Şimdi Ara

2012 CHEVROLET AVEO (40. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.284
Cevap
14
Favori
161.171
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3839404142
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 1,3 dizel hb beyaz aveo aldım ls baz model içini dışını zamanla ben yapıcam artık arada ki fark değmez dedirtti bana 32,000e aldım park sensörü hediye ettiler.
    şimdi ben buna önce lcd büyük ekran ortaya tam oturan bir müzikseti sonra cant yaptırmayı düşünüyorum tavsiyelerinizi bekliyorum
    Araç daha elime geçmedi bu arada bekliyoruz ... C4 ten sonra çok ufak geldi ama ön dizayn ve de dizel oluşu herhalde beni tatmin edecek:)
    Kullanıcı arkadaşlarımın yardımlarını tavsiyelerini bekliyorum , ilk dizel arabam ne yapıyım ne yapmıyım ben araçla :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: karatab

1,3 dizel hb beyaz aveo aldım ls baz model içini dışını zamanla ben yapıcam artık arada ki fark değmez dedirtti bana 32,000e aldım park sensörü hediye ettiler.
    şimdi ben buna önce lcd büyük ekran ortaya tam oturan bir müzikseti sonra cant yaptırmayı düşünüyorum tavsiyelerinizi bekliyorum
    Araç daha elime geçmedi bu arada bekliyoruz ... C4 ten sonra çok ufak geldi ama ön dizayn ve de dizel oluşu herhalde beni tatmin edecek:)
    Kullanıcı arkadaşlarımın yardımlarını tavsiyelerini bekliyorum , ilk dizel arabam ne yapıyım ne yapmıyım ben araçla :D

hayırlı ugurlu olsun.. benim araç benzinli o yuzden pek bisey söyleyemiyeceğim allah kazasız belasız sürmeyi nasip etsin inş.
  • bugün ışıklarda beklerken şiddetli bir ses geldi arabadan..arakadan biri vurdu sandım patlama sesi gibiydi sanki ama araçta bir sorun yok indim baktım sağına soluna motor sesi normal egzoz sesi normal herhangi biryerinde de birşey yok ne oldu anlamadım gitti..
  • quote:

Orijinalden alıntı: digital34

quote:

Orijinalden alıntı: karatab

1,3 dizel hb beyaz aveo aldım ls baz model içini dışını zamanla ben yapıcam artık arada ki fark değmez dedirtti bana 32,000e aldım park sensörü hediye ettiler.

hayırlı ugurlu olsun.. benim araç benzinli o yuzden pek bisey söyleyemiyeceğim allah kazasız belasız sürmeyi nasip etsin inş.

çok teşekkür ederim kardeşim
    ama aksesuar konusunda yardımlarınızı bekliyorummm

• Selam herkese ...

Arkadaşlar aklıma takılan bir durum var. Chevrolet Aveo Sedan 1.3 LTZ bu aracı şiddetle istiyorum ancak malum ağustos ayına girdik yılın ortası geçti. Sizce benim 2013 modelini beklemem daha mı mantıklı olur yada eğer bilen varsa 2012 ile 2013 arasındaki fark nedir ? acaba çok bir kaybım olurmu 2012 alırsam.

İlgilenen arkadaşlar fikirlerini yazarlarsa çok memnun olurum saygılar ...
  • Arkadaslar bende 1.3 lt beyaz sedan var.artik zamanı geldi xenon takayım diyorum.6000k beyaz mı tavsiye edersiniz yoksa 8000k buz beyaz mi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • karter koruma yaptırın bence, arabanın altı biraz alçak ben faydasını gördüm çok kez
  • karter koruma hediye olarak aldım fakat ellerinde yokmuş geldiğinde haber edecekler ücretsiz takacaklar.
  • Karter koruma için 120 lira fiyat aldım. pazartesi taktırıyorum
  • satarken hediye veriyolardi neden almadiniz
  • Benim acemiliğime denk geldi aslında çok takmıyordum ama geçen başka bir sorun için servise gittim bir araç gösterdiler kayış koparmış alttan taş sıçramış öyle diyorlardı..merak ediyorum böyle önemli bir parçayı fabrikada niye takmazlar da bizi yolarlar
  • Merhabalar,

Arabamın önkonsoldaki orta klimasına bimden aldığım araç kokusunu takmıştım. Sanırım ordan biraz sıvı sızmış ön konsola doğru. Sıcağın da etkisiyle boyayı sökmüş. Çıkarımlarımı tamamen tahmin üzerine yazıyorum. Garanti bunu karşılar mı nasıl oluyor bu işler yardımcı olursanız sevinirim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: eyeycemiti

