- x
Lisede Nasıl Olmalı?
64 Cevap7660 Görüntüleme1 Favori
Bu konudaki kullanıcılar:
  Seçkin Yorumlar Yazdır
Sayfa: [1]      >>
Arama Terimi: Yazarı:
Konu içi arama ayarları
Sadece Arananın bulduğu yerler
Arama terimleri En önemli Üst minimum sıralama: /1000

Arama tercihlerinizi belirlediyseniz yukarıdaki kutuya arama terimini yazıp "Konu içi ara" butonuna tıklayınız.
Giriş

1616 Mesaj
19 Temmuz 2011; 23:02:03 

Burası liseli dolu,herkesin tecrubelerini bilmek isterim.Liseye geçenlerdeyim.Lisede nasıl olmalı.Anadolu Liseside değil Diplomayla girilen Meslek Lisesi.Muhase bölümü vs var.İlkokulda bir kız arkadaşımla gideceğiz oraya.Nasıl davranmalı.Sessiz,efendi,kimseye zararı olmayan,sadece kendi arkadaşlarıyla olan kişi gibi mi olsam yoksa arkadaş edinmeye çalışan,havalı olmayan çalışan vs gibilerden mi.

Şöyle birşey sessiz sakin olursan dayak yersin,ezerler,büzerler diyorlar.Ee tam dersi olsan senden büyükler ezer seni daha çok rezil olursun.Yani ne yapmalı,nasıl olmalıyım lisede.Kendime çeki düzen vermeye ihtiyacım var mı acaba.Ben genelde sakinimdir,kimseye bulaşmam,sebepsiz yere ezmeye çalışmam,aşırı derece derslerinde olan biride değilimdir,eylenceliyimdir,sadece kendi arkadaşlarımın arasında daha özgür,rahat olur espiri o zaman yaparım.Kız diye koşmam insanların peşine.Fake arkadaşlar olacaktır,olduda onlarda takılırım ama gerçek arkadaşlarımı satmam.Utangacımdır biraz,rezil olmak istemem.Kimseyle aramı kötü yapmak istemem,sevmediğim biriyse muhatap olmam o muhatap olmadıkça.Tabii sinirlendiğim zaman değişebilir.

Eee uzun oldu biraz,üşenmeyin.Kısaca lisede nasıl olmalıyım:D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -JeRoMaX- -- 19 Temmuz 2011; 23:04:00 >

5779 Mesaj
19 Temmuz 2011; 23:05:04 

Kasma bu kadar kendin ol zamanla gelisecektir hersey

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

Uzaklaştırılmış
Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
19 Temmuz 2011; 23:07:04 

Sen şeye gidiyorsun ya Ticaret Meslek Lisesi'ne. Çok iyi allahtan endüstriye gitmiyorsun. Adına sevindim

182 Mesaj
19 Temmuz 2011; 23:08:00 

Olduğun gibi ol zaten başka bir karaktere bürünsen de eninde sonunda döneceksin kendine.

368 Mesaj
19 Temmuz 2011; 23:09:03 

adam ol.

İmzanız kural dışıdır! || Uymanız gereken imza kurallarını okumak için tıklayınız.

Uzaklaştırılmış
19 Temmuz 2011; 23:09:26 

Arkadaşlara katılıyorum asla başka biri gibi davranma gerisi gelir

645 Mesaj
19 Temmuz 2011; 23:10:54 

Lisede herkesle muhabbet etmeye çalış ortam kur bir adın olsun yani kavgalara falan olumsuz bak hep.Herkes seni sevecektir iyi yıllar geçirirsin.

1616 Mesaj
19 Temmuz 2011; 23:11:39 

quote:

Orijinalden alıntı: Chidori

Kasma bu kadar kendin ol zamanla gelisecektir hersey

Ne bileyim içime bir korku saldı:D.Kendim olursam zaten kimseyle düşmanlığım olmaz ki.Ama bazı insanlar oluyor kıro,apaçiciler,yani şu kızlar(anladınız),insanları ezmeye çalışıp ilgi çekmeye çalışanlar,yada büyük,kıllı çocuklar oluyor ya onların sebepsiz yere gelip saldırmaları falan.İlkokulda baya bir sene uğraştım.Sonra kendimi değiştirince bulaşan fazla olmadı.Yine muhatap olunmadıkça muhatap olmadım ama yok sebepsiz yere saldıranmış,tuhaf tiplermiş onlardan kurtuldum.Küçümsedim,uzaklaştırdım benden uzak durmaları için elimden geleni yaptım.Onları çekicek halim yok herhalde.Bir onlar eksikti zaten...Tabii lisede bambaşka bir ortam yapacağını bilmiyor insan.İlkokuldan bir arkadaşım var oda olmasa ne yapacağım bilmiyorum:D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -JeRoMaX- -- 19 Temmuz 2011; 23:15:36 >

2737 Mesaj
19 Temmuz 2011; 23:12:05 

Lisede kafam şimdiki gibi çalışsaydı, ders dinlemez derslerde kitap okur kendimi erkenden geliştirirdim.
Dil kurslarına giderdim.Ders dinlersen 4 sene boşa gider.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Joseph S. -- 19 Temmuz 2011; 23:14:38 >

Gran Turismo 6

770 Mesaj
19 Temmuz 2011; 23:15:36 

ilk gün birini döv okulda reyiz desinler sana.

