Şimdi Ara

2012 CHEVROLET AVEO (13. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
1.284
Cevap
14
Favori
161.175
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: ozgurozkurt

quote:

Orijinalden alıntı: ankarametinerr

quote:

Orijinalden alıntı: esnafim35

İçerisinde 8 airbag, abs, esp ve yekpare kasa gibi güvenlik donanımları olan, hız sabitleyici, bluetooh telefon, far sensörü gibi ekstraları olan 520lt bagaj hacmine sahip ve Euro NCAP'ten sınıfının en yüksek puanını almış ve fiyatı 30-35 bin aralığında olan başka bir araç önerin hemen gidip onu alırım.

Tam 18 farklı araç kullandım. Şuan size güzel yorumlar yazardım ama yazmaya gerek duymuyorum sonuçta herkes fikrini belirtmekte özgür. Fakat olayı pislik atmaya çevirirseniz tabiki tepki alırsınız.

Saygılar.

arkadasın profile baktım gecen sene tipo eskort arıyormus :) bu arabaya laf ediyor.

canavar gibi 2012 polom var donanım yok yok üzerinde özel sipariş :) geçen sene tipo bakıyordum hala çok hoşuma gidiyor..aveoya tercih edilir bak 20 sene oldu hala adı var.15 sene sonra aveo mezarlıklarda olur

su polo binenlerin aveo dusmanlıgı ne. :)) bi tane daha cıktı gecen

• Donanıma para vermiyorsanız neden en boş araçları almıyorsunuz? Bir aracın boşuyla dolusu arasında neden 2 kata yakın fark var? Demekki donanıma da para veriyoruz. ABS, hava yastığı, ESP, ASR, vs. vs. hiçbir şey olmasa şahinin, broadwayin biraz daha az yakan, biraz daha sessizi, biraz daha rahatı olurdu araçlar. Marka dünkü çocuk değil. Bazı o çok abartılan markalar daha henüz ortada yokken yıllardır otomobil üreten bir marka. Çin malı telefonla filan ne alaka? Onlarda işlemci, ram, .. java bile yok. TV olmuş ne yapıyım. Tıpkı o övülen araçlar gibi. Dokunmatik ekranlı teyp var ama ESP, yan hava yastığı yok. Ne anladık şimdi? Asıl sizler donanıma para veriyorsunuz. Ama yanlış donanımlara. Yeni aveo B sınıfında en iyi araç değil ancak fiyatına göre en alınası araç şuan. İlle de polo alan bluemotion veya GTI alsın, fiesta alan güvenlik paketini mutlaka ekletsin vs. Cruze ile başlayan hem güvenli, hem de alınabilir fiyatlara sahip araç üretme politikalarının 2. ürünü. Şuan fiyatları uygun ama çok sürmez. LS 1000 lira zam yedi bile. Tanıtım fiyatları bitiyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kesbi -- 11 Aralık 2011; 23:11:38 >

• quote:

Orijinalden alıntı: kesbi

Donanıma para vermiyorsanız neden en boş araçları almıyorsunuz? Bir aracın boşuyla dolusu arasında neden 2 kata yakın fark var? Demekki donanıma da para veriyoruz. ABS, hava yastığı, ESP, ASR, vs. vs. hiçbir şey olmasa şahinin, broadwayin biraz daha az yakan, biraz daha sessizi, biraz daha rahatı olurdu araçlar. Marka dünkü çocuk değil. Bazı o çok abartılan markalar daha henüz ortada yokken yıllardır otomobil üreten bir marka. Çin malı telefonla filan ne alaka? Onlarda işlemci, ram, .. java bile yok. TV olmuş ne yapıyım. Tıpkı o övülen araçlar gibi. Dokunmatik ekranlı teyp var ama ESP, yan hava yastığı yok. Ne anladık şimdi? Asıl sizler donanıma para veriyorsunuz. Ama yanlış donanımlara. Yeni aveo B sınıfında en iyi araç değil ancak fiyatına göre en alınası araç şuan. İlle de polo alan bluemotion veya GTI alsın, fiesta alan güvenlik paketini mutlaka ekletsin vs. Cruze ile başlayan hem güvenli, hem de alınabilir fiyatlara sahip araç üretme politikalarının 2. ürünü. Şuan fiyatları uygun ama çok sürmez. LS 1000 lira zam yedi bile. Tanıtım fiyatları bitiyor.

aveonun arka camları kol kuvvetiyle açılmıyor muydu? hangi donanımdan bahsediyorsunuz ? Marka dediğiniz GM değil mi? Batmamak için aldığı borçla ayakta tutunmaya çalışan bir markaya mı güveneceğiz? Aveo ile inşallah kaza yapmazsınız burnunuz bile kanamaz. Çok güvendiğiniz esp hiçbir işe yaramadı savrulduk.umarım başınıza böyle birşey gelmez.gelirse çünkü o aveonun espsinin bir halt olmadığını görürsünüz.herkese keyifli kazasız belasız sürüşler.

