Şimdi Ara

X-Men: Destiny'nin Comic-con Videosu Yayınlandı

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
1.876
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  •  
           Silicon Knights tarafından geliştirilen X-Men: Destiny'nin Comic-con videosu yayınlandı. Sanırım kaliteli bir X-men oyunu bizi bekliyor.

X-Men: Destiny'de Professor X'in ölümüyle birlikte San Francisco insanlar ve insan olmayanlar arasında ikiye bölünüyor. Proffesor X'e hürmet için düzenlenen mitingte çıkan karışıklık sonrası ise üç ana karakterden birisini seçerek oyuna başlıyoruz.

Cyclops, Quicksilver, Surge, Magneto, Nightcrawler, Wolverine ve Gambit gibi karakterlerin de bulunacağı oyunda X genlerinin artık daha önemli bir rol oynayacak. Takım halinde hareket etme imkanı da sunacak oyunumuzun aksiyon dozu hayli yüksek olacak.

Aşağıda X-men: Destiny'nin yeni videosunu izleyebilirsiniz.

• lütfen hayal kırıklığı yaşatmasınlar helede en sevdiğim filmlerden birinin oyunu olarak son zamanlarda beklediğim oyunlarda çok hayal kırıklığına uğradım :/
  • klasik bir film oyunu olur hayrı pıtır gibi..
  • Başarılı olma ihtimali var. Bir ara karanlıkta Wolverine mi gördüm orda :s Wolverine'e filan başarılı göndermeler olursa çok süper olur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: justblack

Başarılı olma ihtimali var. Bir ara karanlıkta Wolverine mi gördüm orda :s Wolverine'e filan başarılı göndermeler olursa çok süper olur.

X-men de ne arar Wolverine...

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.