Marmara Üni. / Hukuk

Uzaklaştırılmış
19 Temmuz 2011; 23:15:56 

quote:

Orijinalden alıntı: -JeRoMaX-

Ne bileyim içime bir korku saldı:D.Kendim olursam zaten kimseyle düşmanlığım olmaz ki.Ama bazı insanlar oluyor kıro,apaçiciler,yani şu kızlar(anladınız),insanları ezmeye çalışıp ilgi çekmeye çalışanlar,yada büyük,kıllı çocuklar oluyor ya onların sebepsiz yere gelip saldırmaları falan.İlkokulda baya bir sene uğraştım.Sonra kendimi değiştirince bulaşan fazla olmadı.Yine muhatap olunmadıkça muhatap olmadım ama yok sebepsiz yere saldıranmış,tuhaf tiplermiş onlardan kurtuldum.Küçümsedim,uzaklaştırdım benden uzak durmaları için elimden geleni yaptım.Onları çekicek halim yok herhalde.Bir onlar eksikti zaten...Tabii lisede bambaşka bir ortam yapacağını bilmiyor insan.İlkokuldan bir arkadaşım var oda olmasa ne yapacağım bilmiyorum:D

Oha lan nerde yaşıyorsun. Tam okumadım mesajı hangi okul bu ? İstanbul'daysan akarız birşey olursa

42 Mesaj
19 Temmuz 2011; 23:17:56 

Nelerle, kimlerle karşılaşıcağına bağlı bu. Tek söyliyceğim hayallerindeki gibi çıkmazsa üzülme.

1 Mesaj
19 Temmuz 2011; 23:19:05 

Bence şimdiden bol bol amerikan gençlik filmlerini izle

19 Mesaj
19 Temmuz 2011; 23:21:40 

Yanıt veriyorum-----> suskun olma , kızlarla aranı iyi tut , kavgacı olma , kavga isteyene yeterli ölçüde ver odunu (verebiliyosan tabi gidip te ayıyla girme güreşe) , hocalarla aran ne iyi ne kötü olsun , müdür ve yardımcısı seni tanımasın olabildiğince , sakın eski arkadaşlarınla sürekli birlikte olup yenilerini edinmekten alı koyma kendini eskiler ceptedir zaten ama aranı boz demiyorum tabi ... Ayrıca sınıfta espri yap ama kendinle ve geçmişinle ilgili olanları az tut... geçmişini ne kadar az bilirlerse o kadar iyi sen anlatmadan onlar seni tanımaya çalışacaklardır... Ama bunları rol yaparak yapma kendin ol , bunları yapmaya çalış optum mucks

1616 Mesaj
19 Temmuz 2011; 23:28:38 

Atatürk Çağdaş Yaşam Programlı Lisesi....

Kimseyle derdim olmaz benim.İlkokulda güçlü bir çocuk vardı yakın arkadaşımdı ama sürekli vururdu.Vurduğu yerde 2 saat ağrırdı taş gibi kas var.Çok şey derdim yinede kızmazdı.Özlüyorum bazem:D.Bir kaç tanede vardı tuhaf tiplerden.Birini forumda anlatmıştım silinmiş konum herhalde.Oda doğuluydu,aksan falan öyle.Fakir bir aileydi bizim sınıfa gelmişti.Benimde 40 yılda bir iyi niyetim tuttu yanlız kalmasın arkadaş olalım ezik hissetmesin dedim.Hem iyi çocuktu dışardan.Bir kaç hafta sonra kızlardan yardım dilenir oldum.Sarılmaya çalışırdı,her konuşusunda koluma bacağıma,saçıma dokunurdu.Sabrım dışında iterdim,döverdim.Küçümsedim,uzaklaştırdım kendimden zamanla,herkes öğrendi onda tuhaf birşey olduğunu sonra okul istenmeyen kişi oldu.Bir çok kişi dedikodu falan yaptı.Çocuk kızlardan korktuğu için yakın kız arkadaşlarımın yanından ayrılmıyordum hatta girişte çıkışta yol yapıyorlardı.Başka şeylerde var ama anlatmak istemiyorum:D

Tuhaf tiplerden kurtuluş kolay.Herkesin dedikodusu falan diye uzaklaşırlar.İşte derdim şu durup dururken bulaşanlardan falan.İlkokuldada sınıfımda vardı çok,hatta bir tanesi sürekli bana takıntılıydı.Şunla takılma derdi ben yine takılırdım o kişiyle sinirden köpürürdü.

Uzaklaştırılmış
30 gün cezanın,
4 gün 14 sa. 2 dk. kadarı kaldı.
19 Temmuz 2011; 23:29:39 

læ çöm okulların açılmasına 2 ay var.şöyle konular açıp sinirimi bozmayın bana okulu hatırlatmayın,tatilin biteceğini hatırlatmayın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Çalışan Ağustos Böceği -- 19 Temmuz 2011; 23:31:18 >

159 Mesaj
19 Temmuz 2011; 23:35:19 

Geçen sene nasılsan bu sene de öyle ol. Sadece kendini ezdirme.

