Şimdi Ara

2012 CHEVROLET AVEO (31. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.284
Cevap
14
Favori
161.151
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2930313233
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Chevrolet servislerinden fiyat alabilirsiniz

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar iyi akşamlar
    ikinci el araç bakıyordum 22 bin TL ye Clio 2008 Otantik (2 airbag abs klima) veriyorlar utanmadan ya kmsi oynanmıs 80bin yada 140bin kmde
    Bayiye gittim Aveo HB Beyaz LT+Karter+Park Sensörü 34500
    Beyaz Sedan LT için 16 inç jant(mecburiymiş eldekiler öyle)+karter+park sensörü 36400 fiyat aldım...
    surem kısıtlı
    fiyat-araç için ne dersiniz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: yerli79

quote:

Orijinalden alıntı: kesbi

quote:

merhaba arkadaşlar ben sedan aveo almayı düşünüyorum senelik 10000 km civarında yol yapıyorum ve genelde ş.içi kullanıyorum bu şartlarda en uygun motor seçeneği hangisi olur yardımcı olursanız sevinirim şimdiden teşekkürler

Bütçenizi bilmiyorum ama alınabiliyorsa 1.3 75 BG dizel LT, bütçe kısıtlıysa 1.2 benzili LS olabilir. Beklenti ve ihtiyaçlarınızı iyi belirleyin.

merhaba sizin yorumlarınız daha öncede okumuştum sanırım 1.2 ls aracınız var aslında ben 1.2 ls düşünüyorum fakat performans olarak endişelerim var size bir sorum olacak benim şu anki aracım hundai accent admire 1.5 crdi bu aracı hiç kullandınızmı bilmiyorum fakat kıyaslamak gerekirse performans olarak aynı verimi alabilirmiyim ve 1.2 ls gerçekten ş.içi 7.5 yakıyormu

sorunuza ben cevap vereyim isterseniz.bende de 1.2 yeni aveo sedan var.öncelikle dizel motor ile benzinli motorun performansını karşılaştırmak yanlış olur ama mecburen karşılaştıracağız.öncelikle araçtan beklentileriniz ne? kaç kişi binersiniz? öyle gaza bastı mı koltuğa yapaışmak mı istersiniz?1.5 crdi motor ile 1.2 eco motor arasında bariz bir performans farkı olur.buna emin olun.özellikle de rampa çıkarken.ancak 1.2 motor da diğer 1.2 lere nazaran iyi seviyede.yüksek devirleri seven bir motor.ş.içi yakıtı 32 kuruş,ş.arası 24 kuruş.tabi bu dikkatlı ve cc ile yapılan kullanımlarda.bir nebze dizel performansı alabilmek için gaza basmak ve yüksek devirlerde gezmek gerekir ki bu da yakıta doğrudan etki eder.özetle 1.2 1.5 crdi performansı vermez ve sizi de üzer.hayırlısı...

• LT-LTZ farkı değer mi acaba değerdir tabi ki de tavsiye edilir mİ ? Orta göğüste de çok fark var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: napsakki

Arkadaşlar iyi akşamlar
    ikinci el araç bakıyordum 22 bin TL ye Clio 2008 Otantik (2 airbag abs klima) veriyorlar utanmadan ya kmsi oynanmıs 80bin yada 140bin kmde
    Beyaz Sedan LT için 16 inç jant(mecburiymiş eldekiler öyle)+karter+park sensörü 36400 fiyat aldım...
    surem kısıtlı

hocam sitesindeki fiyat lt paketi için 33,277 tl..siz karter koruma ve park sensörüne para mı vereceksiniz ki bu fiyata çıkarmışlar?

ben yaklaşık 2 hafta önce 32100 tlye park sensörü hediyeli lt paketini aldım ltz olmadığı için beyaz renk üstelik.

bu arada ltz paketini pazarlıkla 33500 tl ye alabilirsiniz..ben çok istiyordum fakat yok dediler..aklımada başka bayiden transfer yapın demek gelmedi daha aracı almadım gittiğimde biraz ısrar edeceğim ama bu konuda

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ahkbjk -- 25 Haziran 2012; 23:22:43 >

• quote:

Orijinalden alıntı: ahkbjk

quote:

Arkadaşlar iyi akşamlar
    surem kısıtlı

hocam sitesindeki fiyat lt paketi için 33,277 tl..siz karter koruma ve park sensörüne para mı vereceksiniz ki bu fiyata çıkarmışlar?

ben yaklaşık 2 hafta önce 32100 tlye park sensörü hediyeli lt paketini aldım ltz olmadığı için beyaz renk üstelik.

bu arada ltz paketini pazarlıkla 33500 tl ye alabilirsiniz..ben çok istiyordum fakat yok dediler..aklımada başka bayiden transfer yapın demek gelmedi daha aracı almadım gittiğimde biraz ısrar edeceğim ama bu konuda

Dizel modeller içindi aldıgım fiyatlar belirtmemişim kusura bakmayın sitede 36,511 TL demiş

• 5 vites 75 BG mi 6 vites 95 BG mi kararsız kaldım gerci LTZlere fiyat almadım :(
  • quote:

quote:

quote:

Arkadaşlar iyi akşamlar
    surem kısıtlı

Dizel modeller içindi aldıgım fiyatlar belirtmemişim kusura bakmayın sitede 36,511 TL demiş

özür diliyorum ben benzinli sandım anlamam gerekti

• quote:

Orijinalden alıntı: serguzest25

Saydam üstad araç çok iyi görünüyor şu navigasyonlu ekranı nerede ve kaça taktirdin

ben sormuştum ve fiyatı 2000 TL. Yurt dışında buldum 300$+.
  • quote:

