgürlüğü gerek,nasa üssü kurmayacağım o/c yarışlarına katılmayacağım 3d animasyon filmleri yapmayacağım,her zaman yetinmeyi bilirim bu yüzden iyiki varsın amd yoksa intele birton para ödemek zorunda kalacaktım...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Seko92

quote:

Orijinalden alıntı: DH Misafiri

klasik amd vidyosu işte. kuru gürültü. via bile bunlardan daha iyi işlemci yapar.

Neredeyse 10 yıldır AMD işlemci kullanırım, bugüne dek her türlü performans beklentimi rahatlıkla karşıladı. Eğer evinizde genetik kod falan çözmüyorsanız veya saçma sapan benchmarkların skorlarını yarıştırmıyorsanız önemli olan en hızlısını değil, ihtiyacınız olan en hızlı işlemciyi en uygun fiyata almaktır. İster AMD alın ister Intel ama marka fanatikliği yaparak kendinizi enayi yerine koydurup kazıklattırmayın.

Çizgi filme gelirsek, saçma sapan birşey olmuş. İnsan sonuna kadar zor sabrediyor. Ancak bilinçi tüketiciler için bunun bir önemi yok tabi. Bir reklamdan ancak bizim gibi tüketim hastası toplumlar etkilenir.

+1

Düşündüklerime yazmışsınız tebrikler.

• çocukça
  • Barton 2500+ zamanından beri AMD kullanıcısıyım.9 Serisi çıksın anakartı değiştiricem. Bu arada video çok dandik ve gereksiz olmuş, bunlarla vakit kaybetmek(Vakit kaybetmemiş de olabilirler, video çok dandik, belki bi çocuğa yaptırmışlardır) yerine üretim sorunlarını çözüp bir an önce yeni sistemleri piyasaya sürseler iyi olur...
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.