1616 Mesaj
19 Temmuz 2011; 23:41:05 

quote:

Orijinalden alıntı: Yonayoda

Yanıt veriyorum-----> suskun olma , kızlarla aranı iyi tut , kavgacı olma , kavga isteyene yeterli ölçüde ver odunu (verebiliyosan tabi gidip te ayıyla girme güreşe) , hocalarla aran ne iyi ne kötü olsun , müdür ve yardımcısı seni tanımasın olabildiğince , sakın eski arkadaşlarınla sürekli birlikte olup yenilerini edinmekten alı koyma kendini eskiler ceptedir zaten ama aranı boz demiyorum tabi ... Ayrıca sınıfta espri yap ama kendinle ve geçmişinle ilgili olanları az tut... geçmişini ne kadar az bilirlerse o kadar iyi sen anlatmadan onlar seni tanımaya çalışacaklardır... Ama bunları rol yaparak yapma kendin ol , bunları yapmaya çalış optum mucks

Espiri işi kolay.Ben komik biriyimdir.Burada ciddi olduğuma bakma.Eski sınıf arkadaşımla aynı sınıfa düşersek zaten deli damgası yeriz herhalde.Çok güleriz,gülme krizimiz çok tutar.Komik birşey olduysa herkes güler,susar en son biz kalırız gülen.Neşeliyizdir yani.Ama espirilerimizi kendi aramızda yaparız.Dediğim gibi odun tipler kıskanıp,ezmeye çalışmasın onlarla uğraşmayalım yani.Kendi aramızda derken o kişilerden uzak neresi olursa olsun.

Öğretmenlerle aramız iyi olur,çekinmezsem tabii.Çok çekinirim.Hele bizim ilkokul öğretmenlerimiz soğuktu biraz.Gerçeği ne kötü,ne iyiydi.Kötü olsa okulu dar ederlerdi,iyi olsada...İyi olursak sürekli görev falan verir zaten ödev yapmaya üşeniyorum.Fazladan ödevmiş,gösteriymiş uğraşamam.Yeni arkadaş konusunda...Sıcak biriyimdir tabii kanım ısınırsa.Uyuz olduğum,yada ezmeye çalışan,kendini birşey sanan biriyse.Birşey demedikçe konuşmam,öyle sessizce dururum.Kanım ısınırsa çobucak arkadaş olurum sorun olmaz yani.

Liselinin dersleri bir ders,insanları bir dert.Hele gideceğim lise görünüş konusunda aşırı titizmiş.Tarz yapamazsın,saç desek ha var ha yok denecek kadar olacakmış.

Ezdirip ezdirmemek konusuna gelirse tuhaf,uyuz tiplerse başımdan bir şekilde atarım,kendini birşey sanan,artis tiplerse birde onların ağız kokusuyla uğraşmiyim.İlkokulda karşı çıkmıştım birine kafayı bana takmıştı.Ben o yokmuş gibi davranırken,o beni izleyip kuduruyordu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -JeRoMaX- -- 19 Temmuz 2011; 23:43:24 >

360 Mesaj
19 Temmuz 2011; 23:44:08 

Diyeceğim tek şey kavgada arkam olsun diye okulun piçlerine yavşama. Sigarayada başlama sakın.

Çal Çingene

22 Mesaj
19 Temmuz 2011; 23:56:16 

Davranış olarak kendin ol da derslerine çok çalış sadece ilk dönem. İlk dönem dereceye girersen sözlüler sağolsun her sene dereceye giriyorsun

198 Mesaj
19 Temmuz 2011; 23:58:03 

quote:

Orijinalden alıntı: Yonayoda

.

Uzaklaştırılmış
20 Temmuz 2011; 0:00:02 

97 li birine göre olgun birisin gibi sezdim. Öncelikle okulun tuvaletleri leş gibi sigara kokacaktır, 50 kuruş isteyenler olacaktır herkese karşı tutumun şu olmalıdır, ne fazla ne çok. Ne gidip 5 günde bir sevgili değiştireceksin ne de eziklerden olacaksın, kız meselesi sana kalmış ama yinede öyle çok havalara girme derim kavga için "tek" diye bi tabir var tek e cağıracaklar seni 10 kişi 1 kişiye dalacaklar dikkatli ol arkadaşlarını, tarafını iyi seç ve sana harbi bi tavsiye, lise 1 i bu sene bitirdim butunlemeye kaldım az kalsın sınıfta kalıyodum harbi asıl biraz derslere, geçecek kadar. Ve sigaraya başlama, 8. sınıftaki arkadaşlarını da boşlama, yeni arkadaşların onlar kadar değerli gelmeyecek gözüne. Kavga meselesinden falan çekiniyosan kural 1. birisi bişey sorarsa gözünün içine bak ve alçak sesle konuşma ama efendi bi tutum takın. Kural 2. lise 4 lerle muabbet kur, abi böyle şöyle falan anlat bişeyler onlar sizi benimseyecek ve koruyacaklardır o sene. Bol şanslar.

