Şimdi Ara

Samsung Galaxy Q göründü; 5.3-inç ekranlı değil

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
0
Favori
3.722
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• Akıllı telefon dünyasının son günlerdeki flaş gelişmelerinden biri de Samsung'un Galaxy Q isimli yeni modeli. 5.3-inç büyüklüğünde ekrana sahip olacağı iddia edilen akıllı telefonla ilgili ortaya çıkan son detaylar gerçeğin pek te öyle olmadığını ortaya koydu. Kanadalı taşıyıcı firma Rogers'ın dökümanına göre Galaxy Q, 3.2-inç ekrana sahip giriş seviyesi bir telefon olacak.

Kızaklı QWERTY klavye ile donatıldığı ve Android 2.3 işletim sistemiyle çalıştığı belirtilen telefon için Rogers'dan gelen bilgi, bu çeyreğin sonuna doğru yani Eylül ayı gibi satışa sunulacağı yönünde. Samsung cephesi ise yeni telefonla ilgili sessizliğini koruyor.

• Nereden nereye geldik. Birkaç yıl öncesine kadar telefon fiyatlarının üst limiti şimdinin parasıyla 500-600 TL'yi geçmezken, şu anda 2000-2500 TL'ye dayanmış durumda (Elit kesime hitap eden 10 binlerce liralık olanları saymıyorum). Telefon üreticileri ufak-tefek yeniliklerle fiyat çıtasını oldukça yüksetlmiş durumdalar ve bence bu ürünlerin bu kadar panayı hak edip-etmediği sorgulanmalıdır.

İyi bir PC toplamak için 2000 TL'yi çok gören kişiler, her nedense bu tür cihazlara 1500-2000 TL'yi düşünmeden bayılabiliyorlar. Yötetici ve işadamlarının bu tarz cihazları alması olmazsa olmaz bir durum ancak iş için kullanmayacak kişilerin bir telefona bu kadar para vermesini idrak etmekte zorlanıyorum.
  • Sağ taraftaki görüntüdeki telefon Nokia nın bir modeli
  • sevindim bu habere Galaxy S II yeni almışken daha iyisini görmemek ikileme yol açmaz
  • Samsung kesinlikle ama kesinlikle İ phone 5 cikinca karsisina bir rakip cikarir
  • quote:

Orijinalden alıntı: KASIMPAŞA TAYFA

Samsung kesinlikle ama kesinlikle İ phone 5 cikinca karsisina bir rakip cikarir

Emin ol cekmecede hazir halde bir tane amiral gemisi bulunduruyordur samsung Iphone 5 icin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kasatka

quote:

Orijinalden alıntı: KASIMPAŞA TAYFA

Samsung kesinlikle ama kesinlikle İ phone 5 cikinca karsisina bir rakip cikarir

Emin ol cekmecede hazir halde bir tane amiral gemisi bulunduruyordur samsung Iphone 5 icin.

iphone 4 ün teknolojisi galaxy s 2 nin çok gerisinde , samsung zaten şu anda piyasayı kasıp kavuruyor ip5 çıkmış ip6 çıkmış fark etmez
  • quote:

iphone 4 ün teknolojisi galaxy s 2 nin çok gerisinde , samsung zaten şu anda piyasayı kasıp kavuruyor ip5 çıkmış ip6 çıkmış fark etmez

Samsung hangi anlamda piyasayı kasıp kavuruyor? Satış anlamında değil. Zira o bakımdan Samsung'un tüm akıllılarının satış toplam tek bir iPhone 4 etmiyor. Piyasayı kasıp kavurmak deyince de benim aklıma satıştan başka bir şey gelmiyor.
  • 5.3'' olmasın zaten. Nerde taşicaz onu? Tabletten farkı kalmaz. Benim için taşınabilirlik ön planda. Dün amcanın birinde Nokia X7 gördüm. O bile çok büyük geldi gözüme.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Erasmus78

quote:

Samsung hangi anlamda piyasayı kasıp kavuruyor? Satış anlamında değil. Zira o bakımdan Samsung'un tüm akıllılarının satış toplam tek bir iPhone 4 etmiyor. Piyasayı kasıp kavurmak deyince de benim aklıma satıştan başka bir şey gelmiyor.

teknoloji anlamında kavuruyor samsung a has super amoled + , hem data hem hdmi portu olarak mhl portu, bluetooth 3.0, full hd video kaydı 1.2 ghz exynox işlemci gibi çoğu teknolojiyi ilk defa galaxy s 2 de kullandı ve dünya çapında satışları da rekor kırıyor darısı iphone un başına
  • Darısı iPhone un basına mı:) teknoloji dunyasını takip ediyor musunuz?
  • hadi bakalım doğru çıkacak mı haber görelim
    www.teknokampus.com

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi funnyboy -- 21 Temmuz 2011; 16:27:53 >
  • İp4 ile gs2 kiyaslaniyor ya deli oluyorum urun cikis tarihlerini takip etmeyen kesim
  • quote:

Orijinalden alıntı: dextercan

Darısı iPhone un basına mı:) teknoloji dunyasını takip ediyor musunuz?

evet darısı iphone un başına :) yeni bir şeyler görmek istiyoruz ama yok malesef ios 5 ile android çakması bir cihaz olacak ah steve kurtul artık şu itunes bağımlılığından iphone 4 ü satma sebebim oldun
  • quote:

Orijinalden alıntı: bocekgrafik

Nereden nereye geldik. Birkaç yıl öncesine kadar telefon fiyatlarının üst limiti şimdinin parasıyla 500-600 TLyi geçmezken, şu anda 2000-2500 TLye dayanmış durumda (Elit kesime hitap eden 10 binlerce liralık olanları saymıyorum). Telefon üreticileri ufak-tefek yeniliklerle fiyat çıtasını oldukça yüksetlmiş durumdalar ve bence bu ürünlerin bu kadar panayı hak edip-etmediği sorgulanmalıdır.İyi bir PC toplamak için 2000 TLyi çok gören kişiler, her nedense bu tür cihazlara 1500-2000 TLyi düşünmeden bayılabiliyorlar. Yötetici ve işadamlarının bu tarz cihazları alması olmazsa olmaz bir durum ancak iş için kullanmayacak kişilerin bir telefona bu kadar para vermesini idrak etmekte zorlanıyorum.

bence bir kac sene oncesine kadar siz ust duzey telefonlara bakmadiginiz icin fiyat size oyle geliyordur. keze 8210un 1999 fiyatlariyla 500milyon lira oldugunu cok iyi hatirliyorum. kaldiki model numarasini hatirlayamadigim onun iki kati olan nokia modelleride mevcutdu.
  • Arkadaşlar Ericsson'un Türkiye'deki ilk modelleri 2000 DM idi.Ne çabuk unuttunuz
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.