Şimdi Ara

2012 CHEVROLET AVEO (34. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
6 Misafir (1 Mobil) - 5 Masaüstü1 Mobil
5 sn
1.284
Cevap
14
Favori
161.129
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3233343536
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bugun bayiye ugradik bizde, otomatik vites kampanyasi bittigi icin suan hb ltz otm. 36kusur fiyat verdiler, eski fiyata verseler buyuk ihtimal almistik, simdi 38 civari i20, yaris ve fiesta da potada :)

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: serhat321

quote:

Orijinalden alıntı: digital34

arkadaşlar meraba,
    bende dün yeni aveo sedan 1.4 LT modelini satın aldım ödemesini yaptım.. allah nasip ederse pazartesi plaka ruhsat hallolacak salıda teslim alıcam..arabayı alır almaz memlekete gitmeyi düşünüyorum. yaklaşık 1,000 km yapıcam.. yakıt la alakalıda sonuçları sizlerle tekrar paylasırım. bu arada arabam beyaz renk. ve trafik seti + paspaslar + balata + park sanserü + 1,000 tl lik servis hediye çeki verdiler. toplamda 31,500 tl ye aldım.

Balatadan kastınız nedir?Siz balataları bitirince yenisini mi verecekler ?Şaka bir yana gerçekten neyi kast ediyosunuz?

Edit:yazım yanlışı

yani bir çift kutusunda balata vercekler.. ilerde balatalar bitince gidip taktırıcam :D

• quote:

quote:

quote:

arkadaşlar meraba,
    bende dün yeni aveo sedan 1.4 LT modelini satın aldım ödemesini yaptım.. allah nasip ederse pazartesi plaka ruhsat hallolacak salıda teslim alıcam..arabayı alır almaz memlekete gitmeyi düşünüyorum. yaklaşık 1,000 km yapıcam.. yakıt la alakalıda sonuçları sizlerle tekrar paylasırım. bu arada arabam beyaz renk. ve trafik seti + paspaslar + balata + park sanserü + 1,000 tl lik servis hediye çeki verdiler. toplamda 31,500 tl ye aldım.

Balatadan kastınız nedir?Siz balataları bitirince yenisini mi verecekler ?Şaka bir yana gerçekten neyi kast ediyosunuz?

yani bir çift kutusunda balata vercekler.. ilerde balatalar bitince gidip taktırıcam :D

şaka dimi bu

• quote:

Orijinalden alıntı: liebermann

quote:

quote:

quote:

arkadaşlar meraba,

şaka dimi bu

balatalar bitice kullanın diye balatamı verdiler yani?

• o balataları nasıl bi pazarlık yaptınızda aldınız hocam helal valahi
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: liebermann

quote:

quote:

quote:

arkadaşlar meraba,

şaka dimi bu

balatalar bitice kullanın diye balatamı verdiler yani?

satış personeli sana bi çiftte balata hediye ediyorum dedi. ee hayır demek de enayilik olur dimi :)

• quote:

Orijinalden alıntı: ahkbjk

o balataları nasıl bi pazarlık yaptınızda aldınız hocam helal valahi

vallahi o konuda ben bişey yapmadım satış personelinin gönlünden kopmuş :) ben 1,000 tl lik hediye çeki ve park sensörü için pazarlık yaptım :)
  • quote:

quote:

vallahi o konuda ben bişey yapmadım satış personelinin gönlünden kopmuş :) ben 1,000 tl lik hediye çeki ve park sensörü için pazarlık yaptım :)

hayırlı uğurlu olsun hocam Allah kaza bela vermesin..karter koruma aldınız mı peki? çok önemlimi bu parça bilginiz var mı ?
  • Bugün itibariyle Yeni Chevrolet Aveo 1.3 Ls sedan aracın siparişini verdik , perşembe akşamı teslim edilecek , bakalım chevrolet nasılmış , merakla bekliyoruz aracı :) Umarım c3 kadar az yakar ...
  • quote:

quote:

quote:

hayırlı uğurlu olsun hocam Allah kaza bela vermesin..karter koruma aldınız mı peki? çok önemlimi bu parça bilginiz var mı ?

evet aldım.. çok çok önemli degil ama olursada iyi olur arabanın altını koruyor..