1282 Mesaj
20 Temmuz 2011; 0:03:03 

gizemli ol

3683 Mesaj
20 Temmuz 2011; 0:06:47 

sırf öne çıkmak için birileri ile didişmeye,maymunluk yapmaya çalışma yeter.

On the nightside of Eden
Await the wisdoms Nemesis
Nightside of Eden

To be the Exodus of our Genesis
Nightside of Eden

24 Mesaj
20 Temmuz 2011; 0:08:57 

Artist ol,mafya ol,önüne gelene diklen,arka sıralarda otur,hocalara diklen,kızları sahiplen,haraç kes,her okul çıkışına birini davet et

"When the last tree is cut,the last river poisoned,and the last fish dead,we will discover that we can't eat money ! "Greenpeace.

9 Mesaj
20 Temmuz 2011; 0:11:33 

Cool ol,ders çalış,bakımlı ol,bişeyi fazla takma KIZLAR ÜSTÜNE ATLAR

1616 Mesaj
20 Temmuz 2011; 0:16:10 

quote:

Orijinalden alıntı: magic0re

97 li birine göre olgun birisin gibi sezdim. Öncelikle okulun tuvaletleri leş gibi sigara kokacaktır, 50 kuruş isteyenler olacaktır herkese karşı tutumun şu olmalıdır, ne fazla ne çok. Ne gidip 5 günde bir sevgili değiştireceksin ne de eziklerden olacaksın, kız meselesi sana kalmış ama yinede öyle çok havalara girme derim kavga için "tek" diye bi tabir var tek e cağıracaklar seni 10 kişi 1 kişiye dalacaklar dikkatli ol arkadaşlarını, tarafını iyi seç ve sana harbi bi tavsiye, lise 1 i bu sene bitirdim butunlemeye kaldım az kalsın sınıfta kalıyodum harbi asıl biraz derslere, geçecek kadar. Ve sigaraya başlama, 8. sınıftaki arkadaşlarını da boşlama, yeni arkadaşların onlar kadar değerli gelmeyecek gözüne. Kavga meselesinden falan çekiniyosan kural 1. birisi bişey sorarsa gözünün içine bak ve alçak sesle konuşma ama efendi bi tutum takın. Kural 2. lise 4 lerle muabbet kur, abi böyle şöyle falan anlat bişeyler onlar sizi benimseyecek ve koruyacaklardır o sene. Bol şanslar.

Okul disiplinli tuvalette kolay kolay içirtmezler.50 kuruş isteme davası 8.sınıftan beri var zaten.Yürürken şıngır mıngır sallanıyor yok diyorum .Tabi lisede karşıma ne odunlar çıkacak kim bilir.Cepleri ararlar.8.sınıfta kimlerle uğraştım bir bilseniz.50 kuruş için kardeşim diyip öpmeye çalışanlar vardı.

Herneyse ALLAH yardımcım olsun:D.Olgun biri gibi görünürüm ama ciddiyet pek sevmem.Sırf gülmeme bile kafayı takanlar vardı.Beğin terk espiri yapanlara ayıp olmasın diye gülmekte ayrı dert.Havalara girmem uçmamdan kendimce takılırım yani sağa sola laf atmam,zıplamam.Tabii kırolar sararsa çevremi gel teke tek bilmemneye tek gibisinden mahallede de çok gördüm o tipleri.

7209 Mesaj
20 Temmuz 2011; 0:17:56 

quote:

Orijinalden alıntı: CompanyMaster7

Burda söylenen çoğu şeye inanma yeter...

Uzaklaştırılmış
20 Temmuz 2011; 0:28:51 

quote:

Okul disiplinli tuvalette kolay kolay içirtmezler.50 kuruş isteme davası 8.sınıftan beri var zaten.Yürürken şıngır mıngır sallanıyor yok diyorum .Tabi lisede karşıma ne odunlar çıkacak kim bilir.Cepleri ararlar.8.sınıfta kimlerle uğraştım bir bilseniz.50 kuruş için kardeşim diyip öpmeye çalışanlar vardı.

Herneyse ALLAH yardımcım olsun:D.Olgun biri gibi görünürüm ama ciddiyet pek sevmem.Sırf gülmeme bile kafayı takanlar vardı.Beğin terk espiri yapanlara ayıp olmasın diye gülmekte ayrı dert.Havalara girmem uçmamdan kendimce takılırım yani sağa sola laf atmam,zıplamam.Tabii kırolar sararsa çevremi gel teke tek bilmemneye tek gibisinden mahallede de çok gördüm o tipleri.

Altın kuralı vermeyi unutmuşum.

Kızlardan çekinme muhabbet kur. Ne tipsiz herifler kızları götürüyor bende 8 de senin gibiydim arkadaşlarımla en arka 6 sırayı kapsar hocalarla maytap geçerdik. At maymun sesi çıkaranlar mı dersin ah uh hadi hadi ...

Ama lise dekiler yanaşmıyo pek şimdi sen 70 alınca üzülüyosundur belki biz 60 alınca seviniyoruz. Birler çatır çatır geliyor 45-55 arası notlar hep.