• Evet arka camlar kol kuvvetiyle açılıyor ve alalı 3 ay oldu daha denemek dışında açılmadı. Arka camları kollu olması güvensiz olduğu anlamına gelmez. Bunu da bilerek aldım. En boşu bu. Kollu istemeyene diğerlerinin en boşu fiyatına orta donanımı da var. ESP yoldan asla çıkarmaz diye bişey de yok. ESPye rağmen yoldan çıktıysanız sınırı zaten çok aşmışsınız demektir. GM, ford, fiat, opel ... biçok firma zor duruma girdi o dönem. Bi kısmı devlet desteği aldı. Renault dışında ben öldüm bittim demeyen marka duymadım o dönem. Şuan tekrar eski günlerine dönmüştür hepsi. Volvo, Jaguar bile battı satıldı. O kriz hemen hemen tüm markaları etkiledi. Az veya çok. Firmalar dönem dönem zarar edebiirler. VW de bir dönem üst üste 3-4 yıl zarar etti ve batmaktan skoda ve seat satışlarıyla kurutldu. Camlarım kollu ama yokuş kalkış desteğinden hız sabitleyiciye, follow me homedan ESP'ye hava yastıklarına kadar çok bi eksik yok. Şuan tek olsaydı dediğim şey USB girişi. O da elzem bişey değil. CD yetiyor ve Aux girişi var. 28 bin liraya başka ne bekliyorsunuz merak ettim. ESP testleri yapıldı ve işe yarayıp yaramadığı görülüyor. Olmasına rağmen savrulabilirsiniz. Sonuçta mıktanısla yola yapıştırmıyor. ESP var diye daha sert kullanmamak gerek. Kaza testleri de yapılmış ve yolcularını B sınıfında en iyi koruyan araç olduğu görülmüştür. Tam olarak hangi araçla savruldunuz merak ettim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kesbi -- 12 Aralık 2011; 11:33:22 >

• 28 e esp olan yokus kalkıs cruise olan baska bir model söyleyin onu alsın herkes. ben en donanımlısını aldım yok yok. sor istersen söyleyim. ne istiyorsun. kesin vardır
  • quote:

Evet arka camlar kol kuvvetiyle açılıyor ve alalı 3 ay oldu daha denemek dışında açılmadı. Arka camları kollu olması güvensiz olduğu anlamına gelmez. Bunu da bilerek aldım. En boşu bu. Kollu istemeyene diğerlerinin en boşu fiyatına orta donanımı da var. ESP yoldan asla çıkarmaz diye bişey de yok. ESPye rağmen yoldan çıktıysanız sınırı zaten çok aşmışsınız demektir. GM, ford, fiat, opel ... biçok firma zor duruma girdi o dönem. Bi kısmı devlet desteği aldı. Renault dışında ben öldüm bittim demeyen marka duymadım o dönem. Şuan tekrar eski günlerine dönmüştür hepsi. Volvo, Jaguar bile battı satıldı. O kriz hemen hemen tüm markaları etkiledi. Az veya çok. Firmalar dönem dönem zarar edebiirler. VW de bir dönem üst üste 3-4 yıl zarar etti ve batmaktan skoda ve seat satışlarıyla kurutldu. Camlarım kollu ama yokuş kalkış desteğinden hız sabitleyiciye, follow me homedan ESP'ye hava yastıklarına kadar çok bi eksik yok. Şuan tek olsaydı dediğim şey USB girişi. O da elzem bişey değil. CD yetiyor ve Aux girişi var. 28 bin liraya başka ne bekliyorsunuz merak ettim. ESP testleri yapıldı ve işe yarayıp yaramadığı görülüyor. Olmasına rağmen savrulabilirsiniz. Sonuçta mıktanısla yola yapıştırmıyor. ESP var diye daha sert kullanmamak gerek. Kaza testleri de yapılmış ve yolcularını B sınıfında en iyi koruyan araç olduğu görülmüştür. Tam olarak hangi araçla savruldunuz merak ettim.

