Şimdi Ara

içimizdeki irlandalılar ! ZORUNUZA GİTMESİN : PETLAS !

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
848
Cevap
14
Favori
168.394
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tubul -- 25 Nisan 2017; 20:13:25 >

• Açıkcası Bende 195-60-15 Lastik Arıyorum.Ankaradayım petlas alsam sıkıntı yaşarmıyım diye düşünüyorum. kararsız olduğum içinde çatlak lastiklerle dolaşıyorum
  • bence toyo bu konuda daha başarılı en aazından japonya üretimi ve fiyatı starmaxxla aynı gerçi yerli diyorsunuz ama adına bak starmaxx ne ezikliktir koysana iyi bir isim hiç bir şey bilmiyorsan petlas firması olarak lastik alanlara anket yaptır kazanana 3-5 çift lastik hediye et kimbilir ne isimler çıkar en azından starmaxx diye iki xx li ismi türk malına koymazsın.
  • i

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tubul -- 28 Mart 2016; 0:01:01 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: tubul

Bir yakınımın aracına 195-55-16 ebatında lastik baktık..Fiyatlar uçuk bridgestone,micheline, good year gibi markalar almış başını gitmiş. Tanesi 200-270 TL civarında

Petlas'ın Starmaxx isminde ikinci markası var...Tanesini 115 TL'ye taktırdık.Çok da güzel oldu.

Aracı araç olarak gördüğümüzden, sakin kullanım için yeter de artar bu lastik, peynir ekmek gibi de satıyor.Yerli sermaye ile yapılmış bu lastiğin kalitesini artırıp iyi bir test sonucu elde edilirse önünü kimse alamaz bence.

Panpacım 115 lira o lastiğe verene kadar kumho alırım bi dostumda böyle tavsiye üzerine aldı lastiğin deseni fabrikadan hatalı çıktı ben sadece petlasda gördüm böyle bir saçmalığı

• quote:

Orijinalden alıntı: NeMoNoMaNi

quote:

Bir yakınımın aracına 195-55-16 ebatında lastik baktık..Fiyatlar uçuk bridgestone,micheline, good year gibi markalar almış başını gitmiş. Tanesi 200-270 TL civarında

Petlas'ın Starmaxx isminde ikinci markası var...Tanesini 115 TL'ye taktırdık.Çok da güzel oldu.

Aracı araç olarak gördüğümüzden, sakin kullanım için yeter de artar bu lastik, peynir ekmek gibi de satıyor.Yerli sermaye ile yapılmış bu lastiğin kalitesini artırıp iyi bir test sonucu elde edilirse önünü kimse alamaz bence.

Panpacım 115 lira o lastiğe verene kadar kumho alırım bi dostumda böyle tavsiye üzerine aldı lastiğin deseni fabrikadan hatalı çıktı ben sadece petlasda gördüm böyle bir saçmalığı
    ]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tubul -- 28 Mart 2016; 0:01:15 >

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: NeMoNoMaNi

quote:

Latikçide kaldıgımız 2 saat boyunca 4 araca petlas takıldı..aldıgımız lastikten şikayet yok,sorunsuz.2 yıl garantisi mevcut zaten.

petlas kaliteyi artırır ise gerçekten Türkiye'nin lastiği olabilir.

lastikçinin işlerde maşallah iyiymiş

• Ee ya ani bi fren yapmamız gerekirse? Yada ıslak bir zeminde araç kayıyor? Hangisi daha güvenli? Ne kadar sakin kullanırsan kullan biri önüne heran atlayabilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: cesmuru

Ee ya ani bi fren yapmamız gerekirse? Yada ıslak bir zeminde araç kayıyor? Hangisi daha güvenli? Ne kadar sakin kullanırsan kullan biri önüne heran atlayabilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tubul -- 28 Mart 2016; 0:01:45 >
  • Ben de starmaxx aldım.150-160 süratlerde bile çok stabil.Ayrıca yol sesi azaldı.Tavsiye ederim...
  • kar lastiklerimde mevsimliklerde petlas. 195/55/15 gayet memnunum, bir sıkıntı yaşamadım.
  • [b

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tubul -- 28 Mart 2016; 0:01:53 >
  • http

.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tubul -- 28 Mart 2016; 0:02:02 >
  • Önceki aracımda yaklaşık 20 bin kilometre kullandım. Hiç sorun çıkarmadı Petlas.
  • şehir içinde kullanıcaksam yabancı lastiklere para vereceğime buna veririm
  • Bende Petlas düşünüyorum ama çok arada kaldım.
    Nerde üretiliyor acaba Türkiyede bilen var mı arkadaşlar?
  • nevşehir de üretiliyor,

bende yıllardır kullanıryorum, tavsiye ederim
  • Kırşehir galiba
  • Biz yaz kış aracımızda Petlas lastik kullanıyoruz bi keresinde deneme amaçlı kullandık memnun kaldık devamında hala petlas kullanıyoruz . Ne kışın karda , yağmurda , çamurda nede yazın sıcak asfaltta olumsuz yanını görmedik 2 3 senedir kullanıyoruz 60 - 70.000km yolu bu lastiklerle yaptık . Haziran ayında tekrar değiştik şuan yine değişsem yine petlas kullanırım çünki parasının hakkını veriyor . Şehir içi şehir dışı karışık kullanıyoruz yaz ayları çok tatil yapıyoruz İstanbuldan bi çıkıyoruz direk Artvin'e 1500km uzun yol gidiyoruz hiç bi şekilde performans kaybı vs olmuyor . Artvinde mıcırlı ve toprak yolda kullanıyoruz aracımızı mesela dağ yollarında vs asfalt değil yollarımız yokuş aşşağı acil bişey olduğunda o toprak kumlu yolda bile max tutunmayı sağlıyor acil frende bile kaymadı henüz . Aracı ilk aldığımdaki lastiklerin markasını hatırlamıyorum ama onlarında durumu iyiydi virajlarda vs aracımla yanlıyabiliyodum ama bu lastiklerle pek kolay olmuyor yağmurun yeni yağdığı ilk anda zor tutunuyor her lastikte olduğu gibi . Ben tavsiye ederim :)

• quote:

Orijinalden alıntı: Zeus_Ferre

Bende Petlas düşünüyorum ama çok arada kaldım.
    Nerde üretiliyor acaba Türkiyede bilen var mı arkadaşlar?

KIRŞEHİR
    içimizdeki irlandalılar ! ZORUNUZA GİTMESİN : PETLAS !

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kemenncee -- 19 Eylül 2011; 23:03:27 >
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.