O yüzden güçlü olman, ders-kız-arka-yakın arkadaş 4 lüsünde rank yakalaman gerekir.

"Ders"in iyi olursa daha çabuk tanınırsın, en azından sınıfta, kız-arka-yakın arkadaş ı daha yakın halledersin.

"Kız" - manita yaparsan ne arkan olur ne yakın arkadaşın dersinde de ters orantı yaşarsın, düşmanın olur.

"Arka"n olursa daha çabuk manita yaparsın popülariten artar. Aslında 4 lüye popülerite yazmayı unutmuşum fakat fazlası zarar onunda.

Benim için bu 4 lü şöyleydi muhabbet edecek arkadaş-basketbol-ders bazıları için sigara-ders-kız vs olabilir.

Yukarıdakilerin üstüne body e falan başlarsan fena olmaz, bir de parti bileti falan satanlar olacaktır, sende girersen o işlere facebookunda arkadaş listene bakınca bi kaç ay içinde 1500 kişi görebilirsin şaşırma. İzmirde bu böyle en azından.

He bu arada, tatile falan gideceksen sağlam profil fotoları çek, kaynaşman,tanışman manita yapman daha kolay olur.

1616 Mesaj
20 Temmuz 2011; 0:42:50 

quote:

Orijinalden alıntı: magic0re

Altın kuralı vermeyi unutmuşum.

Kızlardan çekinme muhabbet kur. Ne tipsiz herifler kızları götürüyor bende 8 de senin gibiydim arkadaşlarımla en arka 6 sırayı kapsar hocalarla maytap geçerdik. At maymun sesi çıkaranlar mı dersin ah uh hadi hadi ...

Ama lise dekiler yanaşmıyo pek şimdi sen 70 alınca üzülüyosundur belki biz 60 alınca seviniyoruz. Birler çatır çatır geliyor 45-55 arası notlar hep.

O yüzden güçlü olman, ders-kız-arka-yakın arkadaş 4 lüsünde rank yakalaman gerekir.

"Ders"in iyi olursa daha çabuk tanınırsın, en azından sınıfta, kız-arka-yakın arkadaş ı daha yakın halledersin.

"Kız" - manita yaparsan ne arkan olur ne yakın arkadaşın dersinde de ters orantı yaşarsın, düşmanın olur.

"Arka"n olursa daha çabuk manita yaparsın popülariten artar. Aslında 4 lüye popülerite yazmayı unutmuşum fakat fazlası zarar onunda.

Benim için bu 4 lü şöyleydi muhabbet edecek arkadaş-basketbol-ders bazıları için sigara-ders-kız vs olabilir.

Yukarıdakilerin üstüne body e falan başlarsan fena olmaz, bir de parti bileti falan satanlar olacaktır, sende girersen o işlere facebookunda arkadaş listene bakınca bi kaç ay içinde 1500 kişi görebilirsin şaşırma. İzmirde bu böyle en azından.

He bu arada, tatile falan gideceksen sağlam profil fotoları çek, kaynaşman,tanışman manita yapman daha kolay olur.

Manita yaparım sorun değil,kızlardanda çekinmiyorum.Liseye gideceğim arkadaş kız,en yakın arkadaşım hatta.Ortaokulda popülerdik,ama lisede...Ortaokuldan sonra kim ne olursa olsun popüler olma çalışmasında.Sonra çevre farklı popüler olmak biraz daha zor olur lise 1de.Benim arkadaşımda tuhaf tuhaf sesler çıkarıyor,aşırı tuylu,bakım falan yok,saat başı kepek temizleyenlerden,eski kafalılardan ve lisede değişecekmiş popüler olacakmış.Gelmiş 15 yaşına artık kolayca değişmez.12-13 yaşında değişir insan o zamandan sonra zor.Herneyse işte o bile popüler olma mücadelesine girdiyse ooo popüler olmak zordur lisede.Tabii değişemeyeceği için 1-2 ay sonra oturur yerine herşey diye tahmin ediyorum.

23 Mesaj
20 Temmuz 2011; 0:45:29 

Serseri olma gidip millete omuz atma efendi ol efendi adamları herkes sever ama efendilik ile pısırıklık arasındaki dengeyi kur . Bol bol arkadaş edin çok işine yarayacaklar

Notlara gelince ilk yazılılara daima çok calıs en kolaylar onlar olur düşük alırsan zorlaşır..

359 Mesaj
20 Temmuz 2011; 0:50:20 

İlkokuldan bir farkı yok la arkadaşların farklı sadece aynı yani başka bir okula kaydını alıyorsun öyle düşün. Sadece az biraz daha rahat ilkokuldan.

1616 Mesaj
20 Temmuz 2011; 0:50:22 

quote:

Orijinalden alıntı: neRoo..

Serseri olma gidip millete omuz atma efendi ol efendi adamları herkes sever ama efendilik ile pısırıklık arasındaki dengeyi kur . Bol bol arkadaş edin çok işine yarayacaklar

Notlara gelince ilk yazılılara daima çok calıs en kolaylar onlar olur düşük alırsan zorlaşır..