LT-LTZ farkı değer mi acaba değerdir tabi ki de tavsiye edilir mİ ? Orta göğüste de çok fark var mı?

bildiğim kadarıyla göğüste fark yok ama donanımsal olarak fark mevcut. Ben LTZ'ye biniyorum ve yolda LT falan görünce iyi ki LTZ almışım diyorum yani.

buradan karşılaştırabilirsiniz;

http://www.chevrolet.com.tr/modellerimiz/yeni-aveo/yeni-aveo-hatchback/ozellikler-ve-donanimlar.html

• quote:

5 vites 75 BG mi 6 vites 95 BG mi kararsız kaldım gerci LTZlere fiyat almadım :(

6 vites 95 bence. ama kaç kişiyle kullanacağınıza da bağlı ş.içi ş.dışı kullanmanıza da bağlı. önce bunları açıklayabilirseniz daha kolay yardımcı olabiliriz.
  • Şehir dışı genelde yaz tatillerinde hadi sürprizlerle yılda 3 -4 kez olsun... sanırım butceden de dolayı LT olacak :/
    ağırlık şehir içi kullanım
    LT Sedan Beyaz Sensor 16 jant karter 34 350 fiyat?ne dersiniz?
    borc alıp bu fiyata sıfır araba(aveo)
    yada 21750 2008 punto 78binde Active modeli
  • YANLIŞ YAZMIŞIM :(
    kafamda rakamlar uçuşuyor küsüratlar kayıyor
    AVEO SEDAN LT BEYAZ KARTER PARK SENSÖRÜ 16 Jant (olmayaydı iyiydi 400TLsi o) 36.350 hatchback 1900 TL daha ucuz
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: egemen_ertas

quote:

quote:

merhaba arkadaşlar ben sedan aveo almayı düşünüyorum senelik 10000 km civarında yol yapıyorum ve genelde ş.içi kullanıyorum bu şartlarda en uygun motor seçeneği hangisi olur yardımcı olursanız sevinirim şimdiden teşekkürler

Bütçenizi bilmiyorum ama alınabiliyorsa 1.3 75 BG dizel LT, bütçe kısıtlıysa 1.2 benzili LS olabilir. Beklenti ve ihtiyaçlarınızı iyi belirleyin.

kesbi bence ltz alınması gerekir..çünkü lt de değişik şeyler olmaya biliyor :=) benim başıma geldi ordan biliyorum..1200 gibi bi fark var hatırladığım kadarıyla ben sadece krom kaplama için o parayı vermezdim ama gördüm ki lt ıle ltz arasında bayaa fark var...o yüzden değer bence..ben lt den pişmanım..8 hava yastığı koyma 6 hava yastığı koy ama adam akıllı bir müzik sistemi ve hoperlörü olsun...böyle güzel bir araca o müzik sistemi yakışmıyor..

LTZ 95 BG ve 6 ileri vites. Şehir içinde gereksiz ve fazla yakmasına neden olacak bişey. Tabiki şehir dışına da çıkılabilir ama 75 Bg dizeller gerçekten çok çok ekonomik motorlar. Amaç şehir içi gidip gelmek ve ara sıra da gezmekse 75 BG dizel ekonomisyle ön plandadır. Ben D sınıfı ve üstü olmadıkça orjinal hoparlörün iyi olduğunu görmedim. İlerde kafama göre kaliteli hoparlörler ve GPSli, geri görüş kameralı ekranlı teyp alacağım inşallah.

http://www.essegrup.com/pinfo.asp?pid=233

buradan iki seye cevap vermek istiyorum araç 6 havayastığıdır(perde havayastığını iki sayıyorlar) ve kesbi chevroletklüp te bu necvox cihazları almayın diye bir konu açılmıştı bence araştırın.

• quote:

Orijinalden alıntı: serhat321

buradan iki seye cevap vermek istiyorum araç 6 havayastığıdır(perde havayastığını iki sayıyorlar) ve kesbi chevroletklüp te bu necvox cihazları almayın diye bir konu açılmıştı bence araştırın.

hocam sürücü ön hava yastığı sürücü yan sürücü perde yolcu ön yolcu yan yolcu perde arka 2 perde 8 tane oluyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ahkbjk -- 27 Haziran 2012; 11:03:52 >
  • quote:

quote:

hocam sürücü ön hava yastığı sürücü yan sürücü perde yolcu ön yolcu yan yolcu perde arka 2 perde 8 tane oluyor

ama o perde tek parça onun farkına varın.
  • quote:

quote:

quote:

hocam toplam olarak 2 tane perde 2 tane ön 2 tane ön yan 2 tanede arka yan hava yastığı..yeni farkettim ben yanlış sayıyormuşum ben arka yan hava yastığı yok diye biliyordum..

• quote:

quote:

quote:

quote:

hocam toplam olarak 2 tane perde 2 tane ön 2 tane ön yan 2 tanede arka yan hava yastığı..yeni farkettim ben yanlış sayıyormuşum ben arka yan hava yastığı yok diye biliyordum..

Özür dilerim hocam çünki böyle bir tartışma daha önce yaşanmıştı ve ben de ona göre hareket ettim.Sitedeböyle bir açıklama yazmaları lazım.

• quote:

Özür dilerim hocam çünki böyle bir tartışma daha önce yaşanmıştı ve ben de ona göre hareket ettim.Sitedeböyle bir açıklama yazmaları lazım.

estagfurullah hocam ben de 8 taneyi yanlış sayıyormuşum
  • yan perdenin öyle açıldığını bilmiyordum çok iyiymiş. ne olursa olsun kurtarır gibi duruyor tabi kullanmamak nasip olur inşallah.
  • 
Sayfa: önceki 2930313233
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.