Şimdi Ara

içimizdeki irlandalılar ! ZORUNUZA GİTMESİN : PETLAS ! (43. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
849
Cevap
14
Favori
168.364
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3940414243
Sayfaya Git
Git
Giriş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tubul -- 27 Mart 2016; 22:14:19 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nuvo'

cunku amacinin disina cikip rahatsizlik vermeye basladin. o yuzden sana tavsiyem konuna gelip fikir isteyene yardimci ol sadece yoksa konuda kapanir yakinda

Yönetici sen misin ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: tubul

quote:

cunku amacinin disina cikip rahatsizlik vermeye basladin. o yuzden sana tavsiyem konuna gelip fikir isteyene yardimci ol sadece yoksa konuda kapanir yakinda

Yönetici sen misin ?

yoo dostane bir tavsiye sadece.. buzamana kadar kimseyi sikayette etmedim bloklamadimda ama senin konun boyut degistirdi. bu forumda ne zamanki reklamli bir konu acildi altinda hep tartisma oldu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

quote:

Yönetici sen misin ?

yoo dostane bir tavsiye sadece.. buzamana kadar kimseyi sikayette etmedim bloklamadimda ama senin konun boyut degistirdi. bu forumda ne zamanki reklamli bir konu acildi altinda hep tartisma oldu

kendini yönetici yerine koyup neden çünkü'lü cümle kuruyorsun ? havalı mı oluyor, maksadın da beni uzaklaştırmak veya konuyu kilitletmek değil mi ?

şimdiye kadar dostane yaklaşım göremedim. Türk malını begenmiyorsan bu konu altında ısrarla neden gelip gelip yazıyorsun ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tubul -- 27 Mart 2016; 22:26:50 >
  • quote:

quote:

quote:

quote:

Yönetici sen misin ?

kendini yönetici yerine koyup neden çünkü'lü cümle kuruyorsun ? havalı mı oluyor, maksadın da beni uzaklaştırmak veya konuyu kilitletmek değil mi ?

şimdiye kadar dostane yaklaşım göremedim. Türk malını begenmiyorsan bu konu altında ısrarla neden gelip gelip yazıyorsun ?

konu kapandiginda yada banlandiginda buraya gelip ben demistim dersem o zaman havali olur iste.. ben seni uyariyorum sadece ama sen anlamiyosun gordugum kadariyla..

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Yönetici sen misin ?

konu kapandiginda yada banlandiginda buraya gelip ben demistim dersem o zaman havali olur iste.. ben seni uyariyorum sadece ama sen anlamiyosun gordugum kadariyla..

6 aydır tek kelime yazmadıgım konuya niçin şimdi yazdıgıma bakarsan ne için burada oldugumu anlayacaksın, petlas ın ne reklama ihtiyacı var, ne bu foruma, türkiyenin ihracatta 60- 70. sıralardaki firması bu....bunun farkında olmadan basit düşüncelerle insanlara saldırıyorsun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tubul -- 27 Mart 2016; 23:55:06 >
  • ben demistim

• BMW X3 model arabam için 3 gün boyunca lastik araştırdım, 235 55 17 ebatlar olduğu için de lastik fiyatları çok ciddi rakamlara ulaşıyor (500 - 600 TL)
    Sonra PT741 i buldum , olabildiğince fazla araştırma sonuncunda yüzde 80 civarı mennniyet gözlemledim (michelen forumlarında tonlarca şikayet var örneğin yüzde 80 e ulaşamaz), servisdeki ustama , 3 ayrı lastik satıcısına danıştım, en sonunda yeni üretim PETLAS PT741 235 55 R17 103W lastiğini aldım.

şikayet edilen konulardan ilki ses yapıyor denmesiydi, ki kesinlikle katılmıyorum. SES yok.
    Virajlar - tutuş Allaha şükür.
    Kış lastiğinden yaz a geçince yakıt tüketimi de 1 LT azaldı.

(AUDİ A3 sıfır michelen sol ön teker ufak bir çukurda yarıldı ve patladı. 2 ay sonra da sağ ön yarıldı. zarar üstüne zarar

Geçen sene de otobanda giderken PYHTON marka araçda CONTİNENTAL lastik vardı, yolda giderken patladı.
    Alın size dünyanın en pahalı lastikleri.)
  • 
Sayfa: önceki 3940414243
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.