Gerekmedikçe kimseye bulaşmam,kimsede bana bulaşmasın yeter ki.Yoksa iri yarı biri değilim ki dikleniyim ona buna.

Notlarda elimden geldiğince birşeyler yaparım.Sayısalda zorlanırım,fizikte zorlanırım tahminimce.

Uzaklaştırılmış
4 gün cezanın,
2 gün 7 sa. 37 dk. kadarı kaldı.
20 Temmuz 2011; 0:53:03 

Kendin ol yeter ve seni ezmeye çalışan 10 'ları filan da takma hepsi bir avuç velet sonuçta

Uzaklaştırılmış
7 gün cezanın,
1 gün 4 sa. 27 dk. kadarı kaldı.
20 Temmuz 2011; 0:59:35 

şimdi kız arkadaş peşinde koşmam diyosun ama illaki olucaktır. derslerinde de bi sorun yoksa düzgün bi kız bul benden söylemesi. zaten 1 2 sene sonra ne saçma şeyleri büyütmüşüm diyip kendine güleceksin.

2724 Mesaj
20 Temmuz 2011; 1:08:29 

mütevazı,kendi halinde,arkadaslarıyla iyi geçinen akıllı bir çocuk ol yeter.

816 Mesaj
20 Temmuz 2011; 1:12:50 

Onu bunu boşver.

Taktik veriyim

Törene geç kalıp sınıfa kapıyı çalmadan dalarak ve moonwalk yaparak girdin mi dönemindeki tüm kızlar senindir.

Hatta hocaların da gözüne girebilirsin.

▲  Hell aint a bad place. Hell is a from here to eternity
▲ ▲  Huehuehuehuehuehuehuehuehue like a brazilian Jiji
Can't u? Cruel Moon Bring The End

2045 Mesaj
20 Temmuz 2011; 1:19:29 

Vay be daha dün bende dh de liseli abilerimizden yorum istiyordum, şimdi lise 4 olduk. Öncelikle belalı tiplerle arkadaşlık kurma selamın olsun o kadar, sigara içeyim deme bak bu benden bir tavsiyedir. Başlarda arkadaşlıklar kurmaya çalış nasıl olsa sınıfta kimse birbirini tanımıyor olacak hepsini tek tek yanına çağır tanış ben öyle yapmıştım. Birde gömlegin pantolonunun içinde olmasın kollarınıda ilikleme sıvazla daha iyi olur. Gerisi keyfine kalmış hadi başarılar.

So, so you think you can tell Heaven from Hell,
blue skies from pain.

And did they get you to trade your heroes for ghosts?
We're just two lost souls swimming in a fish bowl, year after year.

20 Mesaj
20 Temmuz 2011; 1:25:34 

sende kendimi gördüm

514 Mesaj
20 Temmuz 2011; 1:30:48 

terminatör gibi ol kimse dokunamaz (en kötü dayak yersin)

868 Mesaj
Eski Kullanıcı Adı:
İconic
20 Temmuz 2011; 1:36:10 

quote:

Atatürk Çağdaş Yaşam Programlı Lisesi....

İyi bir okuldur kendileri tahmin ettiğim kadarıyla fatih taraflarında okuyordun ilkokulu aynı sıkıntılarımız vardı seninle bu çevrenin çocukları böyledir genellikle takmıyacaksın kafana . Çağdaştada malesef değişmiyor bu . Çok sevdiğim bi arkadaşım 360 puan aldığı halde oraya gitti tercih yapsa çok daha iyi bi okula girerdi ama tercihlere hep düz anadolu liselerini yazdı tutmadı en sonunda geldi anadolu olmayan meslek lisesine . İnsan birazda ne olduğunu bilecek aslında . Çocuk okudu güzel falan ama okulda epey bi para geçiyor bilgisayar bölümü en çok istenen bölüm orda tutturamassan elektroniğe atılıyorsun ha tutturma ne biliyomusun sana bi güzel pc listesi veriyolar bunu getir seni pc bölümüne alalım diyorlar ( apaçık 1.5 - 2 milyar istiyorlar ) benden büyük bir arkadaşım vardı bunu bizzat yüzüne söylemişler babası küfredip çıkmış düz liseye naklini aldı . Diğer arkadaşım da bu sene yanımdaki okula zeytinburnu tekniğe nakilini aldırıyor hocalardan 1-2 si ile tartışmış takmıyacaksın ortam epey bıyıklı kız ve tesbihçi dolu . Disiplinlidir epey kundura giyersin telefonda sıkıntı yaratır sigara meselesi çok geniş bahçe kenarlarında içen elemanlar varmış . DH'de bu sene o okuldan mezun olan bi eleman vardı onla konuşman senin için daha faydalı olur Ama tabiki çağdaş gidebileceğin en iyi düz meslek lisesidir bunuda ekliyim ha eğer puanın 340 civarıysa sakın tercih yapmaktan kaçınma buda sana son tavsiye olsun son dakika tercih ile okul kazanan bir büyüğünden

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi İconic -- 20 Temmuz 2011; 1:38:41 >

C#ENG'15

260 Mesaj
20 Temmuz 2011; 1:40:42 

abi ne dert ettiniz liseyi git takıl kafana göre

skate! skate! skate!