Merhabalar,

Arabamın önkonsoldaki orta klimasına bimden aldığım araç kokusunu takmıştım. Sanırım ordan biraz sıvı sızmış ön konsola doğru. Sıcağın da etkisiyle boyayı sökmüş. Çıkarımlarımı tamamen tahmin üzerine yazıyorum. Garanti bunu karşılar mı nasıl oluyor bu işler yardımcı olursanız sevinirim.

garanti disi kullanici hatasi derler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ankarametinerr

satarken hediye veriyolardi neden almadiniz

Hocam hediye olsa reddetmezdik elbet :), alırken güvenlik için tavsiye edilmediği söylendi, fakat Türkiye yolları karter muhafazayı şart koşuyor.
  • Ağustos ayındayız, biraz daha bekleyip 2013 modelini mi diye soran arkadaşıma söylüyorum... Yeni kanuna göre 2013 yılı araçlar 1 ocak 2013 de piyasada olacaklar. 31 aralık 2012 de satılan araçlar dahil 2012 model olacak. kanun değişti bilgilerinize.
  • yeni aveo sahiplerine bir sorum olacak.. chevrolet nin sitesinden özelliklerine bakıyorumda yol bilgisayarı diye bir özelliği göremiyorum. bu araçta yol bilgisayarı var mı? varsa anlık tüketimi gösteriyor mu? teşekkürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: bahcerun

Ağustos ayındayız, biraz daha bekleyip 2013 modelini mi diye soran arkadaşıma söylüyorum... Yeni kanuna göre 2013 yılı araçlar 1 ocak 2013 de piyasada olacaklar. 31 aralık 2012 de satılan araçlar dahil 2012 model olacak. kanun değişti bilgilerinize.

Çok teşekkür ederim ilginize ve verdiğiniz cevaba. Bu kanundan haberdarım ancak siz olsanız 2013 modelinin çıkmasını beklermiydiniz ? yoksa çok değişen bir farklılık olmayacaktır diye düşünüp 2012 model mi tercih ederdiniz. Saygılar...
  • quote:

Orijinalden alıntı: alplord

quote:

Orijinalden alıntı: bahcerun

Ağustos ayındayız, biraz daha bekleyip 2013 modelini mi diye soran arkadaşıma söylüyorum... Yeni kanuna göre 2013 yılı araçlar 1 ocak 2013 de piyasada olacaklar. 31 aralık 2012 de satılan araçlar dahil 2012 model olacak. kanun değişti bilgilerinize.

Çok teşekkür ederim ilginize ve verdiğiniz cevaba. Bu kanundan haberdarım ancak siz olsanız 2013 modelinin çıkmasını beklermiydiniz ? yoksa çok değişen bir farklılık olmayacaktır diye düşünüp 2012 model mi tercih ederdiniz. Saygılar...

Ben olsam 2012 modelini alırım. Araç daha yeni olduğu için değişen bir şey olacağını düşünmüyorum. 2012 alıp hem işkence gibi 4 ayı beklemem hemde MTV' nde indirim için 1 sene kazanmış olurum.

Bu arada yeni Aveo kullanıcıları hızla artıyor, forum da yorum yazanlar çeşitleniyor. Bugünleride gördük ağlamak istiyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: varan100

yeni aveo sahiplerine bir sorum olacak.. chevrolet nin sitesinden özelliklerine bakıyorumda yol bilgisayarı diye bir özelliği göremiyorum. bu araçta yol bilgisayarı var mı? varsa anlık tüketimi gösteriyor mu? teşekkürler.

Yol bilgisayarı var ama anlık yakıt tüketimini göstermiyor. ortalama hız / ortalama yakıt tüketimi / menzil / toplam aracın çalıştığı süre' yi gösteren ne hikmetse anlık yakıt tüketimini koymayı akıl edemedikleri bir bilgisayar mevcut. Yol bilgisayarı değilde yol hesap makinesi diyebiliriz.

Şaka şaka aveomu çok seviyorum. ama yinede anlık tüketim olsaydı tadından yenmezdi.
  • Bu arada banada ocakta arabayı alırken karter korumayı chevy bu araç için önermiyor demişlerdi. Ulen benide yemişler herhalde.
  • 
Sayfa: önceki 3839404142
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.