• yaklaşık 1 hafta önce teslim aldığımız chevrolet yeni aveo sedan 1.4 LT AT aracımızla yaklaşık 233 km'yi 95,32 tl lik 95 oktan yakıtla almış bulunuyoruz. yani km başına 0.41 tl ediyor ki şimdilik bu rakam çok yüksek gibi geldi, umarım ilerleyen aylarda yakıt tüketimi azalır yoksa lpg dönüşümü zorunlu gibi bişey, bu konuda tecrübesi olan rakadaşlara soruyorum normal midir 0, 41 tl/km ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: vinsanity7

yaklaşık 1 hafta önce teslim aldığımız chevrolet yeni aveo sedan 1.4 LT AT aracımızla yaklaşık 233 km'yi 95,32 tl lik 95 oktan yakıtla almış bulunuyoruz. yani km başına 0.41 tl ediyor ki şimdilik bu rakam çok yüksek gibi geldi, umarım ilerleyen aylarda yakıt tüketimi azalır yoksa lpg dönüşümü zorunlu gibi bişey, bu konuda tecrübesi olan rakadaşlara soruyorum normal midir 0, 41 tl/km ?

Çok sayıda tam otomatik şanzıman kullanmış biri olarak ve şu anda da benzinli tam otomatik şanzımanlı hyundai i30 a sahip biri olarak son derece normal değerler olarak görüyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sobre -- 10 Temmuz 2012; 0:53:49 >
  • Ben şu anda LT dizel hatcback bakıyorum.75 bg dizeli olan arkadaşlar yakıt tüketimlerini paylaşabilirler mi?
  • quote:

Ben şu anda LT dizel hatcback bakıyorum.75 bg dizeli olan arkadaşlar yakıt tüketimlerini paylaşabilirler mi?

evet arkadaşlar yeni aveo gerçekten hoş zaten almak isteyen test sürüşü falan yapar fakat yakıt tüketimleri test şürüşü ile olmaz lütfen kullanan arkadaşlar ş.içi ve ş.dışı olarak yakıt tecrübelerini 100 km kaç lt yaktığı şeklinde paylaşırlarsa çok iyi olur fabrika verileri çok yanıltıcı olabiliyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yerli79 -- 10 Temmuz 2012; 13:47:46 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sobre

Bugün itibariyle Yeni Chevrolet Aveo 1.3 Ls sedan aracın siparişini verdik , perşembe akşamı teslim edilecek , bakalım chevrolet nasılmış , merakla bekliyoruz aracı :) Umarım c3 kadar az yakar ...

fiyat?
  • quote:

Orijinalden alıntı: yerli79

quote:

Bugün itibariyle Yeni Chevrolet Aveo 1.3 Ls sedan aracın siparişini verdik , perşembe akşamı teslim edilecek , bakalım chevrolet nasılmış , merakla bekliyoruz aracı :) Umarım c3 kadar az yakar ...

fiyat?

karter koruma + park sensörü ile birlikte 34 650
  • Hb Ltz otm. icin fiyat alan yok mu hic :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: yerli79

quote:

fiyat?

karter koruma + park sensörü ile birlikte 34 650

iyi fiyat
  • Bugun chevrolet bayısıne gıttım 2012 HB 1.4 LT AT modelıne 36000 tl dedıler.Ancak ellerınde bır tane 2011 model oldugunu ve 2012 ıle hıcbır fark olmadgını ve 33800 olacagını soyledıler sızce hangısını almak mantıklı ?
  • Arkadaşlar 3 tanecik sorum var. Otomatik sedan düşük modele ne fiyat verirler? Aveo'nun subapları Cruze gibi magnezyum mu yani LPG'ye uyumsuz mu? Bir de sıfır araca garantili LPG takıyorlar mı?
  • 
Sayfa: önceki 3233343536
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.