1614 Mesaj
20 Temmuz 2011; 2:14:02 

Arkadas biz de geçtik bu yollardan ama hiç böyle ne yapicam nasıl olmalıyım gibi bı derde düşmedim. Bı alemsiniz .

Soruna gelince kendini nasıl rahat hissediyorsan öyle ol. Sakın Cool olucam die triplere girme.

2284 Mesaj
20 Temmuz 2011; 2:22:22 

Beklediğin gibi bir yer değil lise. Sadece arkadaş ortamın iyiyse güzel olur.

Arrow | Revolution | Game Of Thrones | How I Met Your Mother | Sherlock | Blue Mountain State | 1K1M
Apple Iphone 5S | Sony Playstation 4 | Sony Vaio PCG-7182M

1616 Mesaj
20 Temmuz 2011; 8:35:04 

quote:

Orijinalden alıntı: İconic

İyi bir okuldur kendileri tahmin ettiğim kadarıyla fatih taraflarında okuyordun ilkokulu aynı sıkıntılarımız vardı seninle bu çevrenin çocukları böyledir genellikle takmıyacaksın kafana . Çağdaştada malesef değişmiyor bu . Çok sevdiğim bi arkadaşım 360 puan aldığı halde oraya gitti tercih yapsa çok daha iyi bi okula girerdi ama tercihlere hep düz anadolu liselerini yazdı tutmadı en sonunda geldi anadolu olmayan meslek lisesine . İnsan birazda ne olduğunu bilecek aslında . Çocuk okudu güzel falan ama okulda epey bi para geçiyor bilgisayar bölümü en çok istenen bölüm orda tutturamassan elektroniğe atılıyorsun ha tutturma ne biliyomusun sana bi güzel pc listesi veriyolar bunu getir seni pc bölümüne alalım diyorlar ( apaçık 1.5 - 2 milyar istiyorlar ) benden büyük bir arkadaşım vardı bunu bizzat yüzüne söylemişler babası küfredip çıkmış düz liseye naklini aldı . Diğer arkadaşım da bu sene yanımdaki okula zeytinburnu tekniğe nakilini aldırıyor hocalardan 1-2 si ile tartışmış takmıyacaksın ortam epey bıyıklı kız ve tesbihçi dolu . Disiplinlidir epey kundura giyersin telefonda sıkıntı yaratır sigara meselesi çok geniş bahçe kenarlarında içen elemanlar varmış . DH'de bu sene o okuldan mezun olan bi eleman vardı onla konuşman senin için daha faydalı olur Ama tabiki çağdaş gidebileceğin en iyi düz meslek lisesidir bunuda ekliyim ha eğer puanın 340 civarıysa sakın tercih yapmaktan kaçınma buda sana son tavsiye olsun son dakika tercih ile okul kazanan bir büyüğünden

Milyon tane üyeden kolay olur mu ki bulmak.Nickini biliyorsanız söyleyin:)

Puanım 340-350 falan olsa yani ortalaması bir kaç Anadolu yazardım.SBS zamanında sürekli hastaydım 2 kelime birşey bilsemde zorla yapıyordum.En azından diploma notumla giriyim şu liseye dedim.Anadolu liseleri Kontejan falanda olsa 300e kadar düşer mi bilemem.Gideceğim liseler diplomayla girildiği için tercih kağına gerek kalmadı.Tercihlere yazılmıyormuş o yüzden müdür yardımcısı gerek görmedi.Ama Anadolu liselerinde benim puanıma kadar düşüş olursa oraya giderim.Ama şahsen meslek okumak daha kafama yatkın geliyor.Olmadı yedek tercihlere kalırım

2221 Mesaj
20 Temmuz 2011; 8:43:10 

sigaraya başlama.gerçekten bak, sakın başlama.

96 Mesaj
20 Temmuz 2011; 9:40:27 

sigaraya başlama,para isteyen çok olucak sakın verme,kızlarla aranı iyi tut,lise 1 en zoru derler çünkü bütün liseyi kapsarmış o yüzden lise 1 de çok çalış,hocalarla aranı iyi tut ben bu yılı hocalara ettiğim iltifatlarla geçtim diyebilirim ve son olarak sınıfta seni tanıtıcak birşey olmalı ben sınıfta profesyonel fotoğraf çekimlerim ve müziğimle tanınırım sende bunun gibi birşey bulabilirsin.

Brian Jones,Jimi Hendrix,Janis Joplin,Jim Morrison,Kurt Cobain,Amy Winehouse....

NEDEN...

