Şimdi Ara

Samsung'dan MeeGo işletim sistemli netbook: N100

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
2.457
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

•  
    Dizüstü bilgisayar üretiminde uzman firmalardan Samsung, Linux tabanlı MeeGo işletim sistemini kullanan N100'ün Hindistan pazarına sunulacağını resmi olarak duyurdu.

Samsung'un yeni netbooku N100, 1.33 GHz saat hızında çalışan çift çekirdekli Intel Atom N435 işlemci, Intel GMA 3150 grafik birimi ve 1 GB DDR3 RAM desteğini arkasına alıyor. 264 x 188 x 26.7 ~ 34.7 mm ebatlarında ve 1.06 kg ağırlığında tasarlanan netbook, 250 GB 5400 RPM sabit diskle geliyor.

10.1-inç boyutunda ve 1024 x 600 piksel çözünürlüğünde LED aydınlatmalı LCD ekrana sahip netbookta 2 x USB 2.0 portu, mikrofon girişi, kulaklık çıkışı, kart okuyucu (SD, SDXC, SDHC, VGA portu ve 3 hücreli batarya bulunuyor.

İstendiği durumda Windows 7 işletim sistemini de seçebileceğiniz Samsung N100'ün 12.290 Rupi yani 277$'dan Hindistan pazarına giriş yapması bekleniyor.

• windows chrome meego

samsungda herkese göre bir sistem var.
  • İşlemci, RAM, OS hariç n150 nin aynısı.
  • quote:

İşlemci, RAM, OS hariç n150 nin aynısı.

daha ne kaldı usta :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: beatlerym

quote:

İşlemci, RAM, OS hariç n150 nin aynısı.

daha ne kaldı usta :)

Tasarım olarak demiştim ben İnsan değiştirir biraz tasarımını
  • resim temsili :)
  • samsung da ne hazır arkadaş yeni işletim sistemlerine bilgisayar çıkartmaya :)www.teknokampus.com
  • quote:

Orijinalden alıntı: funnyboy

samsung da ne hazır arkadaş yeni işletim sistemlerine bilgisayar çıkartmaya :)www.teknokampus.com

Samsung o günün trendlerini yakından takip eden bir firma.Seviyorum bu yüzden.
  • batarya da 3 cell'lik... demesinde fayda var sanirim. Hemen hemen 2 saatlik kullanis suresi olmasi beni almaya cekmiyor dogrusu...
  • Samsung'tan MeeGo'lu smartphone bekliyorum. Adamlar her sistemi deniyorlar. Umarım MeeGo'yu da görebiliriz. Nokia adamakıllı MeeGo cihaz çıkartamadı.

Yalnız haber niçin Ana Sayfa Haberleri'ne yansıtılmadı anlamadım? Genelde sürekli o kısmı takip ediyorum tesadüfen gördüm haberi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mr. Jingles -- 23 Temmuz 2011; 15:59:34 >
  • telefondakiyle hiç alakası yok bu sistemin. bilgisayarın da şimdiki netbooklardan farkı yok. isteyen meego'yu netbook'una indirip rahatça kurabilir. moblin zamanından beri takip eden biri olarak son sürümü çok başarılı buldum ama donanım desteği iyileştirilmeli.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi positroN -- 23 Temmuz 2011; 18:17:37 >
  • nokia keşke windows mobile yanında telefonlarda bu sisteme devam etse de aynanda diğer platformlarda da gelişimi sürse
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.