Arka camlarının açılmaması kış olduğundan olabilir mi sence yaz gelsin o camlar devamlı açılıp kapanmaya başlasın aradn 3-5 sene geçsin o kollarda soyulmalar gıcırdamalar başlasın o zaman anlayacaksın anlatmak istediğimi ve o aracın kalitesini

• quote:

quote:

Evet arka camlar kol kuvvetiyle açılıyor ve alalı 3 ay oldu daha denemek dışında açılmadı. Arka camları kollu olması güvensiz olduğu anlamına gelmez. Bunu da bilerek aldım. En boşu bu. Kollu istemeyene diğerlerinin en boşu fiyatına orta donanımı da var. ESP yoldan asla çıkarmaz diye bişey de yok. ESPye rağmen yoldan çıktıysanız sınırı zaten çok aşmışsınız demektir. GM, ford, fiat, opel ... biçok firma zor duruma girdi o dönem. Bi kısmı devlet desteği aldı. Renault dışında ben öldüm bittim demeyen marka duymadım o dönem. Şuan tekrar eski günlerine dönmüştür hepsi. Volvo, Jaguar bile battı satıldı. O kriz hemen hemen tüm markaları etkiledi. Az veya çok. Firmalar dönem dönem zarar edebiirler. VW de bir dönem üst üste 3-4 yıl zarar etti ve batmaktan skoda ve seat satışlarıyla kurutldu. Camlarım kollu ama yokuş kalkış desteğinden hız sabitleyiciye, follow me homedan ESP'ye hava yastıklarına kadar çok bi eksik yok. Şuan tek olsaydı dediğim şey USB girişi. O da elzem bişey değil. CD yetiyor ve Aux girişi var. 28 bin liraya başka ne bekliyorsunuz merak ettim. ESP testleri yapıldı ve işe yarayıp yaramadığı görülüyor. Olmasına rağmen savrulabilirsiniz. Sonuçta mıktanısla yola yapıştırmıyor. ESP var diye daha sert kullanmamak gerek. Kaza testleri de yapılmış ve yolcularını B sınıfında en iyi koruyan araç olduğu görülmüştür. Tam olarak hangi araçla savruldunuz merak ettim.

Arka camlarının açılmaması kış olduğundan olabilir mi sence yaz gelsin o camlar devamlı açılıp kapanmaya başlasın aradn 3-5 sene geçsin o kollarda soyulmalar gıcırdamalar başlasın o zaman anlayacaksın anlatmak istediğimi ve o aracın kalitesini

31000 liralık lt modelinde merak etme kol yok otomatik var. o poloya kaç verdin bi açıkla istersen :)

• Ben arabayı adanada aldım. Aldığımda sıcaktı yani. Klima denilen bir icat sayesinde cam açmıyoruz. Klima 4 kademe ve 2. kademe gayet yetiyor. Bazen sadece fanı açmam bile yetiyor. Cam açmak aerodinamik olarak çok mantıklı değil zaten. Ön camı da ara sıra havalandırmak ve otoyolda kart okutmak için açıyorum. Açarsam da ön camı açarım zaten. Yani sıcakta da açmadım merak etmeyin. Ben klimayı öyle aman çok yakar açmayım diyen tiplerden değilim. Arkadaki bişey atmak için filan açarsa da bi zahmet çok zor olacak ama o kolu çeviriversin. Ama can güvenliğim daha önemli. Yandan bir araba gömerse B sütununa küt diye kafa atmayacağımı, araya bir yastık gireceğini ve kapımda 2 tane çelik bar olduğunu biliyorum. Beklemediğim bir viraja sert girersem ya da önüme ani bişey çıkar da sert bir manevra yapmak zorunda kalırsam bişeylerin beni yolda tutmaya çalışacağını biliyorum. Otoyolda klimamı, müziğimi ve hız sabitleyicimi açıp rahat ve güvenli bir şekilde yolculuk yapıyorum. Siz rahat olun ben çok rahatım yani.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kesbi -- 12 Aralık 2011; 16:07:45 >

• Ya bu nedekadar gereksiz bir tartışmadır anlamıyorum chevrolet forumuna gelip vw poloyu savunmak nekadar mantıklıdır? insanların tercihleri farklı olabilir yanlış yada doğru ana göre aveo dandiktir. ama bir bmw 5 serisine binen bir insana görede senin polon 5 para etmez bir arabadır bunu oturup kıyaslamanın ne mantığı vardır. we evet araba alırken donanıma teknolojiye para verirsin senin o polonda arka camlar manuel olsun bakalım fiyat nekadar düşecek
  • quote:

Orijinalden alıntı: watcherb

Ya bu nedekadar gereksiz bir tartışmadır anlamıyorum chevrolet forumuna gelip vw poloyu savunmak nekadar mantıklıdır? insanların tercihleri farklı olabilir yanlış yada doğru ana göre aveo dandiktir. ama bir bmw 5 serisine binen bir insana görede senin polon 5 para etmez bir arabadır bunu oturup kıyaslamanın ne mantığı vardır. we evet araba alırken donanıma teknolojiye para verirsin senin o polonda arka camlar manuel olsun bakalım fiyat nekadar düşecek

tercih meselesi. benim unom vardı. gayet güzel geliyordu. simdi de aveoya bineceğiz. tercih meselesi bunlar.
  • Burası chevrolet forumu değil. Forum herkesin. Herkes fikrini söyleyebilir. Ona bir lafım yok. Ben de gider polo lacak adama iyi ve kötü yanlarını yazarım. Alternatif varsa tavsiyemi yaparım. Son karar alacak kişiye ait tabi. Ancak Türkiyede VW çok amaa çok abartılıyor. Bu sayede boş arabaları güzel fiyatlara satarak deli paralar kazanıyor doğuş. Güvenlik paketi bari koysalar bu kadar yaygara koparmazdık. Ama Avrupada en boşunda bile var. Burda comfortline da yoksa orda bir duracaksınız. Bir marka benim canımı düşünmüyorsa sadece cebini düşünüyorsa o markadan uzak durmak lazım.
  • aldım denemedim deneyenler arasında kötü konusan duymadım simdilik
  • 16 inçlik ltz donanımda continantel teker var araçta. tam modeli ne lastiğin.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: ankarametinerr

quote:

Orijinalden alıntı: esnafim35

İçerisinde 8 airbag, abs, esp ve yekpare kasa gibi güvenlik donanımları olan, hız sabitleyici, bluetooh telefon, far sensörü gibi ekstraları olan 520lt bagaj hacmine sahip ve Euro NCAP'ten sınıfının en yüksek puanını almış ve fiyatı 30-35 bin aralığında olan başka bir araç önerin hemen gidip onu alırım.

Tam 18 farklı araç kullandım. Şuan size güzel yorumlar yazardım ama yazmaya gerek duymuyorum sonuçta herkes fikrini belirtmekte özgür. Fakat olayı pislik atmaya çevirirseniz tabiki tepki alırsınız.

Saygılar.

arkadasın profile baktım gecen sene tipo eskort arıyormus :) bu arabaya laf ediyor.

canavar gibi 2012 polom var donanım yok yok üzerinde özel sipariş :) geçen sene tipo bakıyordum hala çok hoşuma gidiyor..aveoya tercih edilir bak 20 sene oldu hala adı var.15 sene sonra aveo mezarlıklarda olur

Herkes arabasıyla mutlu, nedir bu chevrolet kullananlara çamur atma merağı?

• okudum ve merak ediyorum. araclara laf soyleyen arkadaslarim her sene arac mi deistiriyorsunuz.bn 5. yil 110hp connect kullaniyorum ki beton gibi arac chevrolet araclarda her arac gibi saglamdir vurmadikca kaporta 20yil curumez dizel motoru desen babam multijet albea ile 500bin yapti duzenli bakimla hicbir sorunu yok herkesin mali kendine guzeldir para bizde arkadas hangisi fazla ozellik veriyorsa ucuza bn gider onu alirim arkadas. laf eden arkadasimda kral aracin varsa forumda isin ne git gez.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: SertyAdams

okudum ve merak ediyorum. araclara laf soyleyen arkadaslarim her sene arac mi deistiriyorsunuz.bn 5. yil 110hp connect kullaniyorum ki beton gibi arac chevrolet araclarda her arac gibi saglamdir vurmadikca kaporta 20yil curumez dizel motoru desen babam multijet albea ile 500bin yapti duzenli bakimla hicbir sorunu yok herkesin mali kendine guzeldir para bizde arkadas hangisi fazla ozellik veriyorsa ucuza bn gider onu alirim arkadas. laf eden arkadasimda kral aracin varsa forumda isin ne git gez.

+1
  • Son günlerde bir reklam döniyor hani satıcı aracın özeliklerini anlatıyor anlatıyor alıcı önden ne güzel bakıyor diyor ya işte mesele o . Ben 8 ay araştırdım ve AVEO gelmeden araç almadım gelir gelmez aldım alırken henüz NCAP sonucları bile yoktu. İlk olarak herkez sevdiği aracı almalı ikincisi fiyatı önemsiyen fiyat performans kriterine dikkat etmeli ki şu an bu konuda AVEO bir numara. Herkeze saygılar.
  • Arkadaşlar, Dizeller 6 ileri vites olmuş . Fark ettiniz mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: akerenci

Arkadaşlar, Dizeller 6 ileri vites olmuş . Fark ettiniz mi?

bende dizel lt var.5 ileri.siz nerden farkettiniz 6 ileri nezaman olmuş?
  • ${mdb.VariantFeature.transmission.1166896}

vtes kısmında bu yazıyor. Anlayamadım ama değişikliğe işaret olabilir.
  • 
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.