868 Mesaj
Eski Kullanıcı Adı:
İconic
20 Temmuz 2011; 17:33:55 

quote:

Milyon tane üyeden kolay olur mu ki bulmak.Nickini biliyorsanız söyleyin:)

Puanım 340-350 falan olsa yani ortalaması bir kaç Anadolu yazardım.SBS zamanında sürekli hastaydım 2 kelime birşey bilsemde zorla yapıyordum.En azından diploma notumla giriyim şu liseye dedim.Anadolu liseleri Kontejan falanda olsa 300e kadar düşer mi bilemem.Gideceğim liseler diplomayla girildiği için tercih kağına gerek kalmadı.Tercihlere yazılmıyormuş o yüzden müdür yardımcısı gerek görmedi.Ama Anadolu liselerinde benim puanıma kadar düşüş olursa oraya giderim.Ama şahsen meslek okumak daha kafama yatkın geliyor.Olmadı yedek tercihlere kalırım

O puanla sakın bir anadolu lisesine gideyim deme ha gidemem zaten deme sakın çünkü geçen sene 290 a bile anadolu lisesi vardı 3. tercihlerde . Örneğin beşiktaş a.a.l. 470'ten 330 a indi şehremini a.l. 334 ile kapattı . Bizzat gidip müdürleriyle konuştum öğrenciye para teklif etmişler okulumuza gelme puanımızı düşürme vs. düz liseye gönderip dershane masraflarını karşılarız falan demişler beşiktaşta aynısını yapmış geri göndermişler öğrenciyi böyle yapıp . Şehreminidekilere işlememiş fakat müdürler dediki kesinlikle sınıfta kalıcak hayatları kayıcak . Sen en iyisimi git güzel güzel meslek lisesine ha ama bölümünü iyi seç kararsızsan cidden gitme başını vurursun duvarlara . Normalde çalışkansan zaten kesinlikle mesleğe gitme ha ama çalışkansan ve bölümünede karar verdiysen kesinlikle mesleğe gidip anadoludakinden bile üstün olursun .

C#ENG'15

15235 Mesaj
26 Temmuz 2011; 11:17:51 

içeri takla atarak gir birine kafa at yere pata at okul senin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi paypay88 -- 26 Temmuz 2011; 11:18:40 >

Gerçeği bulacaksınız ve gerçek sizi özgür kılacak.

424 Mesaj
Eski Kullanıcı Adı:
ThunderStroke®
26 Temmuz 2011; 11:22:14 

Beyler bende İstiklal Makzume Anadolu Lisesi'ni kazandım .

2014-2015 YGS-LYS

3546 Mesaj
26 Temmuz 2011; 11:24:35 

İlk önce moonwalkı öğrenmen gerek

Ege Üniversitesi
Devlet Türk Musikisi Konservatuvarı Çalgı Yapım Bölümü

10016 Mesaj
26 Temmuz 2011; 11:26:38 

Hapishane değil ora rahat ol

Gaziantep Üniversitesi Elektrik-Elektronik Mühendisliği
A State Of Trance Fan

15235 Mesaj
27 Temmuz 2011; 9:45:21 

korkma

Gerçeği bulacaksınız ve gerçek sizi özgür kılacak.

6871 Mesaj
27 Temmuz 2011; 9:57:03 

Liseli olmaktan kaçış yok, saçma muhabbetler olacak, burda dalga geçilecek. Kaçmaya çalışma bundan, zevk almaya bak.

WoW Armory
D3 Armory
CS:GO

192 Mesaj
27 Temmuz 2011; 9:59:49 

Nihilum est verum.Sulum res est licitus.
Bu resim gizli mesaj içermektedir

Toplum kuramı olmayan eylem. Ben ise eylemi olmayan kuram.
Ben yalnızlığı, başkaları için değişemeyeceğimi anladığımda istedim...

3804 Mesaj
27 Temmuz 2011; 10:19:36 

Arkadaşlar şimdi ben de Liseye geçtim de şimdi bende şöyle bi alışkanlık var.Okul kıyafetlerine çok dikkat ederim.Gömleği pantıolon içine koyarım felan.

Şimdi ben böyle yaparsam bebe ezik muamelesi görürmüyüm ? Bu arada güç olarak ta baya iyiyimdir.

12 tane felan Barfiks çekebiliyorum.Nasıl olur acaba ?

sa

9484 Mesaj
27 Temmuz 2011; 10:31:18 

Dün işyerindeki arkadaşlarla muhabbeti döndü de okuduğumuz liselerle ilgili falan.
1 arkadaş senin gideceğin okulda okumuş biri de son sınıfa geçti. Disiplin aşırı katı diyorlar. Her girişte üstünü başını arıyorlarmış. Tuvalete ani baskın falan. Onlar anlatınca dedim ki iyi ki meslek lisesinden mezun olmamışım.

Dünya Kupası Japonya destekçisi.
ワールドカップ日本サポーター

1491 Mesaj
27 Temmuz 2011; 10:48:06 

quote:

Orijinalden alıntı: Nova.6

Arkadaşlar şimdi ben de Liseye geçtim de şimdi bende şöyle bi alışkanlık var.Okul kıyafetlerine çok dikkat ederim.Gömleği pantıolon içine koyarım felan.

Şimdi ben böyle yaparsam bebe ezik muamelesi görürmüyüm ? Bu arada güç olarak ta baya iyiyimdir.

12 tane felan Barfiks çekebiliyorum.Nasıl olur acaba ?

Gücün barfiksle alakasını anlayamadım ama Gömleğini pantolunun içine soktuğun zaman amele görüntüsü oluşturmuyorsa, ( Boyun 1.60 falan değilse ) yani sorun yok, yapılı insanlarda iyi durur